Jalen Hurts’un Sakatlığı, Vikings 1. Playoff Rakibi, Korkusuz Geri DönüşCevaplanan Sorular: Jalen Hurts'un Sakatlığı
12 Ağustos 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Acıyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Cevaplanan Sorular: Jalen Hurts’un Sakatlığı, Vikings 1. Playoff Rakibi, Korkusuz Geri Dönüş

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, 19 Aralık’taki sayısı, modern bir tarzda ele alındı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

Cevaplanan Sorular: Jalen Hurts’un Sakatlığı, Vikings 1. Playoff Rakibi, Korkusuz Geri Dönüş

S: Jalen Hurts’ün sakatlığı Vikingleri hiç etkiler mi?

Cevaplanan Sorular: Jalen Hurts'un Sakatlığı
Eagles’ın oyun kurucusu Jalen Hurts. © Junfu Han / USA TODAY AĞI.

A: Hurts omzunu burktu ve özellikle Eagles Super Bowl itişi için “güvenli oynamak” isteyeceğinden, muhtemelen birkaç maç için dışarıda.

Kıdemli yedek oyun kuruculara göre huysuz olmayan Gardner Minshew’i ekleyin. Hurts iyileşirken Minshew gemiyi ayakta tutmalıdır.

Hurts sakatlığının Vikingleri etkilemesinin tek yolu, sakatlığın bir sezon sonuna “dönüşmesi”.. Ardından, Super Bowl için Vikingler arayışı önemli ölçüde kolaylaşacaktı. Ancak Hurts yakında, muhtemelen playofflar için tam zamanında geri dönecek.

Ayrıca, teoride, Eagles sonraki üç maçını Hurts olsun ya da olmasın kaybederse – ve Vikingler Giants, Packers ve Bears’ı yenerse – Minnesota 1 numaralı sırayı alabilir ve ilk tur play-off veda edebilir.

S: Playoffların 1. Turunda Vikinglerle karşılaşma olasılığı en yüksek olan takım kim?

Jalen Hurts'un Sakatlığı, Vikings 1. Playoff Rakibi, Korkusuz Geri Dönüş
4 Aralık 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants’ın oyun kurucusu Daniel Jones. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

C: Şu an itibariyle, bu ayrım Daniel Stephen Jones III ve Giants’a ait.aynı zamanda Vikingleri de oynayan Bu Cumartesi ABD Bankası Stadı’nda.

Giants, Washington Commanders’ı onda yenerek kendilerini playoff futbolu için harika bir şekilde konumlandırdı. Pazar Gecesi Futbolu 15. Haftada Ocak dansına ulaşma şansları %87’dir.

Tüm yollar, özellikle Vikingler bir maç kaybeder ve NFC’nin 3 numaralı seribaşı olursa, Devler ile 1. Turda bir randevuya işaret eder.

Sezon sonrasına başlamak için Vikings sayısını çekebilecek diğer takımlar? Aslanlar, Komutanlar, Deniz Şahinleri ve Paketleyiciler.

S: Cumartesi günü Vikinglerin geri dönüşü, tüm zamanların en iyi Vikings oyunları arasında nerede yer alıyor?

Jalen Hurts'un Sakatlığı, Vikings 1. Playoff Rakibi, Korkusuz Geri Dönüş
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

A: Kabul edelim. Her Vikings sezon sonrası zaferi, normal sezon çeşitliliğinden daha önemlidir. Ancak bu, makul bir şekilde Vikingler tarihindeki en büyük normal sezon galibiyeti olarak adlandırılabilir.

Eğlence değeri açısından, Indianapolis’e karşı galibiyet çoğu hayran için muhtemelen İlk 5’te yer alıyor, çünkü geri dönüş çok imkansız ve ürkütücü bir çabaydı. Minnesota, 3. Çeyreğin bitimine yaklaşık iki dakika kala 36-7 geride kaldı. Artık Cumartesi günü olanları değerlendirdiğinize göre, 3. Çeyreğin sonuna yaklaşırken 36-7’lik bir üstünlüğü silmek için gereken büyük gücü bir düşünün. Bu efsanevi.

Şimdiye kadarki en iyi normal sezon galibiyeti için bize kaydolun – ama buzzkill uyarısıyla herşey Play-off galibiyetleri, normal sezon oyuncularından daha anlamlı.


Daha Fazla Ölçüm Vikingleri 15. Haftanın En Kötü Takımlarından Biri Olarak Tanımlıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/answered-hurts-fearless/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir