Irv Smith Jr. Gerçekten YaralandıIrv Smith Jr. Gerçekten Yaralandı

22 Eylül 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings sıkı finali Irv Smith (84), US Bank Stadyumu’nda Oakland Raiders’a karşı görünüyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Irv Smith, Ağustos 2021’den bu yana ilk kez Pazartesi günü sahaya döndü. Yaklaşık 50 dakika sonra bariz bir sakatlık ile ayrıldı. Smith daha sonra bir kask taktıktan kısa bir süre sonra antrenman alanını tekrar ziyaret etti.

Pazartesi öğleden sonra veya gece yaralanma hakkında hiçbir bilgi hemen mevcut değildi, ancak Salı günü, Vikingler Smith’in başparmağında hızlı bir geri dönüş ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

Smith, yırtık bir menisküs nedeniyle 2021 sezonunun tamamını kaçırdı. 2019’dan bu yana her sezonda olduğu gibi, NFL uzmanları ve taraftarları 23 yaşındaki oyuncu için verimli bir 2022 sezonu öngördü, ancak şimdi yazın geri kalanında dikkatli bir şekilde gezinmesi gerekecek.

Irv Smith Jr. Gerçekten Yaralandı
13 Aralık 2020; Tampa, Florida, ABD; Minnesota Vikings sıkı son Irv Smith. Zorunlu Kredi: Kim Klement-USA TODAY Sports.

Vikingler, Smith’i 2019’da 2. Turdan bir draft hakkıyla, özellikle de halihazırda Kyle Rudolph’u kullanan bir ekip için, sıkı bir son için yüksek bir draft sermayesiyle seçti. Smith ve Rudolph, 2019 ve 2020’de Minnesota’nın birincil TE hedefleri olarak zaman ayırdı ve Smith’in toplam 90 hedef üzerinde 676 karşılama yardı ve yedi touchdown tablosu oluşturmasına izin verdi.

Ancak 2021’de Rudolph, New York Giants için ücretsiz ajans aracılığıyla organizasyondan ayrıldı. Smith bir kez daha, menisküs yırtığı nedeniyle asla gelmeyen bir “kırılma mevsimi” için hazırdı. Onun yerine Tyler Conklin, 593 karşılama yarda ve üç touchdown ayarına yükseldi. Ancak, Rudolph gibi Conklin de beş ay önce serbest oyuncu olarak New York Jets’e gitti.

Johnny Mundt’ı yerleştirin.

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca Mundt, Los Angeles Rams’ten Minnesota’ya serbest oyuncu olarak katıldıktan sonra muhtemelen TE1 rolünü dolduracak. 27 yaşındaki oyuncu, özgeçmişinde sadece 10 kariyer resepsiyonu olan 47 maçta beş yıldır NFL’de bulunuyor. Tek bir sezonda hiçbir zaman yedi defadan fazla bir pas hücumunda hedef alınmadı. Ve şimdiye kadar eğitim kampında Mundt, Smith-başparmak hastalığı vurmadan önce bile hoş bir sürpriz oldu.

Mundt açıkladı KSTP’ler Darren Wolfson Vikinglerin bu haftaki yeni hücumu hakkında, “Koşu ve pasın harika bir evliliği ve bazı çok acil oyun çağrıları. Sadece yüksek tempolu bir hücum ve çok heyecan verici olacak.”

Irv Smith Jr. Gerçekten Yaralandı
26 Ekim 2020; Inglewood, Kaliforniya, ABD; Los Angeles Rams, Johnny Mundt’ı sıkı bir şekilde bitirdi. Zorunlu Kredi: Robert Hanashiro-USA TODAY Sports

Eh, Mundt, Smith’in süresiz olarak rafta olduğu bu yüksek tempolu saldırının yakından ve kişisel bir görünümünü şimdi daha da fazla alacak. Mundt rol yapmıyorsa, genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, Jared Cook, Eric Ebron veya Jimmy Graham gibi ücretsiz bir oyuncuyu keşfedebilir.

Aksi takdirde, şimdilik Vikings TE derinlik tablosu şöyle görünür:

TE1: Johnny Mundt
TE2: Ben Ellefson
TE3: Zach Davidson
TE4: Nick Muse
TE5: Shaun Beyer

Smith gelecek hafta 24 yaşına giriyor. Vikingler, Green Bay Packers’a karşı 1. Haftaya hazır olmasını bekliyor.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikingler Eğitim Kampında Mini Dramanın İlk Parçasıyla Karşılaştı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/irv-smith-jr-is-indeed-injured

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir