Justin Jefferson’ın Vikings Hayranlarına Mesajı VarVikinglerin Durumu: 13. Hafta
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Geçenlerde Justin Jefferson, Vikings hayranlarına bir mesaj gönderdi.

Şimdiye kadar birçok kişinin bileceği gibi, takım bugün US Bank Stadyumu’nda New York Giants’ı ağırlayacak. Ekip bir “oluşturmak istiyor”kış beyazlaması” hayranlar arasında; oyuncular da tamamen beyaz forma giyecekler.

Minnesota, genç WR’lerinin desteğine sahip. Justin Jefferson’ın son tweet’ine bir göz atın:

Gördüğünüz gibi Jefferson, Minnesota hayranlarını gemiye katmak için arıyor. US Bank Stadyumu içinde mükemmel bir atmosfer yaratmak, Vikinglere rekabet avantajı sağlamaya yardımcı olur ve beklenti, kalabalığın maçı desteklemeye hazır olmasıdır. mor ve altın kış beyazı Vikingler beyazı satın alarak.

Justin Jefferson ve The Wild 2022 Vikings Sezonu

Çılgınca bir şey olmazsa, Jefferson sezonu birinci takım All Pro olarak bitirecek. Şu anda NFL’de yakalamalarda (111) ve yardalarda (1623) birinci. 7 tank avcısı yakalaması onu bu kategoride ilk 10’a soktu ve resepsiyon başına 14,6 yardası onu genel klasmanda 14. sıraya koydu. Kısacası Jefferson, 2022’de muhtemelen NFL’deki en iyi alıcı. O, Minnesota’nın en iyi oyuncusu ve muhtemelen 11-3 rekoruna en önemli katkı yapan oyuncu.

Hayranlardan katılmalarını istediğinde, birçok kişinin onun isteğini memnuniyetle kabul etme eğiliminde olacağını tahmin ediyorum.

Cevaplanan Sorular: Yenilenen Coşku, Jetler, 2023 Kuzenleri
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tamamen beyazlar içinde uyum içinde tezahürat yapan on binlerce hayranı görmek oldukça yıldız olacak. Hem izleyici hem de ekip için daha da havalı bir deneyim yaratmaya yardımcı olacağını hayal ediyorum.

Devler göz ardı edilmemelidir. 8-5-1’de, NFC’deki en iyi takımlardan biri, ancak yine de NFL’nin gerçek üst kademesinin gerisinde kaldıklarını söylemek adil olur. Teorik olarak, Ed Donatell’in grubunun toplam puanı bizimkinden daha düşük bir sayıda tutabileceği bir gün olmalı. görmeye alışmış. Giants, 2022’de hiçbir maçta 30 puanı geçmedi, bu yüzden onların en yüksek 20’lere tırmandıklarını görmek bile hayal kırıklığı yaratır.

Artı, New York şu anda harika futbol oynamıyor. Doğru, kayda değer bir galibiyetle geliyorlar ama son 5 maçlarında 1-3-1’ler. Belki de sezonun sonunda biraz sihir, konferansın zirvesine beklenmedik bir koşuyu bile tetikleyebilir.

Vikingler, Justin Jefferson ve takımın hücumunun geri kalanının baskın bir günü bir araya getirmenin bir yolunu bulmasını umuyor olacak. Çoğumuz sormuyoruz fazla çoğumuz bu Noel’de ve çoğumuz futbol saatlerinde biraz daha az stres için minnettar oluruz.

Oyunun 12 CST’de başlaması planlanıyor. Millet, US Bank Stadyumu içinde harika bir atmosfer yaratmaya yardımcı olmak için beyaz giysiler giymeyi unutmayın. Bu, playofflara kadar son iç saha maçı olacak.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı bu parçaya yardımcı oldu.

Sevgili Noel Baba: Viking Yazarları Mor ve Altın İçin Bir Noel Dileği Tutuyor
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/justin-jefferson-has-a/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir