Ifeadi Odenigbo Mevcut, Yine Yıldırım, Sakatlık RaporuCevaplanan Sorular: Ifeadi Odenigbo Mevcut, Blizting Again, Sakatlık Raporu
20 Kasım 2022; Indianapolis, Indiana, ABD; Indianapolis Colts savunma tarafı Ifeadi Odenigbo. Zorunlu Kredi: Robert Scheer-USA TODAY Sports.

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, 21 Aralık’taki baskı, havalı bir tarzda ele alındı. Bugün, Indianapolis Colts, Minnesota’nın 16. Hafta savunması ve Vikings’in ilk sakatlık raporundan sonra açık piyasaya çıkan Ifeadi Odenigbo ile mücadele ediyoruz. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

Cevaplanan Sorular: Ifeadi Odenigbo Mevcut, Blizting Again, Sakatlık Raporu

S: Colts Salı günü serbest bıraktıktan sonra Vikinglerin Ifeadi Odenigbo’ya göz atmasını bekliyor musunuz?

Ifeadi Odenigbo Mevcut
6 Aralık 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans yan hakemi Ifeadi Odenigbo. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

A: Numara.

Vikingler, Patrick Jones’a yeterince fotoğraf vermiyor çünkü Danielle Hunter ve Za’Darius iş yükünün çoğunu üstleniyor – haklı olarak – Odenigbo’nun yeniden bir araya gelmesi olası değil. Ancak Odenigbo, geçen yıl Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah’ın 2021’de çalıştığı Cleveland Browns için oynadı.

Ve Odenigbo, geçen hafta sonu Vikinglere karşı harika bir şekilde oynadı ve bloke bir punt ve çuval çentik attı. Indianapolis’ten serbest bırakılması oldukça tuhaftı.

Yine de Vikinglerin Odenigbo’ya katılmasını beklemeyin, çünkü şu anda ek bir geçiş koşucusuna gerek yok.

S: Vikingler bu hafta sonu Colts’a karşı işliyor gibi göründüğü için Giants’a saldıracak mı?

Ifeadi Odenigbo Mevcut, Yine Yıldırım, Sakatlık Raporu
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings savunma koordinatörü Ed Donatell. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

A: Evet.

Vikings’in Detroit’e yenilmesinden sonra, Kevin O’Connell sesli olarak bir değişiklik çağrısında bulundu. Aslanlara yenilene kadar bunu gerçekten yapmamıştı. Açıkça görülüyor ki, Donatell’in tepkisi 15. Haftada Matt Ryan’ı biraz kızdırmak oldu ve Minnesota 9. Haftadan bu yana en iyi savunma oyununu sergiledi.

Rakip takımlar onları defalarca ölçtüğü için Vikinglerin yıldırımsız “eski yola” geri dönmeleri için hiçbir neden yok.

Blitz ile parçalanmasına izin verin.

S: Vikinglerin sakatlık raporu son haftalardaki kadar kötü mü?

Cevaplanan Sorular: Garrett Bradbury, KOC Back to Basics, Donatell and the Future
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

A: Hayır, yaralanma raporu fena görünmüyor.

Garrett Bradbury, muhtemelen başka bir başlangıç ​​için Austin Schlottmann’ı aday göstererek başka bir yokluğa doğru ilerliyor. Ancak Bradbury, Salı günkü antrenmanı kaçıran tek kişiydi.

Defans oyuncusu Brian Asamoah ve Eric Kendricks sınırlıydı, ancak her iki adam da muhtemelen Giants’a karşı oynayacak.

Yani, genel olarak, hayır, yaralanma raporu çok kötü görünmüyor.


Vikings Defence, Devler Hücumunda Bir Zorlukla Karşı Karşıya

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/ifeadi-odenigbo-available/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir