Jerry Jones Blooper, Vikinglerin Açılış Turunda Büyük Değer Aldığını ÖnerdiJerry Jones Blooper, Vikinglerin Açılış Turunda Büyük Değer Aldığını Önerdi

16 Ocak 2022; Arlington, Teksas, ABD; Dallas Cowboys dış saha oyuncusu Micah Parsons (11), AT&T Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı NFC Wild Card playoff futbol maçından önce sahibi Jerry Jones (ortada) ve NFL komiseri Roger Goodell (sağda) ile buluşuyor. Zorunlu Kredi: Kevin Jairaj-USA BUGÜN Spor

Çok nadiren, bir takımın draft beklentileri hakkında gerçekte ne düşündüğünü görme şansımız olur. Sahip olduğumuz bilgiler çoğunlukla saygın, ancak NFL ön büro düzeyindeki web sitelerinden geliyor. Jerry Jones ile yakın zamanda yapılan bir basın toplantısı işleri değiştirir.

Bahsettiğim baskı makinesine bir göz atın. Dallas’ın sahibi/GM takımının yönetim kurulunu elinde tutuyor:

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, insanlar bunu teknolojinin kendi işini yapmasına izin vermek için bir fırsat olarak gördü. Jon Maçota atletik taslak tahtasına yakınlaştırıldı, Kovboyların birinci ve ikinci tur notlarına sahip olarak kimleri sıraladığını ayırt etmek.

13. sıradan Vikinglerin 32. sıradan seçtiği Lewis Cine geliyor.

Vikings hayranları, çoğunlukla Cine seçimi konusunda hevesli. Georgia’dan gelen sert güvenlik, savunmamızı daha tehlikeli hale getirecek ve umutsuzca iyileştirilmesi gereken bir ikincil silahı sağlamlaştırmaya yardımcı olmak için Harrison Smith ile ortaklık kuracak. Görünüşe göre, Vikingler onun hakkında çok şey düşünen tek takım değildi. Dallas aslında onu ilk tur seçimleri Tyler Smith’ten daha üst sıralarda tuttu.

Jerry Jones kartının çok fazla sürprizi yok. Yine de, Lions’ın 12 yaşında seçtiği Jameson Williams’ın 14. sırada gelmesi dikkat çekici. Ne olursa olsun, bu biraz tuhaf bir an olacak ve bir takımın draft sırasında gerçekte ne düşündüğüne dair bize ender bir fikir verecek.

Jerry Jones Blooper, Vikinglerin Açılış Turunda Büyük Değer Aldığını Önerdi
Kaynak : https://purpleptsd.com/jerry-jones-blooper-suggests-vikings-got-great-value-in-the-opening-round/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir