Jackson Arnold, Gatorade Ulusal Yılın Futbolcusu seçildi


Oklahoma oyun kurucusu Jackson Arnold, şanlı lise futbol kariyerini sporun bu seviyesindeki en prestijli ayrıcalıklardan biriyle tamamladı.

Arnold, Perşembe günü Gatorade Yılın Ulusal Futbolcusu seçildi. Guyer Lisesi’ni (Denton, Teksas) 3,476 yarda ve 33 gol atarak 921 hızlı yarda ve 24 hızlı gol, toplam 4,397 yarda ve toplam 57 gol için iyi geçerek 14-1’lik bir rekora taşıdı.

Eski Dallas Cowboys yıldızı Jason Witten, yerel beş yıldızlı oyuncuya Perşembe günü ödülü takdim etti.

Arnold, futbol sahasına hakim oldu ve ödül gerekliliklerinde Gatorade’nin sınıf ve topluluk etkisi standartlarını aştı. Organizasyona göre, Arnold’un 4.5 ağırlıklı not ortalaması var ve anne ve oğulların birlikte toplum hizmeti yaptığı Texas Genç Erkekler Hizmet Ligi’nin bir üyesi olarak üç buçuk yıl geçirdi.

Arnold, Oklahoma’ya erken kaydolan bir kişidir.

Jackson Arnold, Gatorade Ulusal Yılın Futbolcusu seçildi

(Gatorade’nin izniyle)

247Sports Composite’de 2023 sınıfında 4 numaralı oyun kurucu ve 7 numaralı oyuncu olarak yer alan Arnold, başlangıç ​​oyun kurucusu seçildikten sonra gençken Teksas lise futbolunu fırtına gibi estirdi. Yaklaşık 3.900 yard attı, Guyer’ı 2021’de şampiyonluk maçına çıkardı ve geçen yaz 2022 Elite 11 Finalleri MVP’si seçilerek yukarı doğru gidişatını sürdürdü. Arnold, o sıralarda beş yıldızlı bir olasılığa yükseltildi.

Bir başlangıç ​​​​olarak geçirdiği iki sezon boyunca Arnold, 7.000 yarddan fazla pas geçti ve 67 gol atarken, yalnızca sekiz müdahale attı. Oklahoma biyo. 1.580 yarda koştu ve 36 gol attı.

Arnold, finalistler Malachi Nelson ve Arch Manning üzerinden Gatorade Yılın Ulusal Futbolcusu seçildi. Bir USC taahhüdü olan Nelson, 247Sports Composite’de 3 Numaralı oyuncu olarak sıralanırken, Texas taahhütlü Manning, sınıfın 1 Numaralı oyuncusu olarak listelenir.

Sürpriz duyuruyu aşağıdan izleyebilirsiniz:


Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/jackson-arnold-named-gatorade-national-football-player-of-the-year

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir