Justin Jefferson, Hall of Fame’in Erken Kokusunu AldıJustin Jefferson, Hall of Fame'in Erken Kokusunu Aldı
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings ve Buffalo Bills 10. Hafta hesaplaşması o kadar vahşiydi ki, Hall of Fame biraz hareket istiyor.

Oyun, Vikinglerin 3. Çeyreğin sonlarında 17 puanlık bir açığı sildiğini, Justin Jefferson’ın yüzyılın yakalamasını, yaklaşık altı puanlık “tamam, bu oyun bitti” ve genelleştirilmiş kaçıklığı sergiledi.

Jefferson, kahramanca yakalamasıyla günün adamı olduğu için, Canton 23 yaşındaki çocuğun bazı eşyalarını çağırdı. Her şeyden önce, yakalama şuydu:

Resepsiyon, Odell Beckham’ın 2014’teki efsanevi kapışıydı – domuz derisinin velayetini Jefferson’a sarınmış bir defans oyuncusuyla. Jefferson’ın yeni keşfedilen kutsallığını anmak için Hall of Fame, adamın eldivenlerini ve kol yenini sergileyecek.

bu Profesyonel Futbol Onur Listesi Twitter hesabı da bu fotoğrafı paylaştı.

resim
Görüntü izniyle Profesyonel Futbol Onur Listesi

Dahası Jefferson şimdiden bir Hall of Fame özgeçmişi hazırlıyor ve bir oyuncunun ilk üç sezonu boyunca tarihteki herkesten daha fazla 100 yardlık maçları listeliyor. O, Vikingler hücumunun temel dayanak noktası ve hızla NFL’nin en iyi oyuncusu statüsüne yaklaşıyor. Sadece Tyreek Tepesi – muhtemelen – engel teşkil ediyor.

Oynadığı 42 maçta Jefferson’ın tarihi hızına bir göz atın. Şirket büyük.

42 Maçta En Çok Karşılayan Yarda,
+ Tank Avcısı alma,
NFL Tarihi:

1. Odell Beckham: 4.078 yarda / 35 TD
2. Justin Jefferson: 4.076 yarda / 21 TD
3. Randy Moss: 3.646 yarda / 37 TD
4. Anquan Boldin: 3.526 yarda / 17 TD
5. Julio Jones: 3.471 yarda / 23 TD

Justin Jefferson, Buffalo'daki Canavar Gününe Tepki Verdi
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Jefferson konma departmanında takip ediyor ama Buffalo’daki düşünülemez kapmacanın kanıtladığı gibi “vay canına” yönüyle bunu telafi ediyor. Ayrıca, genç kariyerinde 7 resepsiyon, 95 yıllık bir oyunun (ya da öylesine) hissettirdiği bir noktaya geldi. filan. Bu, NFL çapında bir alıcı için nadir görülen bir dünya.

LSU mezunu, bir üye olarak Hall of Fame’e ulaşmak için emin adımlarla ilerliyor ve Kanton’un 3. Yıldaki gardırobunu talep etmesi çok önemli bir alamet.

Vikingler, 11. Haftada Dallas Cowboys’u konuk ediyor. Jefferson’ın, NFL tarihindeki ilk üç sezonunda bir oyuncu tarafından en çok karşılayan yardaları tamamlamak için 88 yarda ihtiyacı var.

Dallas bir buçuk puanla favori.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/justin-jefferson-gets-early-whiff-of-hall-of-fame

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir