Justin Jefferson Temmuz’da Bir Şey Söyledi ve Bunu Destekledi.Birincil Düşmanı Ortadan Kaldır
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yedi ay önce, Minnesota Vikings geniş oyuncu Justin Jefferson söylenmiş Kompleks Kamerun Hay“Bu yıldan sonra NFL’deki en iyi alıcı olacağım diyeceğim.”

23 yaşındaki, 2022’de teslim oldu.

“Şu andan itibaren bunu kesinlikle Davante Adams’a vermeliyim, o sahada çok çılgın ve dinamik. Rota koşusu çılgınca, bu yüzden kesinlikle ona şu anda vermeliyim, ancak bu yıldan sonra oldukça eminim, ben olacağım, ”diye ekledi Jefferson Temmuz’da.

Justin Jefferson Temmuz’da Bir Şey Söyledi ve Bunu Destekledi.

Lil’ Kim’in 2003 şarkısında Sihirli çubukrapçi 50 Cent, “Bir sürü boktan konuşuyorum çünkü destekleyebiliyorum” diye şarkı söyledi ve Jefferson bu sezon tam olarak bunu yaptı. Vikingler, Cuma günü NFL 1. Takım All-Pro ödülleri için seçildi – seçmenlerin oybirliğiyle aldığı karar. Bu döngüde oybirliğiyle alınan diğer tek seçim, Jefferson için etkileyici bir şirket olan Kansas City Chiefs oyun kurucusu Patrick Mahomes idi.

Justin Jefferson Dedi
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), ikinci çeyrekte Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı bir yakalamanın peşinden koşuyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Bunu yaparken, Jefferson – tıpkı söz verdiği gibi – Adams’ı geride bıraktı ve Adams, başarılı bir sezon daha üretti. Adams 1.516 karşılama yardası ve mega 14 gol sayarken, Jefferson toplam 1.819 yarda ve 9 toplam sayı yaptı. Tabii ki, gol işareti Jefferson’ın rakamını çok gölgede bırakıyor, ancak Vikingler 2022’yi Las Vegas Raiders’ın üzücü 6-11’ine karşı 13-4’lük bir rekorla tamamladı. NFL’de kazanmak tüm övgüleri alıyor ve en azından bir yıl boyunca, Jefferson artık en iyi köpek.

3 viking
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce Buffalo Bills Safety Damar Hamlin’i (3) onurlandıran bir gömlek giyerek ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Jefferson’ın ayrıca önümüzdeki haftalarda Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü kazanması bekleniyor, Miami’deki Tyreek Hill’de muhteşem bir sezon geçirmesi sayesinde özgeçmişinde bir başka onur. İkili, normal sezonun çoğunda ödül için baş başaydı, ancak Miami son altı maçından beşini kaybettiğinde Hill’in cızırtısı azaldı. Yine kazanmak demek çok fazla bireysel ödüller için – bir nedenden dolayı.

Sırada Jefferson var mı? Eh, sezonun son haftasına kadar ulaşılabilir görünen bir hedef olan 2.000 karşılama yarda biriktirmeyi başaramadı. Ayrıca, 146 yarda geride kalan Calvin Johnson’dan tek sezonluk bir mantoda en çok karşılayan yardaları tam olarak yakalayamadı. Ancak Jefferson, bu hafta sonu bir sezon sonrası maçına katılacak – adı geçen meslektaşları Adams ve Hill’in aksine – ve ilk playoff deneyiminde bir sıçrama yapmaya çalışacak. Jefferson, 17. ve 18. Haftaları yüksek standartlarına göre oldukça sessiz bir şekilde tamamladı ve bu Pazar US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir canavar maçında oturuyor olabilir.

Justin Jefferson Temmuz'da Bir Şey Söyledi ve Bunu Destekledi.
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve korner oyuncusu Kris Boyd (29), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki bir NFL International Series maçında New Orleans Saints’e karşı maçın sonunda kutlama yapıyor. Vikingler, Azizleri 28-25 yendi. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Cuma günü All-Pro’nun oybirliğiyle kabul edildiğinin haberini aldıktan sonra, Jefferson, Pioneer Press için Chris Tomasson’a söyledi, “Bu kadar çok oy almam ve insanların beni ligdeki en iyi toplayıcı olarak görmesi inanılmaz. Bu yıl ligde sahip olduğum etkinin türünü göstermeye gidiyor.

“Yapmak istediğim ana hedefe ulaşmak için başarmam gereken daha çok şey var, ki bu da tabii ki Onur Listesi’nde yer almak. Onunla tutarlı olmalıyım. Sadece tüm kariyerim boyunca ligin zirvesinde olmaya devam et.

Jefferson, kitlelere sezon sona erdiğinde futboldaki en iyi oyuncu olarak kabul edileceğini söyledi ve All-Pro seçmenleri de aynı fikirdeydi.


Eski Vikings Antrenörü Washington'da Baltayı Aldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/justin-jefferson-said

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir