Justin Jefferson’ın Vahşi Performansı > MIN’de Stefon Diggs’Justin Jefferson'ın Vahşi Performansı MIN'de Stefon Diggs'i Geçti
Kirk Cousins ​​ve Justin Jefferson

Bu uzun sürmedi. Hiç uzun değil.

Minnesota Vikings tarafından 15. Haftada düzenlenen NFL tarihindeki en büyük geri dönüşün tam bir dipnotu, Justin Jefferson çapında fenomen içeriyordu. Sessizce – ve oyunun doğası gereği haklı olarak – Jefferson, takımın tüm zamanların karşılama sahası skor tablosunda eski Vikings WR Stefon Diggs’i geride bıraktı.

Jefferson şu anda Vikingler tarihinde karşılama yarda başına 4.639 ile dokuzuncu sırada yer alıyor.

Justin Jefferson’ın Vahşi Performansı > MIN’de Stefon Diggs’

Ama özellikle Buffalo Bills için oynayan Diggs ile karşılaştırıldığında, Jefferson’ın hızı baş döndürücü. Jefferson ve Diggs, sonsuza dek kalçadan bağlantılıdır çünkü erkekler esasen yaklaşık üç yıl önce birbirleriyle değiştirilmiştir. Diggs, Minnesota’da bir “ilk koşu hücumu” nedeniyle mutsuz oldu ve 2019’da bir takas istedi. Eski genel menajer Rick Spielman bunu hemen kabul etmedi, bunun yerine Diggs’i Minnesota’nın 2019 playoff hamlesi için tuttu, ancak daha sonra Diggs’i draft için Buffalo’ya gönderdi. alır.

Justin Jefferson'ın Kuzgun
Stefon Diggs

Taslak seçimlerle tamamlandığında, ticaret çeşitli takımlar için şu çekişmelerle sonuçlandı:

Alınan DK:
Justin Jefferson
Kenny Willekes
Camryn Bynum
Janarius Robinson
zach davidson

Alınan Diğer Takımlar:
Stefon DiggsBUF
dane jacksonBUF
James BrocheBAL
Geno TaşıBAL
Trevis GibsonÇİ

Bu nedenle, NFL konuşan kafalar genellikle yılda birkaç kez Diggs-Jefferson ticareti hakkında “NFL tarihindeki en adil” diye cıvıldadığından, karşılaştırma tipik olarak Diggs’in ana versiyonunu yargılar – ki bu, şimdi – ve Jefferson’ın ilk üç yıllık baskısı. İnsanların sabrı olsaydı, Jefferson’ın Diggs’in yaşında ne kadar üretken olduğunu belirlemek için veya her bir adamın kariyeri bittikten sonra anlaşma hakkında bir karar vermek için yıllarca beklerlerdi. Ama biz o kadar sabırlı değiliz.

Justin Jefferson Record Watch + Diğer Viking Hikayeleri
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8), geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Kapının dışında olsa da, Jefferson daha iyi olamazdı. LSU mezunu, NFL’de 47 maç oynadı ve Diggs’in kariyerinin başlangıcına kıyasla çok daha üretken. İşte Vikinglerle ilgili rakamlar:

Karşılama Alanları,
Vikingler ile:

Stefon Diggs: 4.623 | 70 gram | 534 Hedef
Justin Jefferson: 4.639 | 47 gram | 450 Hedef

Jefferson, Vikings’in bir üyesi olarak daha az maçta, daha az hedefle, Diggs’den daha fazla yarda kaydetti. O, Diggs’in Vikingler ile başladığı dönemde olduğundan daha dinamik.

47 kariyer maçında Diggs, 2.940 karşılama yardası ve 18 gol kaydetti. Diggs’in yarda puanı, 47 maçla NFL tarihinde 62. sırada yer alıyor. Fena değil. Öte yandan, Jefferson 47 maçta 4.639 karşılama yardası ve 24 gol attı, bu da 47 maçta bir oyuncu tarafından şimdiye kadarki en fazla yarda oldu. Jefferson’ın 24 skoru 33. sırada.

Vikingler En İyiden En Kötüye En İyi Oyuncular: 14. Haftadan Sonra
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson’ın dişlerindeki ızgaranın ayrıntılı bir görünümü. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

“Şimdiye” bakıp “Ah, pekala, Diggs ve Jefferson aşağı yukarı aynı kalibrede oyuncular.” Hatalı değilsin. Ancak Spielman, Jefferson’ı ekledi ve Diggs’i çıkardı. uzun mesafe, sürekli bir “2022’de kim daha iyi” tartışması değil. Jefferson, fiziksel ve zihinsel zirvesine yaklaşırken daha da iyi olacak bir yörünge ile önümüzdeki 7+ yıl boyunca bir Viking olarak kalmalıdır.

Şimdiye kadar bu yol, Diggs’in 2015’ten 2019’a kadar ürettiklerini aşıyor ve rakamlar o kadar da yakın değil.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/justin-jeffersons-ravenous

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir