Jordan Addison Ne Kadar İyi Olacak?Jordan Addison Ne Kadar İyi Olacak?
4 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Güney Kaliforniya geniş alıcı Jordan Addison (WO01), Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Scouting Combine sırasında 40 yarda koşusunda koşuyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

İki hafta önce, Minnesota Vikings ilk tur seçimlerini USC geniş alıcısı Jordan Addison’a harcadı. Geçen sezon savunmaları ana sorunken, Minnesota’nın Adam Thielen’in yerine başka bir geniş alıcıya ihtiyacı vardı. Uzun süredir Viking, serbest oyuncu dönemi başladıktan sonra serbest bırakıldı.

KJ Osborn, 2022’de iyi bir yıl geçirdi, ancak asla gerçek bir 2 numara olmayabilir. Addison, yıldızın hemen arkasındaki adam olabilir Justin Jefferson. Jefferson, Osborn ve Addison, 2 numara kim olursa olsun, önümüzdeki yıllarda bir üçlü olabilir.

Jordan Addison Ne Kadar İyi Olacak?

Bir şey kesin. Hemen üzerinde çok fazla baskı olmayacak. Jefferson ve TJ Hockenson’ın üzerindeki baskının bir kısmını almasını sağlayacak. Savunmaların hemen ona çok fazla odaklanması gerekmeyecek ve iki olağanüstü pas yakalayıcıya sahip olması, onu hemen önemli bir katkı sağlamaya zorlamayacak. Osborn da iyi ve Kirk Cousins’te iyi bir oyun kurucuya sahip olmak da ona fayda sağlayacak.

Jordan Addison Ne Kadar İyi Olacak?
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turundan önce NFL Draft Kırmızı Halı’da bir fotoğraf için poz veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Gerekirse Addison yavaşça getirilebilir. Pek çok kişi, Jefferson’ın draft edildiğinde iyi bir oyuncu olmasını bekliyordu. Varsa bile çok azı onun yaşadığı türden bir çaylak sezonu geçirmesini bekliyordu. Çoğu kişi onun bu kadar erken bu kadar iyi olacağını düşünmemişti, eğer bir gün olursa.

Bazıları Troy Williamson’ın iyi bir oyuncu olacağını düşündü ve çaylak yılından sonra biraz potansiyel gösterdi. Ondan sonra olanları gördük. Vikings hayranları, oyuncular kolay pas attığında onu hâlâ hatırlıyor.

Zaman gösterecek, ancak şu anda Addison akıllıca bir seçim gibi görünüyor. Bir alıcı olarak çok yönlülüğü ve degajları iade etme yeteneği, onu ilgi çekici bir olasılık haline getiriyor. Sonunda çok iyi olsa bile, sağlıklı kalabilir mi? Bu başka bir büyük soru.

Jordan Addison Ne Kadar İyi Olacak?
3 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Güney Kaliforniya geniş alıcı Jordan Addison (WO01), Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Muhtemelen bir çaylak olarak Jefferson ve Randy Moss’un yaptığı etkiyi yaratamayacak ama yine de iyi bir yıl geçirebilir. Sonunda yaklaşık 50 resepsiyon ve beş gol atabilir – bir çaylak için tam olarak göz kamaştırıcı rakamlar değil, ama yine de iyi. Belki daha da iyisini yapacaktır. Takımın zaten sahip olduğu silahlar göz önüne alındığında, aceleye getirilmeyecek olsa da, Thielen’in gitmiş olması ona parlaması için daha fazla fırsat verecek.

osborn 2 numara olarak başlayabilir ve belki de Addison daha sonra onun önüne geçebilir. Addison bu sezon çok az etki yapsa da bir yıl sonra kesinlikle kapı onun üzerine kapanmamalı. Bu ikisi arasındaki rekabet kesinlikle her ikisine de yardımcı olacaktır.

Thielen, Minnesota’da 10 yıldır hayranların favorisiydi ve onu artık kadroda görmemek tuhaf olacak. Bazı hayranlar onun artık bir Viking olmadığı için çok hayal kırıklığına uğradılar, ancak her iki taraf için de devam etmesi en iyisiydi ve belki de Addison da önümüzdeki yıllarda mor rengi çok iyi bir alıcı olacak.

Ürdün Addison Has
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel klasmanda yirmi üçüncü seçildikten sonra sahnede. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Eski Trojan’ın nasıl davrandığını görmek çok ilginç olacak. Belki 1. günden itibaren iyi olacaktır. Belki iyi olması iki yılını alacak ya da tamamen iflas etmiş olabilir. Mor insanlar eskisini umut edecek.

Geniş alıcılar söz konusu olduğunda Vikinglerin güzel bir geçmişi var. Ahmad Rashad, Sammy White, Anthony Carter, Cris Carter, Jake Reed, Moss, Stefon Diggs, Thielen ve şimdi de Jefferson. Addison’ın bu listeye eklenmesi bu franchise için çok büyük olurdu.


Sadece 1 Vikings Serbest Temsilcisi İmzasız Kaldı


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/just-how-good-will

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir