Justin Jefferson, NFL Uzmanlarından “Bizi Sayma” dan BahsettiJustin Jefferson NFL Uzmanlarından Bahsetti "Bizi Sayma"

28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Justin Jefferson’ın ilk iki sezonunda, Minnesota Vikings 15-18 (.454) bitirdi, bu da oldukça yetenekli bir derinlik tablosuna sahip bir takım için ortalamanın altında bir galibiyet-kayıp toplamıydı. Takım genel olarak vasatken, Jefferson bir birey olarak yıldızdı.

Jefferson, ilk iki sezonunda 3.016 karşılama yarda tablolayarak mini bir rekor kırdı, ilk iki sezonunda bir oyuncu tarafından en çok alınan sayı. Şimdi, o istiyor takım daha fazla çabala.

Üzerinde yıldız tribün‘s Günlük Teslimat dijital ses dosyasıdedi Jefferson ev sahibi Michael Rand, “Bu takımı Super Bowl’un konuşmasına gerçekten sokmak için bu ekstra seviyeyi bulmamız gerekiyor. Pek çok adam kesinlikle bizi dışlıyor ve bizi bu konuşmaya dahil etmiyor, bu yüzden gelecek sezona girerken motivasyonumuz bu olmalı.”

Justin Jefferson, NFL Uzmanlarından "Bizi Sayma" dan Bahsetti
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell ve geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Jefferson, geçen yıl NFL’de “üçüncü veya dördüncü en iyi” olarak nitelendirdiği Viking hücumunu da övdü. 2022’ye girerken, Minnesota’nın hücumu yeni bir yaklaşıma sahip olacak ve Mike Zimmer dönemini genel menajer Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell tarafından desteklenen gençlik ve analitik lehine emekliye ayıracak. Jefferson, NFL tarihinde bir oyuncunun ilk iki sezonundaki pas denemeleriyle şimdiden en çok hedeflenen oyuncu. Ancak eyerde O’Connell varken, Vikingler’in hücum rakamlarında Jefferson’a olan ilgi daha da artıyor.

Vikingler, Zimmer yönetiminde arsızca ilk sırada yer alan bir organizasyon olsa da, Minnesota, bazı taraftarların varsaydığı kadar topu koşturmadı. Takımın futbolu yürütmekle zaman zaman tekrar tekrar bir ilişkisi vardı. Takım aşağıdaki gibi sıralandıyıllık, hücumdaki koşu oyunlarının yüzdesi için:

  • 2014 = 13.
  • 2015 = 3.
  • 2016 = 24.
  • 2017 = 5.
  • 2018 = 29.
  • 2019 = 4.
  • 2020 = 6.
  • 2021 = 15.

O’Connell yönetiminde, Vikingler muhtemelen dengeyi benimseyecek – ve şüpheye düştüğünde pas geçme tarafında hata yapacaklar. Zimmer günlerinin merkezi gizemlerinden biri, topu sahanın her yerine atmak istemeyen bir baş antrenör ile cömertçe ödenen bir oyun kurucunun uygulanmasıydı. Zimmer’a bırakıldığında, oyun kurucu sadece top kaybından kaçınmak, topu bir RB’ye vermek ve birkaç derin şut atmak için kullanılan bir gemi gibi görünüyordu.

Bir takım 30 milyon doların kuzeyinde bir QB1 ödüyorsa, hücumun odak noktası o olmalıdır. Aksi takdirde, tek gereken top kaybı sınırlayan bir oyuncuysa, oyun kurucu maaşı için namlunun dibini kazıyın.

Ulusal Bir Objektiften Vikingler 'Franchise Köşe Taşı'
Kirk Kuzenleri ve Justin Jefferson

Vikingler, aynı varlıklı oyun kurucu Kirk Cousins’i bu sezon dışında tekrar karşıladı ve onu 2023 sezonunun sonuna kadar fazladan bir sezon uzattı. Washington Commanders ile Cousins’ın eski bir koçu olan O’Connell’i işe almak, Vikinglerin takımın tartışmasız maestrosu olarak Cousins’a güvenmeyi planladıklarının kesin bir işaretidir.

Dahası, Minnesota’nın savunması gelişirse O’Connell, Jefferson, Cousins ​​ve diğer herkes için hayat daha kolay olacaktır. Vikingler savunmasına ilişkin bu istatistik, Minnesota’nın son zamanlarda sıradanlığa düşmesini sağlayan en sert iddianame:

Vikingler Savunma Sıralaması,
Başına EPA/oyun,
2014’ten beri:

2014-2019 = 1.
2020-2021= 23.

Vikingler savunma sıralamasını NFL’nin ortasına ya da belki de daha yükseğe çıkarabilirlerse, O’Connell’in varsayımsal geçiş fikrini benimseyin ve Jefferson’un “ekstra bir seviye” bulma ilanını selamlayın, NFL uzmanları takımı, Jefferson tarafından bahsedilen Super Bowl sohbetleri.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Bleacher Report'un Vikingler İçin En Son Ticaret Fikri
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/justin-jefferson-mentions-nfl-experts-counting-us-out

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir