Irene Riggs, Gatorade National Girls XC Yılın Oyuncusu seçildi


İkinci sınıf ve üçüncü sınıf öğrencisi olarak Gatorade West Virginia Yılın Kros Oyuncusu seçildikten sonra, Irene Riggs lise kariyerini sadece eyalet ayrıcalığıyla değil, ülkeninkiyle de sınırladı.

Çarşamba günü, Riggs Yılın Gatorade Ulusal Kız Kros Oyuncusu seçildi.

Irene Riggs, Gatorade National Girls XC Yılın Oyuncusu seçildi

Gatorade’nin izniyle

Morgantown Lisesi (WV) son sınıf öğrencisi, bu sezon piste hakim oldu ve Glendoveer Golf Sahası’ndaki en hızlı ikinci koşu olan 16:40.9’luk derecesiyle Nike Cross Nationals şampiyonasını kazandı. Ayrıca bireysel bir Grup 3A şampiyonluğu kazandı ve takımının eyalet şampiyonluğunu kazanmasına yardımcı oldu.

Adını Kasım ayında Güneydoğu Bölge Takımı’nda rekor kitaplarına yazdırdı ve 16:02.1’lik bir zamanla kız kros tarihindeki en hızlı ikinci 5K zamanını kaydetti. Bu zamanı daha da ileriye taşımak için, bir kız kros koşucusu yalnızca beş kez 5K’da 16:20.0’a bile ulaştı. MileSplit. Riggs’in süresi, daha önce üç kez Gatorade Ulusal Yılın Oyuncusu Katelyn Tuohy tarafından tutulan WakeMed rekorundan 20 saniye daha hızlıydı.

Gatorade, ödüle karar verirken eğitim ve toplum hizmetini de dikkate alır. Gatorade’ye göre, öğrenci topluluğu başkan yardımcısı Riggs’in 4.22 ağırlıksız not ortalaması vardı. Ayrıca WVU Medicine Çocuk Hastanesi için para toplayan bir yetenek yarışması olan Mohigan Idol için sosyal medya koordinatörü olarak görev yaptı.

Riggs, Kardinal için aday olacağı Stanford’a bağlıdır.

Aşağıdaki duyuru videosunun tamamını izleyin:


Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/stanford-commit-irene-riggs-named-gatorade-national-girls-cross-country-player-of-the-year

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir