Indian Batter, Sakatlığı Nedeniyle NZ’ye Karşı 3 Maçlık ODI Serisinin Dışında Kaldı. Patidar İsimli Değiştirme.


Hintli yıldız vurucu Shreyas Iyer, sakatlığı nedeniyle Yeni Zelanda ile oynanan 3 maçlık ODI serisinden dışlandı. Mumbai vurucusu, geçen yıl Hindistan’ın en iyi vurucusu oldu. Orta düzenin bel kemiğiydi. Bununla birlikte, Iyer sırt yaralanması nedeniyle artık yok. Iyer daha fazla tarama için NCA’ya gittiği için yaralanmanın derecesi veya seviyesi henüz açıklanmadı. İşte derinlemesine bir bakış:

Shreyas Iyer, NZ ODI Serisinin Dışında Kaldı:

Shreyas Iyer
IMG SRC: Hindistan TV haberleri

BCCI, “Hindistan Takımı vurucusu Shreyas Iyer, sırt yaralanması nedeniyle Yeni Zelanda’ya karşı oynanacak olan 3 maçlık ODI serisinin dışında bırakıldı. Daha fazla değerlendirme ve yönetim için Ulusal Kriket Akademisi’ne (NCA) gidecek.” Yakın zamanda Sri Lanka’ya karşı sonuçlanan 3 maçlık ODI serisinde, Iyer startları almada tutarlıydı ancak onları büyük toplamlara çeviremedi. 28,28 ve 38 diyen bir dizi puanı vardı.

Rajat Patidar, Shreyas Iyer’in Yerine Atandı:

Shreyas Iyer Değiştirme
IMG SRC: Bugün Hindistan

Rajat Patidar, Shreyas Iyer’in yerini alacak. Patidar, son iki yıldır iç devrede bir öfke oldu. Yerli bowling oyuncularını dövüyor. RCB’nin IPL’de bir sonraki aşamaya geçmesine yardımcı olan eliminatördeki yüzünü kimse kolayca unutamaz. Bir ömür boyu bir vuruş oldu. Patidar kariyerinde 50 maçta ortalama 34.33 oynadı. 93.25 vuruş oranında 1648 tur topladı.

Patidar son birkaç dizidir hep takımın yanında oldu. Sahaya çıkma fırsatı bulamamış olabilir ama 3 yıldır takımın başında.rd veya 4inci ODI serisi. Medya danışmanlığı, “Tüm Hindistan Kıdemli Seçim Komitesi, Shreyas Iyer’in yerine Rajat Patidar’ı seçti. Hindistan, 18 Ocak 2023’te Haydarabad’da Yeni Zelanda’ya karşı ilk ODI’yi oynuyor.”

Suryakumar Yadav, İlk 11’de Seçilecek:

Shreyas Iyer’in boşluğunu dolduracak en beğenilen değişiklik, hayatının formunda olan Suryakumar Yadav’ı seçmek olacaktır. O da bir Mumbaikar ve T20 formatındaki performanslarıyla kendisi için güçlü bir dava açtı. Yani Rajat Patidar’ın uluslararası çıkışını beklemesi gerekecek.

Daha fazlasını öğrenmek için Hindistan VS Yeni Zelanda’ya gidin: 1. ODI Önizlemesi, Rüya 11 Tahminleri, Kadrolar, Oynanan XI, Mekan, Zamanlamalar, Bilmeniz Gereken Her Şey.

Avustralya Hindistan Turu 2023’te bu tür makaleleri okuyun: Tam Program, Kadrolar, Ayrıntılar, Mekan, Zamanlamalar, Mekan. Bilmen gereken her şey.

Daha fazlasını öğrenmek için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/shreyas-iyer-indian-batter-ruled-out-of-3-match-odi-series-against-nz-due-to-injury-patidar-named-replacement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir