Jets CB, Justin Jefferson’u Palyaço Yapmaya Çalışıyor. ÇalışmadıJets CB, Justin Jefferson'u Palyaço Yapmaya Çalışıyor.  Çalışmadı
DJ Kamış

Aslına bakarsanız birisinin tartışmasız bir şekilde sohbete bir şey katmaya çalıştığını biliyor musunuz? Bu Pazar günü Justin Jefferson’a oldu.

New York Jets köşe bağı DJ Reed, Jefferson’u öğleden sonranın büyük bölümünde savundu ve bir hız treni oyununda Jefferson’ın Vikinglerine 27-22 yenildi.

Ve maçtan sonra, görünüşe göre heyecan ve kendine güven için Reed, iki kez Profesyonel Atıcı Jefferson’a karşı gösterdiği çabayı alkışladı ve “bütün gün Jefferson’ın boku içinde” olduğunu iddia etti.

Reed ayrıca Jefferson’a karşı “harika bir iş” çıkardığını ve “kendine hakim olduğunu” iddia etti. İşte Reed’in tam videosu:

Jefferson, 45 yarda için 7 resepsiyon ve oyunu döndüren bir touchdown ile sınırlıydı. Ama Reed’in özetiyle ilgili garip kısım? Reed, tüm öğleden sonra Jets’in güvenliğini korumuştu.

Buna göre Jefferson, Reed’in kendi kendine konuşmasını değerlendirdi ve Reed’in bunu tek başına yapmadığını açıkladı. Jefferson, Reed videosunu retweetledi ve “Ne bokunda 😂😂. Güvenlik yardımı almaktan bahsedemezsin… koçun sana 1’e 1 gideceğine güvendiğinde beni ara.

İşte Jefferson’ın canlı tweet’i:

Reed, NFL’nin en iyi 19. korner oyuncusu başına Profesyonel Futbol Odağı 13 hafta boyunca. Yani, sahada ne kişisel olarak bir palyaço ne de çocuk oyuncağı değil. Jefferson, 12 maçta 1.277 karşılama yardası kaydetti ve ölçüye göre ligde Tyreek Hill çapında Miami Dolphins’in ardından ikinci sırada yer alıyor. 13. Haftadan sonra Hill, karşılama sahası sprintini 102 yarda önde.

Jets CB, Justin Jefferson'u Palyaço Yapmaya Çalışıyor. Çalışmadı
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18), oyun kurucu Kirk Cousins’ten (resimde yok) New York Jets köşe bağı DJ Reed olarak bir gol yakalıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Artık pek çok CB, Jefferson’la bire bir bütün bir öğleden sonra mücadele etmeyecek. Jefferson, ligi ele geçirip kendi takımı haline getirdiğinden beri savunma koordinatörlerinin saygısını kazandı ve neredeyse savunmanın arka ucundan güvenlik görevlileri tarafından yardım alınmasını zorunlu kıldı.

Vikings-Jets sırasında olan da buydu. Jefferson’ın tweet’i, 26 yaşındaki Reed’e zafer turunun yıldızsız olmadığını bildirmeye çalıştı.

Vikingler Pazar günü Detroit’e gidiyor ve Lions’a karşı bir puanlık erken favoriler.


Vikings 2023 Takvimi Ölümcül Olacak

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/jets-cb-tries-to-clown-justin-jefferson-didnt-work

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir