Herkes Nereye Gitti? 9 Eski Viking İniş Noktasıİniş İyidir
Brad Rempel-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings sekiz yeni serbest oyuncuyla sözleşme imzaladı, altı çaylağı seçti, 15 serbest oyuncuyu karşıladı ve 2022 kadrosundan dokuz eski oyuncunun yeni takımlara gitmesini izledi.

Franchise, Kevin O’Connell’in ilk yolculuğunu 2023’te bir playoff gezisi ve belki de arka arkaya ikinci bir NFC Kuzey tacı ile takip edecek.

Herkes Nereye Gitti? 9 Eski Viking İniş Noktası

Ve yeni NFL adresleri için akın eden dokuz kişiden herkesin geldiği yer burası (alfabetik sırayla).

1. Kris Boyd (CB)

Herkes Gitsin
9 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Kris Boyd (29), üçüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Pittsburgh Steelers’a karşı kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Arizona Kardinalleri
Yeni sözleşme: 1 yıl | 1,2 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
Yedek CB | Özel Tim

Boyd, Arizona’da 53 kişilik kadroya girmek için savaşacak ve muhtemelen özel bir ekip üyesi olarak Vikings rolünü tekrarlayacaktır. 2022 Vikings için özel takımlarda çok sayıda snap oynadı ve özel takımların ası olarak kabul edildi. Teorik olarak, Boyd çölde bir korner konseri başlatabilirdi, ama bu uzak bir ihtimal.

2. Cameron Dantzler (CB)

Mor Söylenti Değirmeni: Dantzler 'Benching', Koçlardan Olumsuzluk Yok, Neden İstediler?
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Cameron Dantzler (3), TCO Performance Center’daki eğitim kampı sırasında. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Washington Komutanları
Yeni sözleşme: Hala Çaylak Anlaşmasında
Kadro Projeksiyonu:
CB Dışında Yedekleme

Dantlzer’in Komutanlarının yörüngesi, 2023 NFL Draftına kadar harika görünüyordu. Orada, Komutanlar 1. ve 2. Turda Emmanuel Forbes ve Jartavius ​​Martin’i alarak iki defans oyuncusu seçtiler. Ve Martin aslında bir güvenlik ama muhtemelen slot köşe vuruşları oynayacak. Forbes bu yaz mücadele etmezse, Dantzler birincil yedek CB olacak.

3. Eric Kendricks (SLB)

Herkes Nereye Gitti? 9 Eski Viking İniş Noktası
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks (54), US Bank Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Los Angeles Şarj Aletleri
Yeni sözleşme: 2 yıl | 13,2 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
Topsuz Defans Oyuncusu Başlatma

Kendricks, Los Angeles’ta Chargers savunmasının ortasında Kenneth Murray Jr.’ın yanında ilk galibiyet serisine devam edecek. Los Angeles, Kendricks kariyerini bitirirken gelişmesi için taslağın 3. Turundan Daiyan Henley’i seçti.

Vikings, bu sonbahar veya kış aylarında US Bank Stadyumu’nda Kendricks ve şimşek ekibini ağırlayacak.

4. Patrick Peterson (CB)

Serbest Temsilci Üretildi
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte New York Giants’a müdahalesini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Pittsburgh Çelikçiler
Yeni sözleşme: 2 yıl | 14 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
CB1

Steelers, Joey Porter Jr.’ı 2023’te Peterson’la birlikte koşması için seçti ve muhtemelen dünyada Porter Jr. için daha iyi bir öğretmen yoktur. Peterson gelişmeli ve Mike Tomlin’in sisteminde zamanı yeniden geri almalı.

5. Dük Shelley (CB)

Vikingler Gerçekten Düştü
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings korner oyuncusu Duke Shelley (20), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı üçüncü çeyrekte defansif pas ayrılığını kutluyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Yeni takım: Las Vegas Akıncıları
Yeni sözleşme: 1 yıl | 1,3 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
CB’yi başlatma

Raiders, biraz şaşırtıcı bir gelişme olan köşe vuruşları için erken tur taslak sermaye harcamadı. Jakorian Bennett’i seçmek için 4. Tura kadar beklediler.

Bu, Las Vegas’ta başlamaya hazır görünen Shelley için iyi bir haber. Ve takımı bu sezon Nevada’da Vikinglere karşı oynayacak.

6. Irv Smith (TE)

Yeni bir NFL'ye sahip
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings sıkı tarafı Irv Smith Jr. (84), US Bank Stadyumu’nda Chicago Bears’a karşı oynanan maç sırasında hareket halinde. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Cincinnati Bengals
Yeni sözleşme: 1 yıl | 1,7 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
TE1

Cincinnati taraftarları şimdiden bir Irv Smith çıkış yılı hakkında göğüslerini yumrukluyorlar, Vikings hayranlarının bilecekleri bir fenomen çünkü onlar da Irv Smith Jr. çıkış yılı hakkında dört sezon üst üste göğüslerini yumrukladılar. Vikingler, 2023’te Smith’s Bengals’ta oynayacak.

7. Chandon Sullivan (CB)

Herkes Nereye Gitti? 9 Eski Viking İniş Noktası
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Chandon Sullivan (39), Hard Rock Stadyumu’ndaki ikinci yarıda Miami Dolphins geniş alıcısı Jaylen Waddle (17) ile mücadele etmeye çalışıyor. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Pittsburgh Çelikçiler
Yeni sözleşme: 1 yıl | 1,2 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
Yedekleme Yuvası CB

Sullivan, NFL taslağı sırasında Steelers tarafından imzalanan, başka bir yerde imza atan en son eski Viking’di. Bahsedilen Peterson ile yeniden bir araya gelecek ve bu yaz bir başlangıç ​​slotu CB işi için mücadele edecek. Pittsburgh’da savunma golleri atarsa, umarım hakemler onları geçersiz kılmaz.

8. Adam Thielen (WR)

Adem için Bir Devrin Sonu
6 Kasım 2016; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda Detroit Lions’a karşı. Aslanlar, Vikingleri 22-16 mağlup etti. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Karolina Panterleri
Yeni sözleşme: 3 yıl | 25 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
WR1

Vikingler, Thielen’i 2023’te bir WR3 olarak tasavvur etmişti. Son birkaç yıldır WR2 oynuyor. Carolina’da, 2023’e Andy Dalton veya Bryce Young ile başlayacak olan WR1 olacak. Rol ve hedef yük, tam olarak Thielen’in istediği şeydi – hâlâ “ona” sahip olduğunu kanıtlama şansı.

9. Dalvin Tomlinson (DT)

Vikingler Zirveyi Kaybetti
19 Eylül 2021; Glendale, Arizona, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Dalvin Tomlinson (94), State Farm Stadium’da Arizona Cardinals’a karşı ilk yarıda. Zorunlu Kredi: Billy Hardiman-USA TODAY Sports.

Yeni takım: Cleveland Browns
Yeni sözleşme: 4 yıl | 57 milyon dolar
Kadro Projeksiyonu:
Başlangıç ​​CE’si

Tomlinson 4-3 savunma sistemine geri döndü ve 2023’te başlayacak. NFL’nin en iyi ve en dengeli savunma mücadelelerinden biri ve 57 milyon dolarla sahip olmak başlamak. Minnesota muhtemelen Tomlinson’ın varlığını en çok serbest oyuncu ayrılışlarında özleyecek.

Sezon başına 14,2 milyon dolar değerinde değildi. En azından Brian Flores savunmasında değil.


9 Ay İçinde Başka Bir Viking Söylentisine Hazır Olun

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/everyone-go

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir