Hindistan VS Batı Hint Adaları 3. T20I Önizleme, Tahminler, Kadrolar.


Batı Hint Adaları, Hindistan’a karşı 5 maçlık T20I serisinde inanılmaz bir geri dönüş yaptı. Hindistan VS Batı Hint Adaları 2022 Serisi birçok lojistik sorunla karşı karşıya. Yayıncının başından itibaren lojistik sorunlar çözüldükten sonra, oyun 22.00’ye ertelendi ve sonunda 23.00’te oynandı. Ancak bu oyuncuları zor durumda bırakmış olabilir. Ayrıca, kara bulutlar hala 4’e sahip olma olasılığı üzerinde dolaşıyor.inci ve 5inci ABD’de T20I. Oyuncuların ABD vizelerini almakta zorlandıkları bildirildi. İşte bugün akşamki oyunun derinlemesine bir önizlemesi:

Hindistan VS Batı Hint Adaları 3 Öncesinde Hint Takımı Önizlemesird T20I:

Hint takımı ve onun sol kol pacerlere karşı sorunu Batı Hint Adaları tarafından istismar edildi. Takım şu anda biraz bozuk görünüyor. Yüksek reyting alan Ishan Kishan dinlendi ve oyun XI’in dışında tutuldu. Bu kararın etrafında bir eleştiri sözü var. Ancak yönetim, T20I formatında vasat sayılara sahip olan Rishabh Pant’ı Ishan’ın önünde desteklemeye karar verdi.

İşhan girerse vuruşları rahatlıkla açabiliyor ve pozisyon dışı görünen Suryakumar Yadav orta sıralarda ait olduğu yere geri dönebiliyor. Surya bir takım adamı olabilir ve vuruş sırası açmaya devam edebilir, ancak oyunun hevesli bir takipçisi olarak orta sıralarda vuruş yapmasını öneririm. Bowling ünitesinde Avesh veya Arshdeep yerine Harshal Patel’in yürümesi gerekiyor. Yuzi Chahal’in yokluğu hissediliyor.

Hindistan VS Batı Hint Adaları 3’ten Önce Batı Hint Adaları Takım Önizlemesird T20I:

Batı Hint Adaları güven konusunda yüksek olacak. 2. Hindistan VS Batı Hint Adaları T20I’deki en iyi T20I takımlarından birini salladılar. Topu kullanan yıldız oyuncu Obed McCoy oldu. McCoy, sol kol hızlarının bugün bile neden üstün olduğunu gösterdi. Rohit’i pavyona geri göndererek ilk topta Hindistan’ı geri aldı.

Obed McCoy Hindistan VS Batı Hint Adaları
IMG SRC: Spor Zamanları

Yarasayla Brandon King’in özgüveni yüksek olacak. Brandon’ın sahneye çıkması an meselesiydi. Her zaman olduğu gibi mavili adamlara karşı iyi dokunuş belirtileri gösterdi. Nicholas Pooran, bir anda Hindistan oyuna geri dönüyormuş gibi göründüğü için orta sıra ile hayal kırıklığına uğrayabilir.

Hint Takımı ve Olası Oynama XI:

Rohit Sharma (ş), Dinesh Karthik, Suryakumar Yadav, Deepak Hooda, Sanju Samson, Shreyas Iyer, Axar Patel, Ishan Kishan, Bhuvneshwar Kumar, Ravindra Jadeja, Harshal Patel, R Ashwin, Ravi Bishnoi, Kuldeep Yadav, Rishabh Khant , Hardik Pandya, Arshdeep Singh

Olası Oynama XI:

Rohit Sharma (c), Rishabh Pant (hafta), Shreyas Iyer, Suryakumar Yadav, Hardik Pandya, Dinesh Karthik, Ravindra Jadeja, Ravi Bishnoi, Bhuvneshwar Kumar, Ravichandran Ashwin, Harshal Patel.

Batı Hint Adaları Takımı ve Olası Oynama XI:

Nicholas Pooran (ş), Shamarh Brooks, Kyle Mayers, Shimron Hetmyer, Keemo Paul, Akeal Hosein, Alzarri Joseph, Odean Smith, Rovman Powell, Obed McCoy, Dominic Drakes, Romario Shepherd, Jason Holder, Devon Thomas, Brandon King, Hayden Walsh Jr.

Olası Oynama XI:

Shamarh Brooks, Shimron Hetmyer, Rovman Powell, Nicholas Pooran (c ve hafta), Kyle Mayers, Jason Holder, Akeal Hosein, Odean Smith, Keemo Paul, Alzarri Joseph, Obed McCoy.

mekan: Oyunun yeri Warner Park, Basseterre, St Kitts.

yayıncı: Bu dizinin resmi yayıncısı FanCode Uygulamasıdır. Ve televizyonda, DD National.

Daha fazla bilgi için Hindistan VS Batı Hint Adaları 2022’ye gidin: 2. T20I Önizleme, Tahminler, Takımlar, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

Ashish Nehra: The Unsung Hero of Indian Fast Bowling’de daha fazlasını okuyun. En Büyük Sol Kol Pacers’larından biri.

Daha fazla bilgi için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/india-vs-west-indies-3rd-t20i-preview-predictions-squads-timings-venue-pitch/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir