İşte 2023 Vikings Neden Garip ve Farklı Hissedecek?Vikings Son Sakatlık Raporu: 14. Hafta
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22), Hard Rock Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı oynanan bir maçın ardından. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

2022 Minnesota Vikings, Kevin O’Connell’in baş antrenör olarak ilk yılında 13 maç kazandı ve bu, Dennis Green’in 30 yıl önceki övgüye değer 11-5 çabasını geride bırakarak, çaylak bir kaptan tarafından Vikings tarihindeki en yüksek maç oldu.

Ancak bu, Vikinglerin Super Bowl çekişmesine “bu kadar yakın” olduğu anlamına gelmez.

İşte 2023 Vikings Neden Garip ve Farklı Hissedecek?

Takımın savunması, iki hafta önce evinde New York Giants’a karşı tamamen açığa çıktı ve utandı, bu nedenle taraftarlar, savunma patronu Ed Donatell’in ayrılmasıyla bir buçuk hafta önce başlayan bir savunma revizyonu beklemeli.

2023 Vikingler Hissedecek
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Franchise bir playoff veya Super Bowl yarışmacısı olarak kalmak istiyorsa, savunmanın acilen onarılması gerekiyor; göre Kapak Üstü. Bu nedenle, savunmayı düzeltmek için yeni kan gereklidir ve bu, serbest oyuncu veya taslak yoluyla gelmelidir.

Serbest oyuncu için gerekli fonları elde etmek ve Justin Jefferson, Brian O’Neill, TJ Hockenson ve Kirk Cousins ​​gibi mevcut oyuncuları karşılamak için, deneyimli oyuncular sözleşmeye dayalı yeniden yapılandırma, takas veya tamamen serbest bırakma için hedef alınacak.

1 Viking Teorisi Hepsi
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önceki ısınmalar sırasında. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

2023’te planlanan üst sınır isabeti başına en çok kazanan Vikings oyuncularının listesi aşağıdadır:

 • Kirk Kuzenleri (36,2 milyon dolar)
 • Adam Thielen (19.9 milyon dolar)
 • Brian O’Neill (19,6 milyon dolar)
 • harrison smith (19.1 milyon dolar)
 • Za’Darius Smith (15,5 milyon dolar)
 • Dalvin Aşçı (14.0 milyon dolar)
 • Danielle Avcı (13,1 milyon dolar)
 • Eric Kendricks (11.4 milyon dolar)
 • TJ Hockenson (9,3 milyon dolar)
 • Davlin Tomlinson (7,5 milyon dolar)

İşte bu yüzden 2023 Vikings garip veya farklı hissedecek: yukarıdaki oyunculardan sadece iki veya üçünün gelecek sezon geri dönmesi garanti.

Vikingler İçin 'Çirkin' Gayet İyi Çalışıyor
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçın ardından galibiyeti kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Cousins ​​bir oyun kurucu – takas maddesi yok – bu yüzden muhtemelen geri dönecek 2-3 kişiden biri. Thielen’in 19,9 milyon doları, 2022 performansına eşit değil ve takas edilebilir veya serbest bırakılabilir. Brian O’Neill, kısmen yırtılmış Aşil’ini iyileştirdiğinde geri dönmesi gereken bir yer.

Harrison Smith yeniden yapılandırmayı kabul edebilir, ancak kabul etmezse 19.1 milyon dolar çok pahalı. Za’Darius Smith, sezonun ikinci yarısının çoğunda ortadan kayboldu; serbest bırakılabilirdi. Dalvin Cook pahalı bir geri dönüş ve genel müdür Kwesi Adofo-Mensah gibi “analitik adamlar” bu pozisyona çok fazla yatırım yapma eğiliminde değiller. Danielle Hunter, 2023 cap hit başına en çok kazanan 25. EDGE koşucusu; muhtemelen daha fazla para istiyor. Minnesota’nın kabul edip etmeyeceği belli değil.

Eric Kendricks’in üretimi 2022’de düştü ve büyük sermaye tasarrufu için serbest bırakılabilir. TJ Hockenson, geri dönmesi garantili bir adam. Ve Dalvin Tomlinson bir soru işareti çünkü açık serbest oyuncu piyasasında büyük bir kontrata hükmedebiliyor.

Vikings 16. Hafta Son Sakatlık Raporu
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks (Hanbury Malikanesi’ndeki basın toplantısında 54. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Evde skor tutuyorsanız, 2023 Vikings olarak kilitlenmeye yakın olan bu adamlar:

 • Kirk Kuzenleri
 • Brian O’Neill
 • TJ Hockenson

Bu oyuncular, sözleşme belirsizliğiyle örtülüyor:

 • Adam Thielen
 • harrison smith
 • Za’Darius Smith
 • Dalvin Aşçı
 • Danielle Avcı
 • Eric Kendricks
 • Dalvin Tomlinson

İkinci listeden, çoğu 2022’de temel katkıda bulunan birçok oyuncu ayrılacak ve uzun önceki. Vikings hayranları, Thielen, Cook, Kendricks ve diğerlerinin Minnesota’dan ayrılışını bir şekilde doğrudan izleyebilirler.

2023 kadrosu tuhaf, farklı ve yeni olacak.


Kirk Cousins ​​+ 49ers Chatter - 4. sezon dışı için

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/the-2023-vikings-will-feel

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir