John Elway’in Gözü Vikings Coach’daydıJohn Elway'in Gözü Vikings Coach'daydı
28 Kasım 2021; Denver, Colorado, ABD; Denver Broncos futbol operasyonları başkanı John Elway. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

Ne olabilirdi.

Denver Broncos dokuz ay önce yeni bir baş antrenör aradığında Kevin O’Connell önde ve merkezdeydi ve neredeyse Denver’ın kaptanı oluyordu.

Broncos için Futbol Operasyonları Başkanı John Elway, takımının bu hafta O’Connell’e olan tutkusunu doğruladı. ile konuşmak Öncü Basın. Elway anlattı Pioneer Press’ten Chris Tomasson O’Connell’s hakkında Denver’da röportaj“Onunla geçen yıl röportaj yaptık ve röportajından gerçekten çok etkilendik, bu yüzden iyi bir başarı elde etmesi beni şaşırtmadı. [with the Vikings]. Mülakat sürecinde çok ama çok etkileyiciydi ve hangi yöne gitmek istediğimiz kıskaçtı.”

Açıklama: Vikings Win'den Londra'daki 8 Paket
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler, 2022’de çoğunlukla öngörülemeyen 4-1’lik bir başlangıç ​​yaptı ve Broncos, 2-3’te oturuyor ve durumu belirlemeye çalışıyor. ne oldu baş antrenör Nathaniel Hackett ile Pro Bowl oyun kurucu Russell Wilson’ı birleştirme stratejisiyle.

Denver’ın ön ofisi, Rick Spielman zamanlarında Viking köklerine sahip olan genel müdür George Paton tarafından yönetiliyor. Paton, 2021’de Broncos’a atıldı ve 2022 normal sezonuna girerken kesinlikle göz kamaştırıcı görünen bir kadro oluşturdu. Denver, Wilson’u Seattle Seahawks’tan bir kral fidyesi için aldı, ancak Broncos sadıkları, takasın ürünü olduğu için panik yapmayı reddetti. Russel WilsonTanrı aşkına.

Wilson beş maçta gülünç bir şekilde oynadı ve neredeyse herkesin “duvara çarpıp çarpmadığını” ve Denver’ın Seahawks tarafından tamamen kandırılıp kandırılmadığını merak etmesine neden oldu.

John Elway'in Gözü Vikings Coach'daydı
28 Kasım 2021; Denver, Colorado, ABD; Denver Broncos genel müdürü George Paton. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

Elway’in St. Paul gazetesine yaptığı yorumlar birkaç nedenden dolayı tuhaf. Her şeyden önce, neden Minneapolis medyasıyla konuşuyor? Vikingler 2023’e kadar Broncos’u oynamıyor. Elway, Minnesota’lılarla futbol hakkında sohbet etmenin, Elway’in kur yapma sürecinde açıkça zevk aldığı O’Connell hakkında sorulara yol açacağını bilmek zorundaydı.

Dolayısıyla, Elway’in röportajı stratejik bir şekilde alıp almadığı, kendisine kalsa dünyanın “O’Connell’i seçeceğini” bilmesini isteyip istemediği sorulabilir. Paton, Hackett’in O’Connell ve diğer tüm adaylar üzerindeki nihai karar vericisiydi. Elway, Broncos’tan sorumluydu, ancak birkaç yıl boyunca Broncos’un boşuna, özellikle de oyun kurucudan sonra 2021’de çekildi.

O’Connell ayrıca Broncos röportajının yararlılığını da kabul etti:

O’Connell’le ilgili olabilir miydi, artık ölü bir konu – o Vikings baş antrenörü ve Denver yakın zamanda baskın olmayacak – ancak zamanlama merak uyandırıyor.

Bronco’lar, koçluk kiralama ve oyun kurucu ticaretinin etkinliği hakkında muhalifleri coplarla uzaklaştırıyor. Ve sonra, bu arada, işte Elway Twin Cities gazetesine “diğer adamdan hoşlandığını” açıklıyor.

Denver, bir galibiyetle 2022 aptallığı hakkında gevezelik edebilir Pazartesi Gecesi Futbolu Los Angeles Chargers’da 6. Haftada. Broncos, sezon sonrası ile flört etmek istiyorsa, 2-3’te, neredeyse bir galibiyet şart.

O’Connell’in şu anda NFL’nin Yılın Koçu ödülünü kazanması için 12’ye 1 oranı var. Hackett’in olasılığı 200’e 1’dir.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/john-elway-had-his-eye-on-vikings-coach

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir