Jaren Hall’un Çekici FaktörüJaren Hall'un Çekici Faktörü
4 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Brigham Young oyun kurucu Jaren Hall (QB06), Lucas Oil Stadyumu’ndaki tatbikatlara katılıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, 2023 NFL Taslağının 5. Turundan oyun kurucu Jaren Hall’u genç olduğu, Power 5 okulundan olduğu veya büyük bir isme sahip olduğu için seçmedi.

Aslında, Kevin O’Connell’in 15 ay önce Twin Cities’e gelişinden bu yana Vikingler takımı, oyun kurucu gözlemciliği hakkındaki mantralarından birini hayata geçirdi. Bir QB1 için en önemli kriteri, kesinlik.

Ve Hall buna sahip.

Jaren Hall’un Çekici Faktörü

Minnesota, yaklaşık iki hafta önce 23 numaralı seçimde patlayabilirdi ve Kentucky’den Will Levis veya Tennessee’den Hendon Hooker’ı draft edebilirdi. Ancak USC’den Jordan Addison ile WR bolluğunu seçerek yapmadılar. Ardından, iki gün sonra, genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, oyun kurucu mezarlığı olarak kötü şöhretli bir taslak noktasında – 5. Tur (ve sonrası) – Hall’da bir broşür aldı.

Çekici Faktör
24 Eylül 2022; Provo, Utah, ABD; Brigham Young Cougars oyun kurucusu Jaren Hall (3), LaVell Edwards Stadyumu’nda ilk çeyrekte Wyoming Cowboys’a pas vermek için geri çekiliyor. Zorunlu Kredi: Rob Gray-USA TODAY Sports.

Medya mensupları, O’Connell’e birkaç kez bir oyun kurucuda ne aradığını sordu – esas olarak Kirk Cousins’ten sonraki yaşam hakkında ipuçları istedikleri için – ve genç baş antrenör tutarlılığını koruyor. Doğal isabetli bir oyun kurucudan hoşlanır. Ona göre bu iyi bir başlangıç ​​noktası.

Hall’un profilinin parladığı yer burasıdır. BYU’daki 29 maçta, 52 pas golü ve sadece 11 müdahale için pasların %65,2’sini tamamladı. Indianapolis Colts ile gelen bir draft sevgilisi olan Anthony Richardson, üniversitede% 54,7’lik bir tamamlama oranını ateşledi. Colts, Richardson’ın doğruluğunu geliştirmesini ummak zorunda kalacak – muhtemelen yapacak – Vikingler bunun Hall’un şöhret iddiası olduğunu zaten biliyor.

Birkaç Vikings hayranı, 25 yaşındaki oyuncunun uzun vadeli planını merak ederek bu hafta haftalık posta çantası için ekibe e-posta gönderdi. Vikings.com’un Craig Peters canlandı Hall’un doğruluğu, “O’Connell’ın oyun kurucuları değerlendirirken doğruluğa önemli ölçüde ağırlık verdiğini biliyorum ve Hall bu testi geçti. Kol kuvveti, özellikle bir takım iç saha maçlarını elementlerde oynuyorsa yardımcı olabilir, ancak aşırı derecelendirilebilir. Bir oyun kurucu futbola dokunmak için mücadele ederse, bazı oyun tasarımlarını da baltalayabilir. Murray’i oynarken gördükten sonra, bazı line drive’ları çalıştırmak için elektrikli bir kolu olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bunun en iyi kompozisyon olduğundan emin değilim.

Jaren Hall'un Çekici Faktörü
19 Kasım 2022; Provo, Utah, ABD; Brigham Young Cougars oyun kurucusu Jaren Hall (3) Dördüncü çeyrekte LaVell Edwards Stadyumu’nda Utah Tech Trailblazers defans oyuncusu Mackavelli Malotumau (51) tarafından cebinden itildi. Zorunlu Kredi: Rob Gray-USA TODAY Sports

“Hall ve sınıf arkadaşlarının bu hafta sonu Vikingler olarak ilk kez sahaya çıkmasını dört gözle bekliyoruz ve oturumdan haberler sunacağız. Geleceğin onun için ne getireceğini bilmiyorum ama tek söylediğim, insanların görüşleriyle tarafsız bir şekilde başlamasına ve sezon öncesi dönemde nereye gideceğini görmesine izin vermek,” diye ekledi Peters.

Cousins ​​en az bir yıl daha QB1 olacağından, Hall 2023’te normal sezon aksiyonu yaşamayacak – yaşarsa garip olur -. Cousins ​​sakatlanırsa sıradaki adam Nick Mullens olur. Ancak Hall, cesaretini kanıtlamak için sezon öncesi dönemi kullanabilir ve Vikingler, Cousins’i 2023’ün ötesine uzatmazlarsa, Hall için sınır gökyüzüdür.

Olgun havasına ve liderlik etme becerisine ek olarak, Hall’un isabetliliği, O’Connell ve Vikingleri yoluna çeken “şey”di. O’Connell, konuşma başlatıcısı olarak bu özellikten bahsediyor. Bu nedenle, Hall’un üniversite istatistiklerine bakıldığında ve tamamlama yüzdesinin harika olduğu görüldüğünde, Viking’in onu projenin oyun kurucusu olarak kabul etmesi şaşırtıcı olmamalı.

Kanıt baştan beri oradaydı.


Eski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/the-alluring-factor

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir