Justin Jefferson, Randy Moss’u geride bıraktıJustin Jefferson, Randy Moss'u geride bıraktı
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings forvet oyuncusu Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda Chicago Bears’a karşı oynayacağı maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Pazar günü Chicago Bears’a karşı, Justin Jefferson, 10’dan fazla resepsiyonla üçüncü kariyer maçına ve arka arkaya haftalarda ikinci maçına çıktı. Saat sıfıra vurduğunda, üçüncü yılın alıcısı 12 yakalamayla yeni kariyer rekoru. Bu puan, 2021 sezonunun 13. Haftasında Detroit Lions’a karşı bir önceki rekoru olan 11’i aştı. Bu kendi başına yeterince etkileyici, ancak üç sezon boyunca bir Viking oyuncusu tarafından en fazla resepsiyon için Randy Moss’u da geçti.

Millet, bu 5. Hafta. Jefferson (sağlık için tahtaya vurun) 2022 normal sezonunda perde kapanmadan önce 12 maç daha oynayacak.

Moss, NFL’deki ilk üç sezonunda 226 yakalama kaydetti. Jefferson’ın 5. Haftadaki 12’si, Vikingler gelecek hafta sonu Yunuslarla mücadele etmek için Miami’ye giderken onu 236’ya koyuyor.

Jefferson, arka arkaya haftalarda 10’dan fazla resepsiyon kaydetti. Sezonun en büyük performansları, Vikingler 4-1’e sıçradığı ve şimdi NFC Kuzey’in tek sahibi olduğu için son derece önemli oyunlarda geldi.

Yıldızın son performansları, sezon için 547 karşılama yarda ile birlikte ona toplam 40 puan verdi. Şu anda 128 resepsiyon ve ~ 1750 karşılama yarda için 16 oyun hızında.

Bu sayıların her ikisi de Moss’un üçüncü yılında 77 resepsiyon ve 1437 yarda toplamını ortadan kaldıracaktı. Bunlar aynı zamanda Jefferson’un kariyeri boyunca belirlediği 108 resepsiyon ve 1606 yarda rekorunu da yenecekti. 17 2021’deki oyunlar.

En korkutucu kısım, Jefferson’ın 2022’deki en büyük rakamları hala onun önünde olabilir. Beş hafta boyunca Vikingler, 5. Haftaya girerken (Packers, Eagles, Saints, Bears) başına en az pas geçen yarda açısından ilk 10 arasında savunması olan dört rakiple oynadı.

Bu hafta Vikingler, 5. haftaya giren Miami Dolphins’e karşı en çok geçen ikinci yardalara izin veriyor. Güle güle sonra Arizona Cardinals ve Washington Commanders oynarlar. Her biri alt 11 arasında yer alıyor. Vikings yıldız alıcısından bazı saçma rakamlar görmeye alışmamız gerekebilir. Birincisi, onu görmek beni heyecanlandırıyor.

Yunuslar ve Vikingler, Miami’de 16 Ekim Pazar günü saat 12.00’de (CST) başlıyor.

Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’a kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/justin-jefferson-is-outpacing-randy-moss

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir