Jaylen Twyman’ın Yeni Takımı, Ihmir Smith-Marsette, Jalen Reagor’un ProdüksiyonuCevaplanan Sorular: Jaylen Twyman'ın Yeni Takımı, Ihmir Smith-Marsette, Jalen Reagor
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings savunma oyuncusu Jaylen Twyman. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 10 Ekim sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

S: Jaylen Twyman Miami’ye transfer olurken, Dolphins Pazar günkü maçtan önce beynini alacak mı?

Jaylen Twyman'ın Yeni Takımı, Ihmir Smith-Marsette, Jalen Reagor'un Prodüksiyonu
7 Eylül 2019; Pittsburgh, PA, ABD; Pittsburgh Panthers defans oyuncusu Phil Campbell III (24) ve defans oyuncusu Elias Reynolds (44) ve defans oyuncusu Jaylen Twyman. Zorunlu Kredi: Charles LeClaire-USA TODAY Sports.

C: Kesinlikle. İşte böyle gidiyor.

Ve bunu her takım yapar; bu sadece bir Yunus olayı değil. Vikingler muhtemelen bu tekniği geçen yıl ve bu yaz Ayılarla vakit geçirdikten sonra gelen Khyiris Tonga ile kullandılar.

Twyman’ın ikinci eylemi Miami’de gerçekleşecek ve adam bunu hak ediyor. Bir zamanlar Pittsburgh Üniversitesi’nde son derece lanse edilen ikinci sınıf öğrencisiydi, draft edildikten sonra defalarca vuruldu ve Kevin O’Connell liderliğindeki Vikingler için pek başarılı olamadı.

Bu yıl Miami’de oynamayabilir – antrenman kadrosunda – ama en azından solup gitmeyecek.

S: Vikinglere karşı yaptığı büyük hatadan önce Ihmir-Smith Marsette Ayılar için iyi miydi?

Jaylen Twyman'ın Yeni Takımı, Ihmir Smith-Marsette, Jalen Reagor'un Prodüksiyonu
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Chicago Bears geniş alıcı Ihmir Smith-Marsette. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

A: Hayır, Vikingler’de oyunu bitirmek için yaptığı “becerik”, sezondaki üçüncü hedefiydi.

Aslında, Smith-Marsette’in sezondaki ilk yakalaması, Cameron Dantzler’in topu kopardığı oyunla aynıydı.

Cameron Dantzler Ayılara Karşı (2022)
Cameron Dantzler Ayılara Karşı (2022)

Smith-Marsette için ideal bir başlangıç ​​değil, ancak henüz ikinci yılında ve açıkçası gelişmek için zamanı var. Ama bırakın Ayılar bunun için endişelensin, ha?

S: Jalen Reagor’un golü, Vikingler hücumunda başına gelecek büyük şeylerin bir işareti mi?

Cevaplanan Sorular: Booth'un Sakatlığı, Reagor'u Beklerken, Bir Playoff Yolu
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Jalen Reagor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

A: Hayır muhtemelen değil.

Vikingler almakta zorlanıyor Adam Thielen Justin Jefferson’ın hakimiyeti nedeniyle hücumdaki hedefler. Reagor’un 2022 hücumunda dikkat çekmek için Thielen’i geçeceği varsayılamaz. Ama, hey, eğer Reagor’u rakip defansları hazırlıksız tutmak için saldırgan bir kırışık olarak kullanmaya devam ederlerse, iyi, harika.

Şimdi, beceriksiz kumar getirilerini durdurabilirse, herkes iyi durumda olacak.Jaylen Twyman'ın Yeni Takımı, Ihmir Smith-Marsette, Jalen Reagor'un Prodüksiyonu

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/questions-answered-jaylen-twymans-new-team-ihmir-smith-marsette-jalen-reagors-production/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir