iOL Yarışması Kalabalık Olmaya BaşlıyoriOL Yarışması Kalabalık Olmaya Başlıyor

9 Ocak 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Miami Dolphins hücumda Jesse Davis (77), guard Robert Hunt (68) ve guard Solomon Kindley (66), Hard Rock Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı kazandığı maçı sahadan izliyor. Zorunlu Kredi: Sam Navarro-USA TODAY Sports

Merkezdeki hareketsizliğin sizi aldatmasına izin vermeyin: Vikingler için ilk üç IOL pozisyonu için rekabet muhtemelen yoğun olacaktır.

Sezon dışı başlarken, çoğumuz başlangıç ​​pozisyonlarından üçü hakkında varsayımlarda bulunduk: Christian Darrisaw (LT), Ezra Cleveland (LG) ve Brian O’Neill (RT) ilk beşten üçü olurdu. Bu noktada, sadece iki tanesi kilitlenmiş gibi görünüyor. Gerçekten de, bir yaralanma olmadığı sürece, iki müdahale noktası sabit görünüyor. Oradan, işlerin iOL boyunca nasıl sallanacağını kimse tahmin edemez.

Bana göre Vikingler, LG’de Cleveland’a yaslanmak akıllıca olur, ancak organizasyon içinde çok az söz sahibiyim. 59. seçimi LSU’dan bir LG olan Ed Ingram’a bıraktılar. Ingram daha önce çok ciddi saha dışı suçlamalarda bulundu. Artı, daha geniş bir fikir birliği, ikinci tur seçimi yerine daha çok üçüncü veya dördüncü turda olduğu yönündeydi. Kwesi Adofo-Mensah olayları farklı gördü, bu yüzden Ingram şimdi Cleveland ile rekabet ediyor.

Chris Reed iyi bir oyuncu, koruma noktalarından birinde zemini stabilize etmesi gereken biri. RG’de kalıp kalamayacağını görmek daha mantıklı. Son deneyiminin çoğu sol tarafta, ancak onun hem Cleveland hem de Ingram’ı geride bıraktığını görmek şaşırtıcı olurdu.

Sağ tarafta kalırsa, Reed’in Jesse Davis ve Wyatt Davis’i savuşturması gerekecek. Heck, Oli Udoh da yetenekli bir gardiyan olduğunu göstermek için bir şans alabilir. Bu noktada, avantaj ya Reed’e ya da Jesse Davis’e doğru kayıyor gibi görünüyor çünkü onlar geçen sezon önemli anlarda oynayan veteranlar.

Sonunda kendimizi merkez konumda buluyoruz. Garrett Bradbury, çok fazla rekabet olmadığı için şu anda C1’e benziyor. Ekip, UDFA olarak bir merkez getirdi ve daha önce Austin Schlottmann ile anlaşmışlardı. JC Tretter için bir hamle yapmazlarsa, Bradbury net favori. Buraya ekleyebileceğimiz bir uyarı, Vikinglerin iOL boyunca çok sayıda oyuncusu olduğu. Wyatt Davis’i merkezde deneyebilirler mi? Belki Cleveland veya Reed’e bir şans verirler.

IOL gerçekten zayıf olmaya devam ederse, Minnesota’nın potansiyeline ulaşması zor olacak. En az bir veya iki oyuncunun rekabetten çıkması ve kendilerini güçlü oyuncular olarak sağlamlaştırması gerekecek.

iOL Yarışması Kalabalık Olmaya Başlıyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/the-vikings-iol-competition-is-starting-to-get-crowded/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir