İki Viking, Birinci Takım Tamamen Profesyonel Kadrosunu OluşturuyorVikinglerin Durumu: 13. Hafta
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Kabul edin: Justin Jefferson’ın All-Pro takımına girmesiyle ilgili haberler o kadar da şok edici değil. Sonuçta, NFL’yi hem resepsiyonlarda hem de bahçelerde yönetti. Bu süreçte, daha önce Vikingler için bu rekorları elinde tutan iki alıcı olan Cris Carter ve Randy Moss adlı bazı adamların üstesinden geldi. Belki de daha şaşırtıcı olan şey, Jefferson’ın dahil edilecek tek Minnesota oyuncusu olmamasıdır. AP All-Pro ekibinde iki Viking var.

Tüm Profesyoneller Olarak İki Viking

18 numaraya gelmeden önce, takıma girmesi için diğer Viking’i tartışacağız: uzun snapper Andrew DePaola. Takımı yaptığı için gerçekten çok ama çok heyecanlı olduğumu söyleyebilirim. Minnesota için gerçekten güzel bir yılı sessizce bir araya getirdi.

İki Viking, Birinci Takım Tamamen Profesyonel Kadrosunu Oluşturuyor
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings uzun snap oyuncusu Andrew DePaola (42), Allegiant Stadyumu’nda Las Vegas Raiders’a karşı topu kaparken hücum çizgisinin genel bir görünümü. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Haftanın başlarında, DePaola’nın PFF All-Pro Team’e girdiğini öğrendik. Bu PFF onun hakkında ne söylemek zorundaydı?:

PFF uzun şipşaklarda isabetliliği takip ediyor ve tüm sezon boyunca sadece dört hafifçe hedef dışı şipşak yapan DePaola’dan daha güvenli uzun şipşakçı olmadı.

Chris Tomasson’a göre, DePaola 50 birincilik oyundan 26’sını aldı. Tecrübeli oyuncunun biraz takdir edildiğini görmek güzel. 2023’te serbest kalacak ve umarım Kwesi Adofo-Mensah onu mor formayla geri alabilir. Son anlaşması, 2022’de 1 milyon dolardan fazla bir dokunuş yapmasını sağladı.

DePaola 17 maçın hepsini oynadı ve mükemmel şutunun yanı sıra 3 top çaldı. Aynı zamanda bir Pro Bowler’dır.

Justin Jefferson All Pro ekibi için oybirliğiyle bir seçim. Olması gerektiği gibi. Birisi olsaydı daha şaşırtıcı olurdu yapmadı ona oy verin.

Genç fenomen hakkında başka ne söyleyebiliriz? Bir uzatma imzalamaya uygun ve muhtemelen rekor kıracak. Ben şahsen onun tüm kariyeri boyunca mor ve altın sarısı bir forma giydiğini görmekten çok memnun olurum.

Vikinglerin Devleri Yenmesine Tepki
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yıl sonunda, Jefferson 128 yakalama, 1809 yarda ve 8 gol attı. Hızlı bir gol ve yere 24 yarda ekledi. Kahretsin, adam 34 yarda 2 pas (2 denemede) bile yaptı. Ona bloğu nasıl geçeceğini öğretin ve onu hücum mücadelesine sokun; bu noktada, Jefferson hücumda mümkün olan her şekilde katkıda bulunacaktı.

Cidden, her hafta bir Hall of Fame yetenek oyunu alıcısını izliyoruz. 23 yaşında, hala daha iyi olma potansiyeli bile var.

Aksi takdirde, takımın başlama vuruşunu yapan oyuncusu Kene Nwangwu’nun – ikinci takım All Pro olarak tamamlandı. Green Bay’den geri dönen Keisean Nixon, 2022’de en üst sırayı kaptı. Cheesehead için hak edilmiş bir onur.

Jefferson, DePaola, Nwangwu ve Vikinglerin geri kalanı, Pazar günü New York şehre geldiğinde güzel günleri devam ettirme şansı yakalar. Bir galibiyet, Vikingleri NFC’nin Tümen Turuna itebilir.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı ve Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Skol Tartışması: 2022 Vikings Sezonunun Belirleyici Anı: __________
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/two-vikings-make-ap-all/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir