IPL 2023: SRH – LSG Maç Tahmini


IPL 2023, SRH – LSG Maç Tahmini: TATA IPL 2023’ün 58. Maçı Sunrisers Hyderabad(CSÜS) ve Lucknow Süperdevleri(LSG) Rajiv Gandhi Uluslararası Stadı’nda.

Bu, iki takım arasında bu sezonun ikinci maçı. Son karşılaşmalarında, LSG kendi sahasında galip geldi. Bu maç SRH’nin kendi sahasında oynanacak.

LSG bu sezon şimdiye kadar on bir maç oynadı ve bunun dışında beş maç kazandı ve puan tablosunda 5. sırada yer aldı. SRH’ler bu sezon o kadar iyi değil çünkü on maç oynadılar ve sadece 4 galibiyet aldılar ve puan tablosunda 9. sıradalar.

LSG’nin en iyi sıralaması bu sezon çok iyi performans gösteriyor, Kyle Belediye Başkanları Quinton de Kock’a sahipler ve orta sıra Ayush Badoni, Nicholas Pooran ve Marcus Stionis gibi en iyi performans gösteren oyunculardan oluşuyor. Bowling bölümünde Mohsin Khan, Avesh Khan ve Ravi Bishnoi var.

SRH, maçın ivmesini kendi lehlerine çevirebilecek Glenn Philips, Abhishek Sharma ve Aiden Markram gibi oyunculara sahip. SRH bowlingi, bowling becerileriyle herkesi etkileyen ancak diğerleri iyi performans gösteremeyen Marco Jansen dışında, bu sezon büyük bir endişe kaynağıydı.

SRH – LSG En Favori Seçimler:

Quinton De Koç

IPL 2023: SRH - LSG Maç Tahmini
Quinton De Koç | Resim Kredisi: Twitter

Güney Afrikalı solak patlayıcı vurucu, bu sezon Gujarat Titans’a karşı sadece bir maç oynadı ve sadece 41 toptan 70 tur attı. O, Lucknow SuperGiants için oynayan ve iyi bir vuruş oranıyla herhangi bir bowling oyuncusuna karşı koşular yapabilen ve koşu skorlama yeteneği LSG’yi play-off’lara götürebilen bir açılış vurucusudur.

IPL Kariyer:

Oynanan Maçlar: 93

Koşar: 2.834

Ortalama: 32.57

En yüksek skor: 140*

S/R: 134.63

Kyle Mayers

IPL 2023: SRH - LSG Maç Tahmini
Kyle Mayers | Resim Kredisi: Twitter

Kyle Mayers etkileyici bir IPL sezonu geçirdi ve 11 maçta en yüksek skoru 73 olan 359 tur attı. Ortalama 32.54’ü korudu ve 152.12 vuruş oranına sahipti, vuruş gücünü ve sayı atma yeteneğini sergiledi.

IPL Kariyer:

Oynanan Maçlar: 11

Koşar: 359

Ortalama: 32.64

En yüksek skor: 73

S/R: 152.12

Heinrich Klaasen

IPL 2023: SRH - LSG Maç Tahmini
Heinrich Klaasen | Resim Kredisi: Twitter

Klaasen takımda bitirici bir rol aldı ve son birkaç maçında 26(12), 36(20), 53(27) ve 31(19) skorları ile çok iyi iş çıkardı, bu da tutarlılığını ve gol atma huyunu gösteriyor. devam ediyor ama şimdi, SRH’nin Playoff umutları neredeyse sona erdi, ancak diğerlerinin şanslarını da azaltabilirler.

IPL Kariyeri:

Oynanan Maçlar: 15

Koşar: 281

Ortalama: 28.10

En yüksek skor: 53*

S/R: 162.43

SRH – LSG Maç Tahmini:

IPL’de Haydarabad ve Lucknow arasındaki önceki karşılaşmalarda, Lucknow her iki maçı da kazanarak daha güçlü takım olarak ortaya çıktı. Ancak Lucknow’un galibiyet serisini bu maçta da sürdürmesi bekleniyor. Ancak orası SRH’nin kendi sahası ve bu maçta LSG’yi şaşırtabilirler.

Bunu da Oku: SRH – LSG Dream11 Tahmini, Saha Raporu | Sunrisers Hyderabad vs Lucknow SuperGiants 2023 Fantezi Takım Tahmini

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl-2023-srh-vs-lsg-match-prediction-sunrisers-hyderabad-vs-lucknow-supergiants-who-will-win-todays-match/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir