Justin Jefferson Hala Hamura SabitlenmediJustin Jefferson Hala Hamura Sabitlenmedi
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings WR Justin Jefferson Temmuz ayında gazetecilere verdiği demeçte parayı sevmediğini söyledi. Ve üç ay sonra bu duygudan geri adım atmıyor.

Jefferson dedi ki Öncü Basın Sezon öncesi başlamadan önce, “Sezondan sonra sözleşmeye odaklanacağım. Asıl meselemiz bu hedefe ulaşmak ama ben parayı pek seven biri değilim. Gerçekten sadece en iyi alıcı olma hedefine ulaşmaya çalışıyorum.”

Vikingler, NFL’yi 547 ile 2022’nin beş haftası boyunca kabul eden yardalara öncülük ediyor. 2020’de NFL’ye girdiğinden beri, Jefferson aynı metrikte ligde de lider.

Açıklama: Vikinglerden 8 Beklenmedik Çıkarımlar CHI Üzerinden Kazanıyor
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Bu hafta Jefferson, ilk takım yaklaşımını ikiye katladı ve ilkbaharda ısınması gereken yan sözleşme görüşmelerine ateş açtı. Gazeteciler Jefferson’a sordu Perşembe günü Tyreek Hill’in büyük kontratıyla ilgili (Vikingler Pazar günü Hill ve Miami Dolphins’e karşı oynuyor) ve Jefferson, “Bu tür alıcılara bu şekilde ödeme yapıldığı için mutluyum, ama ben” yanıtını vererek markası için çizgiyi aştı. Bu noktada sadece Super Bowl’u kazanmaya çalışıyorum ve sözleşmeyle ilgili konuları daha sonra düşüneceğim.”

Jefferson ne zaman yapmak Aklını para konuşmasına koyarsa, NFL çapındaki alıcılarıyla daha uyumlu, sezon başına yaklaşık 30 milyon dolar getirebilir – eğer böyle bir şey varsa. Jefferson’ın bir sonraki sözleşmesinin 2025’e kadar başlamayacağını da belirtmek gerekir ki bu da Adam Thielen’in sözleşmesinin sona ermesiyle büyüleyici bir uyum içindedir.

PFF başına Vikings En İyi Saldırı Performansı Göstericileri ve Paketleyiciler
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Jefferson, 2022’de yemek yapıyor, Kevin O’Connell’in gelişinin bariz bir hayırseveri, Jefferson’ın tüm sezon boyunca hayranlar ve uzmanlar tarafından teorize edilen “Cooper Kupp” rolünü gerçekten gerçekleştirmiş. Beş oyun boyunca Jefferson, NFL’nin arkasında en çok hedeflenen ikinci alıcı – tahmin ettiniz – Cooper Kupp.

Perspektif olarak, Jefferson’ın “parayı sevmeyen” veya “sözleşmeler için daha sonra endişelen” sözleri, bir genel menajerin veya takımı seven herkesin okuyabileceği en iyi kelime dizisidir. Neden? Niye? Bu, önümüzdeki bahar kontrat görüşmelerinin merkezinde açgözlülüğün olmayacağı ve Jefferson’ın Vikingler’den ayrılmak istemeyeceği anlamına geliyor.

Geniş alıcı sözleşmeleri, offseason boyunca yükseldi ve Jefferson’un finansal fırsatı yakında farklı olmayacak. Jefferson şu anda yılda 3,28 milyon dolar kazanıyor, bu da çaylak kontratındaki mutlak bir anlaşmanın çalınması. Ve sözleşme görüşmelerinin alt katı Jefferson’ın inatçılığıyla lekelenmeyecek. Seyirciler ilk etapta bunun böyle olduğuna inanmadılar, ancak medyaya yaptığı muhteşem yorumlar, Jefferson bir sonraki anlaşma için hazır olduğunda Vikinglerin sorunsuz müzakereler yapması gerektiğini doğruladı.

Vikingler, Pazar günü Miami’de Hill’s Dolphins’i ele geçirdi. Hill’in yıllık ortalama 30 milyon dolarlık maaşı, lig çapında geniş bir alıcı için en yüksek maaştır.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/justin-jefferson-still-not-fixated-on-dough

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir