İngiltere Vikingleri Kahramanları Londra’ya Döndürmekten Heyecanlıİngiltere Vikingleri Kahramanları Londra'ya Döndürmekten Heyecanlı

29 Ekim 2017; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

bu NFL 2022 sezonu için uluslararası oyunlar ilan edilmiştir. Bunlar arasında, belirlenen ev sahibi takım New Orleans Saints’in rakibi olarak üçüncü kez Londra’ya giden Minnesota Vikingleri de var.

“Gölet boyunca” oyuna olan tutku büyümeye devam ediyor ve Birleşik Krallık Vikingleri, kahramanlarını 2017’den bu yana ilk kez Londra’ya davet etmekten heyecan duyuyor.

Londra, Vikingler için bir nevi uğurlu tılsım olmuştur. Uluslararası dizi için yaptıkları önceki ziyaretlerin her ikisinde de kazandılar. İlk olarak 2013’te Pittsburgh Steelers’ı Wembley Stadyumu’nda yine 4. Hafta maçında 34-27 mağlup ettiler. O maça kadar Vikingler 0-3 öndeydi. Umarım, Kevin O’Connell’in Minnesota’daki baş antrenörlük görevine bu kadar zor bir başlangıç ​​olmaz.

2017’de Vikingler, NFC şampiyonluk maçında sonuçlanan başarılı bir sezona giderken Twickenham Stadyumu’nda Cleveland Browns’ı 33-16 yendi – Minneapolis’te US Bank Stadyumu’nda oynanan Super Bowl LII’yi kazanan Philadelphia Eagles’a yenildi.

Saints, 2008’de o zamanki San Diego Chargers’ı 37-32 yenerek ve ardından 2018’de Miami Dolphins’e karşı 20-0 kazanarak Londra’da geçirdikleri zamandan da keyif aldılar. Birisinin yenilmezlik serisi sona ermek zorunda kalacak – ta ki bitmediği sürece tabii ki kravat.

2022’de Vikinglerin bir kez daha Londra’ya gelme zamanı geldi ve üçüncü bir farklı stadyumda oynayacaklar. Bu sefer Saints’i oynuyorlar. Tottenham Hotspur Stadı, İngiltere’de Amerikan Futbolu düşünülerek inşa edilen ilk stadyum. Birincil amacı Tottenham Hotspur Futbol Kulübü’ne ev sahipliği yapmaktır. Yine de, altında sentetik bir çim alanı ortaya çıkaran geri çekilebilir bir futbol (futbol) sahası ile tasarlanmıştır. NFL Londra Oyunlarıkonserler ve diğer etkinlikler.

İngiltere Vikingleri Kahramanları Londra'ya Döndürmekten Heyecanlı
17 Ekim 2021; Londra, İngiltere, Birleşik Krallık. Tottenham Hotspur Stadyumu. Zorunlu Kredi: Nathan Ray Seebeck-USA TODAY Sports.

Kendim olarak, Birleşik Krallık Vikings hayranlarının kahramanlarını Londra’ya geri getirmekten heyecan duyduklarını onaylayabilirim. Uluslararası oyunlardaki artış, özellikle Minnesota Vikings’in Birleşik Krallık için uluslararası ev pazarlama ekiplerinden biri olmasıyla, bu fırsatların daha sık ortaya çıkacağı anlamına geliyor. Yine de, sadece beş yılda bir olan bir şey büyük heyecana neden oluyor ve burada tanıdığım hemen hemen her Vikings hayranı biletlerin serbest bırakılmasını bekleyemiyor.

Minnesota Vikingleri Birleşik Krallık (@UKVikingler) bazı İngiliz hayranlarından yaklaşan oyun için ne beklediklerini anlatan kısa bir video yapmalarını istedi. Kamera önünde olmaktan nefret etsem de, gereğini yapan üç hayrandan biriydim.

Londra maçlarına düzenli bir ziyaretçi değilim. İngiltere standartlarına göre yaşadığım yerden oldukça uzak olan Londra’ya, başka hiçbir spor dalında hayranı olmadığım takımları izlemek için gitmezdim. Yani futbol için yapmıyorum.

Burada Minnesota Vikings’in canlı oynadığını görme şansımız harika ve kaçırılamaz. Azizler gibi geçmişimiz olan bir takıma karşı büyük bir maç olması, onu daha da iyi hale getiriyor.

Bu hayran 2 Ekim’in gelmesini ve tribünlerde bolca mor görmek için sabırsızlanıyor.

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/uk-vikings-are-excited-to-welcome-heroes-back-to-london

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir