İnanılmaz Dolandırıcılık, Kanadalı Bir QB ve Gizli İçerikCevaplanan Sorular: Pazar Gününün Dönüm Noktası, Challenge Bayrağı, Sırada Cine Var mı?
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), New Orleans Saints oyun kurucusu Andy Dalton ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler Bölgesi ile ortak çalışır morPTSD, benzer şekilde mükemmel Minnesota Vikings içeriği ortaya koymak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Sonuç olarak, zaman zaman sunduklarını tanıtıyoruz. Haftanın başından itibaren beş makalelerine bir göz atın.

1) Vikingler Açıkça İnanılmaz Derecede Sahtekar – ve – İnanılmaz Özel: Vikingler, kuşkusuz, bir paradoks giymiş bir muammadır. Bu grubu nasıl anlamlandırabiliriz? bana bakma; Herkes kadar kafam karıştı.

2) Vikingler, Playofflarda Packers’ı Nasıl Oynayabilir?: Vikings fandomundaki pek çok kişi, itiraf edemeyecek kadar gururlu olsalar bile, bu eşleşme konusunda gergin olacaktır. Elbette, Aaron Rodgers ve Packers’a kaybetmek, elenmek için acımasız bir yol olurdu. Aksine, onları yenmek tüm ülkede sevinmeye yol açar (belki Wisconsin hariç).

3) Vikings Seçmeleri İlginç Yeni QB: Ben Kanadalıyım, bu yüzden her zaman Kanada kurallarına göre futbol oynadım ve koçluk yaptım. Sahamız daha uzun ve daha geniş, uç bölgeler daha büyük, direkler uç bölgenin önünde, daha fazla ani hareket var ve futbol, ​​NFL muadilinden daha büyük. Ayrıca 4 yerine 3 sayı ile oynuyoruz ve Kanada futbolunda tek sayı atmanın bir yolu var. Her neyse, Vikingler, Josh Rosen ile sözleşme imzalamadan önce bir CFL QB denemesi yaptı.

4) 5 Viking, Pro Bowl Oylamasında Pozisyon Gruplarını Yönetti: Genel olarak konuşursak, Pro Bowl’u pek umursamıyorum. Yine de, Kris Boyd’un hak ettiği takdiri aldığını görmek harika. Kısa bir süre özel timlerde ası oldu. Tanınmayı hak ediyor. Andrew Depaola için de aynısı.

5) Viking Oyunlarının %50’sinin Kazanmak İçin Gizli Bir Malzemeye İhtiyacı Var: Kirk Cousins, NFL’de en iyi sezonunu geçiriyor. Bunun genel olarak kabul edilen bir görüş olup olmadığını bilmiyorum, ama sahip olduğum görüşün bu olduğunu biliyorum. 14 maçın ardından 7 oyun kazandıran sürücü dikkat çekiyor. Clutch Cousins, bu takımın 11-3’lük rekorunun önemli bir parçası oldu.

Ekstra okumanın tadını çıkarın, Minnesota Vikings hayranları. Skol.

Oberle'nin Gerçeği veya Kurgusu: Tarihi Geri Dönüş, Vikinglerin NFC'de Yasal Rakipler Olduğunu Gösteriyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/minnesota-vikings-fraudulent/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir