İngiltere Tam Program, Kadro, Oynama XI.


2019 ODI Dünya Kupası’nın son şampiyonları da 2.nd ICC T20 Dünya Kupası 2022’de T20 Dünya Kupası. 2010 yılında kupayı kazandıktan sonra, İngiltere takımı T20 formatında bir kuraklık yaşadı. Takım “SLAM-BANG” stratejisini etkili bir teknikle kullandığı için format takım için ideal görünüyor. İngiltere, iyi serbest kriket oyuncuları olduğu için kupa için en iyi yarışmacı gibi görünüyor. Kazananların listesi Liam Livingstone, Alex Hales ve Jos Butler’ı içeriyor. İşte derinlemesine bir bakış:

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için Avustralya Takım Programı:

Gün Tarih Kibrit mekan Zaman
Cumartesi 22 Ekim İngiltere vs Afganistan Perth Stadyumu, Perth öğleden sonra 7:00
Çarşamba 26 Ekim İngiltere vs B Grubu İkinciliği Melbourne Kriket Sahası, Melbourne 15:00
Cuma 28 Ekim İngiltere vs Avustralya Melbourne Kriket Sahası, Melbourne öğleden sonra 7:00
Salı 1 Kasım İngiltere vs Yeni Zelanda Gabba, Brisbane 18:00
Cumartesi 5 Kasım İngiltere vs A Grubu Sidney Kriket Sahası, Sidney öğleden sonra 7:00

Kadro ve Beklenen Oynama XI:

Jos Buttler (ş), Harry Brook, Sam Curran, Chris Jordan, Mark Wood, Liam Livingstone, Dawid Malan, Adil Rashid, Phil Salt, Moeen Ali, Reece Topley, David Willey, Chris Woakes, Ben Stokes, Alex Hales.

Yedek Oyuncular: Liam Dawson, Richard Gleeson, Tymal Mills.

Beklenen Oynama XI:

Jos Butler (C ve WK), Alex Hales, Dawid Malan, Ben Stokes, Liam Livingstone, Harry Brook, Moeen Ali, David Willey, Chris Woakes, Mark Wood ve Adil Rashid.

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için Tahminler:

İngiltere takımının yarı finale kalamaması bekleniyor. İyi bir ekipleri var ama ölüm grubuna giriyorlar. Bu grupta Yeni Zelanda ve Avustralya da var. Yeni Zelanda’nın karanlık at olacağını varsayıyorum. Küresel sahnede geçmişteki performanslarını ve her zaman çok iyi iş çıkardıklarını bilen Yeni Zelanda, İngiltere’yi çekişmenin dışında tutacak.

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için En İyi Performans Gösterenler:

Jos Butler:

İngiltere Tam Program, Kadro, Oynama XI.
Butler, IPL 2022’deki formu yakalarsa, İngiltere sonuna kadar gider! IMG SRC: Rajasthan Kraliyet Aileleri

Pek çok şey Jos Butler’a güvenecek. Butler, bu birimde en kıdemli dövüşçüdür. Aynı zamanda çok önemli bir mevkide oynuyor. Bir açıcı, proaktif olarak oynaması gereken tek kişidir. Kovalamacanın hızını veya ilk vuruşları belirleme şansı var. Bununla birlikte, kaptanlık da omuzlarına düşüyor. Hayatının tecrübesine sahiptir. 2018’den beri IPL oynuyor ve 2019’dan beri İngiltere’nin liderlik grubunun bir parçası. Vereceği çok şey ve çok fazla sorumluluğu var ama aynı zamanda bunların hepsinde çok iyi yapma potansiyeline sahip.

Ben Stokes:

İngiltere Tam Program, Kadro, Oynama XI.
IMG SRC: RR

Bir kıdemli oyuncudan diğerine. Sir Benjamin Stokes’un da çok fazla sorumluluğu olacak. Çok uzun zamandır beyaz top formatında oynamadı. Milli takıma başlamadan önce oluğa girmesi gerekecek. Ben Stokes her milli takımın isteyeceği çok boyutlu bir oyuncu. Son derece iyi vurabilir. Genellikle İngiltere tarafından sopayla olan yeteneğinden çokça bahseden 4 numaralı vurucu olarak kullanılır. Stokes ayrıca top elindeyken 3 ila 4 arasında bir bankadır.

Daha fazla bilgi için Jasprit Bumrah’a gidin: Pacer Resmen ICC T20 Dünya Kupası 2022’den Çekildi. Olası Değişiklikler.

ICC T20 Dünya Kupası 2022’de bu tür daha fazla makale okuyun: Avustralya Tam Program, Kadro, Oynama XI, Tahminler, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

Daha fazlasını okuyun İngiltere ve Galler Kriket Kurulu’nun resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/icc-t20-world-cup-2022-england-full-schedule-squad-playing-xi-predictions-venue-timings-all-you-need-to-know/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir