Icarus, Aaron Rodgers ve Kwesi Adofo-Mensah Bir Bara GiriyorDuymalıyım: Vikings Günün Sözü -- 15 Mart 2022
1 Mart 2022; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Bu şakaların nasıl çalışması gerekiyor? Birbirine bağlı üç figür, yetişkinlere yönelik içecekler satan bir işletmeye girer ve bir tür eğlence başlar. Keşfetmekte olduğum versiyonda daha az mizah ve daha fazla içgörü var. Belki de Minnesota’nın henüz genç olan GM’si Kwesi Adofo-Mensah için uyarıcı bir hikaye.

Ancak ilk önce bir çok mitoloji şeridinde kısa bir yolculuk.

Icarus, Aaron Rodgers ve Kwesi Adofo-Mensah Bir Bara Giriyor
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Pek çok okuyucu, birinin “güneşe çok yakın uçtuğu” sözüne aşina olacaktır. Genel kanı, birisinin hırsını çok yükseğe çıkardığı ve aşırı kibirli başarı arayışları nedeniyle başarı şanslarını baltaladığı yönündedir. Bu sözü balmumu kanatlı mitolojik bir varlık olan Icarus’un hikayesinden alıyoruz.

Kendinize sorun: balmumu kanatlarınız olsaydı ve sonra güneşe çok yakın uçsaydınız ne olurdu? Cevap: Kanatlar erir ve keyifli yolculuğunuz çabuk sona erer.

Güneşe çok yakın uçmak – kişinin özlemlerinin muazzam yüksekliklere ulaşmasına izin vermek – birinin mahvolmasına neden olabilir. Durum, Packers’ın yakın geçmişi ve Minnesota Vikings için işlerin nereye gittiği hakkında herhangi bir netlik sunuyor mu?

Bence de.

Icarus, Aaron Rodgers ve Kwesi Adofo-Mensah Bir Bara Giriyor
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Jordan Hicks (58), US Bank Stadyumu’nda üçüncü çeyrekte Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers’ı (12) görevden aldı. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Packers, Brett Favre ve ardından Aaron Rodgers’a güvenebildikleri için, geçtiğimiz bir süredir QB’de Hall of Fame oyununun tadını çıkardılar. Aslında, onlar için birleşiyorlar 31 mevsim GB için başlangıç. Bu, merkezin altında yasal bir QB1’e sahip olmanın otuz yılı aşkın süredir.

Çok az bayilik böyle bir lüksü bilir.

Bir şekilde anlaşılır bir şekilde, Packers iyi zamanların devam etmesini istedi, bu yüzden çekici 2020’deki ilk turun sonunda Jordan Love’ı draft etme kararı. Love’ı seçmek, söyleyebileceğim kadarıyla, bir sonraki büyük oyun kurucuya geçiş girişimiydi. Rodgers kariyerinin sonuna yaklaşıyor, bu yüzden bir halefiyet planı yapmak biraz anlam ifade et

Yine de şaşırtıcı olan şey, ekibin Love’ı 12 numara için yasal silah alma gibi daha acil ihtiyaçlar pahasına seçmesi. 2020 NFL Draftında 33. sırada seçilen Tee Higgins’e sahip olsalardı (Aşk 26. seçilmişti) Cheeseheads için ne kadar farklı şeyler görüneceğini bir düşünün. Higgins ile Davante Adams’ın ortak çalışması, GB’ye korkunç bir ikili ve belki de başka bir Lombardi verirdi.

Ekibin liderliği, daha da fazla QB başarısı bulma arayışında aşırı hırslı hale mi geldi?

Vikingler İçin Paket Servis GM Kwesi Adofo-Mensah

İnsan, GB’nin mitolojideki arkadaşımızdan tamamen farklı olup olmadığını merak ediyor. Green Bay, Rodgers’ın birkaç sezon daha elit oyununa boyun eğmek yerine, Rodgers’sız bir hayata hazırlanmaya başladı. Bunu yaparak, bir futbol topunu atabilme şekli nedeniyle Onur Listesi’ne girecek birinden yararlanma şanslarını büyük olasılıkla azalttılar.

Santana Moss ve Bryant McKinnie Sohbet Komutanları-Vikingler
24 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Kwesi Adofo-Mensah, Wisconsin’deki kadar yetenekli bir QB’ye sahip değil, ancak 13-4’lük etkileyici bir sezondan çıkan bir takımı var. Oh, ve mor üniformalı oyun kurucu oldukça parlak bir sezonu bir araya getirdi.

Yarın, New York Giants’ı devirmek istediklerinde playoff turuna başlama şansı bile bulacaklar. Bazı playoff galibiyetlerini bir araya getirmek, bu parçada ileri sürülen argümana daha fazla güven katacaktır.

Başlangıçta, Adofo-Mensah’ın Vikinglerin kadrosunda nasıl ilerleyeceği konusunda bazı belirsizlikler vardı. Birçoğu, tam ölçekli bir yeniden inşanın ihtiyatlı olduğuna inanıyordu, bu da GM’nin sözleşmeleri keseceği ve yetenekleri dışarı göndereceği anlamına geliyordu. Bunun yerine, sahip olduklarını değerlendirdiği için kadrosundan çekişme için iki yıllık bir pencere bırakmaya karar verdi. 2022’deki başarı, Minnesota liderliğini arayı bir veya iki sezon daha uzatmaya sevk edebilir.

Eğer durum buysa, çok ileriye bakmaktan kaçınmak için bir çaba olup olmayacağı merak ediliyor. Pencere açık şimdiböylece takım rekabet etmeye yönelebilir şimdi. Başka bir deyişle, bir RD1 QB seçmek – bazılarının zaten önerdiği gibi – yanlış yönlendirilmiş bir yaklaşım gibi görünüyor. Super Bowl pencereleri geçicidir; demir sıcakken vurmak daha iyidir.

Başka bir geçiş koşucusu, yuva köşesinde biraz daha rekabet, delme elde edebilen bir 3T, artan iOL rekabeti ve her hücum becerisi konumunda biraz daha derinlik eklenmesi gerekiyor. Minnesota kayıtsız kalacak kadar iyi bir takım değil.

2022’de bu kadar çok başarıya ulaşmak, takımın liderliği için enerji verici olmalı. Arkanıza yaslanmak için sebep yerine, son başarı daha iyi olmak için yenilenmiş bir arzuyu ateşlemeli ve bir Lombardi alma fırsatı varken yararlanmak için takımın zayıf noktalarına amansızca saldırmalıdır.

Başka bir deyişle, kısa vadeye tam olarak dahil edilmesi için hırstan yararlanın. Bir Super Bowl kapmak kolay bir iş değil, bu yüzden Vikingler sahip oldukları her şeyi verebilirler.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı bu parça ile yardımcı oldu.

Minnesota'nın Playoff Şansı, Düşen Geçiş Koşusuna Bağlı Olabilir


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/kwesi-adofo-mensah-walk-a-bar/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir