İnsanlar Neden Kirk Kuzenlerinden Nefret Ediyor?İnsanlar Neden Kirk Kuzenlerinden Nefret Ediyor?
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Anlaşılır bir şekilde “nefret” çok güçlü bir kelimedir. Kirk Cousins, NFL’deki neredeyse tüm diğer oyun kuruculardan daha fazla bir eleştiri paratoneri gibi görünüyor. Cumartesi günü NFL tarihinin en büyük geri dönüşünü düzenledikten sonra, kendimizi yine eleştirmenlerin ve diğer insanların Kirk Cousins’ten nefret ettiği bu kesişme noktasında bulduk.

Şimdiye kadar Kirk Cousins’e çok para ödendiğinin farkında değilseniz, lütfen sizi kayalarınızın altından çıkarmaya davet edeyim. Gerçek şu ki, iyi olmaya veya rekabet etmeye çalışan herhangi bir takım, o organizasyon tarafından hazırlanmadıkları sürece oyun kurucusuna önemli bir meblağ ödeyecektir.

NFL, “sahip olanlar” ve “yok olanlar” ligidir. Ya meşru bir oyun kurucuya sahip 15 takımdan birisiniz ya da değilsiniz. Eğer değilseniz, o zaman muhtemelen serbest oyuncu pazarına gidiyorsunuz ve son takımları tarafından oraya gönderilen her ne olursa olsun fazla ödeme yapıyorsunuz.

Artık bunu aradan çıkardığımıza göre, Cousins ​​and the Vikings “sahip olanlar” arasında yer alan bir organizasyonu temsil ediyor. Burada draft edilmediği ve geliştirilmediği için büyük bir anlaşmada yetenekli bir oyun kurucu kullanıyorlar. Harika, neyin temel olması gerektiğini belirledik.

İnsanlar Neden Kirk Kuzenlerinden Nefret Ediyor?
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve geniş alıcı KJ Osborn (17), US Bank Stadyumu’ndaki maçın ardından Indianapolis Colts’a karşı galibiyetini kutluyor. Galibiyetle Minnesota Vikings, NFC North’u perçinledi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Bu, Cousins’i All-Pro oyun kurucu yapmaz. Elbette, geçen sezon Pro Bowl’a davet edildi ve zaman zaman parladı, ancak kariyerinin büyük bölümünde prototip bir oyun menajeri oldu. Etrafında parçalar olduğu sürece bunda yanlış bir şey yok. Minnesota’ya hoş geldiniz.

Büyük ölçüde özel takımların ve hücumun hatası nedeniyle Minnesota, bu hafta sonu Indianapolis Colts’a karşı 33-0’lık bir çukurda buldu. Fırsatların geçip gitmesini izlediler, çirkin top kayıplarından vazgeçtiler ve ilk yarıda topa sahip olma konusunda çok az şey yaptılar. Sonra uyandılar.

Buna Kirk Cousins ​​de dahildir.

O gün O’Connell, Cousins’e 54 pas girişiminde bulundu. Bu, bu sezon herhangi bir maçta attığından dört fazla ve 2016’daki kariyerinin zirvesinden sadece iki utangaç. 460 yarda ve dört golle bitirdi. Bu prodüksiyon istisnai bir şey değil ve iki müdahale, başka türlü memnuniyetle karşılanan bir performansın anında dipnotları haline geliyor.

Ama sonra bu var…

Belki ağızdan nefes alan ahmaklar her zaman var olacak, ama günün sonunda, görünüşe göre gerçeklerin artık bir önemi kalmadığı bir noktaya geldik. Cousins, bu sezon yedi 4. çeyrek geri dönüşüne ve maç kazandıran sürüşlere liderlik etti. Bu, NFL’ye liderlik ediyor ve kariyeri boyunca önceki herhangi bir sezonda çetelesini ikiye katlamaktan çekiniyor.

Şükran Günü gecesinde kazandı. Yolda kazandı. Tua Tagovailoa olmadan Miami Dolphins takımını yendi ve Josh Allen ile Buffalo Bills takımını yendi. 2. Haftada Philadelphia Eagles’a karşı bir Pazartesi gecesi maçında deplasmanda galibiyet elde edemediği için, hepsini bu sezon yaptı.

Vikinglerin Vatanseverleri Yendiği 7 Sürpriz
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Cousins’in bir takım için kapladığı maaş boşluğunu yeme yeteneğine sahip olmadığı tartışmasını kesinlikle yapabilirsiniz. Bu muhtemelen adil olsa da, oyun kurucuların iyi niyetle incelenecek kadar bol olmadığı gerçeğinin büyük ölçüde göstergesidir.

Daha önce kilit senaryolarda solduğu ve takım oyunlarına mal olduğu iddiasını öne sürebilirsiniz. Bununla birlikte, kesinlikle yapamayacağınız bir argüman, Cousins’in Cumartesi günü NFL rekoru büyüklüğünde bir geri dönüşte kötü oynadığıdır.

Justin Jefferson, NFL rekorları kırma hızında ve Vikings hücumu, birinci sınıf bir baş antrenör altında her zamanki kadar dinamik. Her şeye liderlik eden adam hala Kuzenler ve muhtemelen hakkını alma zamanı geldi.

Lions-Vikings 3. Bölüm Yakında Gerçek Olabilir

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/opinion/why-do-people-hate-kirk-cousins/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir