Jordan Addison Bilinmeyen Avantaj SağlıyorHayranlar Tahmini Kesinleştirdi
19 Kasım 2022; Pasadena, Kaliforniya, ABD; Southern California Trojans geniş top alıcısı Jordan Addison (3), Rose Bowl’da ilk yarıda UCLA Bruins’e karşı top koşturuyor. Zorunlu Kredi: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

1998 NFL Taslağı gibi, Minnesota Vikings de zorunlu değildi. ihtiyaç takımın hücumunu iyileştirmek için ama yine de bunu birkaç hafta önce yaptı, görünüşe göre sadece çünkü.

Kulüp geçen yılı 27. sırada tamamladı. savunma DVOA’sında, izin verilen sayılarda 30. ve yardada 31. izin verilir. Savunma pek iyi değildi, bu yüzden pek çok Vikings hayranı Minnesota’nın Nisan taslağının başlarında savunmayı vurgulayacağına inanıyordu.

Jordan Addison Bilinmeyen Avantaj Sağlıyor

Yapmadılar.

Bunun yerine, genel müdür Kwesi Adofo-Mensah üzerindeki düğmeye bastı. suç, 23. genel seçimle USC geniş alıcısı Jordan Addison’u seçti. Addison, NFL’nin en etkileyici alıcı ahırlarından birini formüle ederek 2023’te uçmak için Justin Jefferson, KJ Osborn ve TJ Hockenson ile eşleşecek. Teorik olarak, Kirk Cousins ​​ziyafet çekmeli.

Super Bowl Şampiyonu
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcısı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Taslağının ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel olarak yirmi üçüncü seçildikten sonra NFL komiseri Roger Goodell ile birlikte. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Ve Addison’ın varlığı başka bir söylenmemiş avantaj da sağlıyor – fantezi futbol alaka. 2022’den önce, eski Viking Adam Thielen, fantezi yöneticileri tarafından makul beklentilerle haftalık bir PPR programına dahil edilebilirdi. Ancak Thielen’in fantezi stoğu, Vikingler’deki son yılında düştü. Jakobi Meyers ve Drake London arasında sıkışmış, PPR puanlaması başına 2022’de tüm WR’ler arasında 30. sırada yer aldı. Thielen, güle güle haftaları veya derin ligler dışında, çoğunlukla fantezi futbol kadrolarında bir faktör değildi.

Ancak şimdi, Vikingler, en azından NFL uzmanlarına ve fantezi futbol kafalarına göre, önde gelen bir WR2 için “geri döndü”. Profesyonel Futbol Odağı’ Trevor Sikkema bile etiketlendi geçen hafta USC mezunu, tüm çaylak pas yakalayıcılar arasında WR1.

Şöyle açıkladı: “Adam Thielen gittiğinde, Vikingler seçmelerin bir noktasında alıcıya bir sıçrama yapmaları gerektiğini biliyordu. Bunu ilk tur seçimleriyle yaptılar ve bununla birlikte taslağın sunduğu en hazır rota koşucularından birini aldılar. Eski bir Biletnikoff Ödülü sahibi olan Addison, gelip geçen bir saldırının odak noktası olmakla nasıl başa çıkacağını biliyor. Hemen devreye girip Thielen’in geçen sezon bu takımda gördüğü 107 hedefin bir kısmını veya tamamını alabilmeli.”

Ürdün Addison Sağlar
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcısı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Taslağının ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel olarak yirmi üçüncü seçildikten sonra tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports. | 15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önceki ısınmalar sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingleri WR2 haritasına geri koymanın yanı sıra, Sikkema adaylığı dikkate değer çünkü Addison, taslaktaki en önemli ürün değildi. Bu, şu anda Seattle Seahawks için oynayan Ohio Eyaletinden Jaxon Smith-Njigba idi. Smith-Njigba, TCU’dan Quentin Johnston ve Boston College’dan Zay Flowers bile seçildi. önce Draft gecesinde Addison.

Teknisyen benzeri bir WR olan 5’11 ”170 kiloluk Addison’ın, yukarıda bahsedilen Osborn’un yerini alabilirse, bu yaz Vikings WR2 olması bekleniyor.

1. Sahte Taslak Diyor
1 Ekim 2022; Los Angeles, Kaliforniya, ABD; USC Trojans geniş alıcısı Jordan Addison (3), Los Angeles Memorial Coliseum’daki United Airlines Field’da ilk yarıda bir ilk düşüş için Arizona State Sun Devils defans DJ Taylor’dan (3) kaçıyor. Zorunlu Kredi: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports.

21 yaşındaki oyuncu, Pittsburgh ve USC’de üç sezonda 3.134 karşılama yardası ve 29 gol kaydetti. Özgeçmişi var.

Ve eğer bir fantezi futbol dehasıysanız, Addison’u istek listenizde biraz üst sıralara koysanız iyi olur.


Vikings Bildirildiğine göre Takas Taslağı Yoluyla Yalnızca 1 Belirli QB İstedi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/jordan-addison-provides

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir