Herkes Gitsin mi? Bu, Vikingler için 1 Bold Offeason Tahmini.
Minnesota Vikings 2022’yi 13-4’lük skorla bitirdi.

Vikingler’in liderlik ikilisi, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell, tüm sezon boyunca 13-4’lük rekoru geliştirirken popüler bir şekilde ortaya atılan “şampiyonluk standartlarını” gerçekleştirme arzusunu onayladı.

Herkes Gitsin mi? Bu, Vikingler için 1 Bold Offeason Tahmini.

Ancak herkes kulübün iddialı Super Bowl hedefine inanmıyor ve bunun yerine Vikinglerin tüm kıdemli oyuncuları bırakmasını tercih ediyor. bu teori tarafından geliştirildi Futbol Yabancıları Bu hafta.

Herkes Gitsin
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı oynanan üçüncü çeyrek maçında video tahtasına bakıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

“Kabul edelim: 2022 Vikings aslında pek iyi değildi – DVOA’da genel olarak 27. sıradaydılar. Vikingler ayrıca bir maaş sınırı bataklığıyla karşı karşıya: 24 milyon dolar kırmızıdalar ve hamurun çoğu 30 yaşındaki eski askerlere bağlı. Futbol Yabancıları düşündü.

“Genel müdür Kwesi Adofo-Mensah’ın yapabileceği en cesur hareket rotayı tersine çevirmek, sınır durumunu onarmak ve bir gençlik hareketi başlatmaktır” tavsiyesiyle devam etti.

Herkes Gitsin mi? Bu, Vikingler için 1 Bold Offeason Tahmini.
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Washington Commanders geniş alıcı Dax Milne (15), FedExField’da Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22) ve korner Patrick Peterson (7) ikinci yarıda savunma yaparken bir gol attı. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

“Eric Kendricks’i (muhtemelen zaten gitmiştir), Jordan Hicks’i (aynı), Harrison Smith’i (hala iyi ama zayıflıyor) ve CJ Ham gibi yaşlanan rol oyuncularını serbest bırakın. Adam Thielen’i hala piyasa değeri varken takas edin. Patrick Peterson ve Garrett Bradbury’nin serbest oyuncular olarak yürümesine izin verin. Kirk Cousins’e 2024 için LinkedIn hesabını güncellemesini söyle. Justin Jefferson’ı en yüksek ücretli geniş alıcı yap ve ön yeniden inşa başlasın.” FO sonuçlandı.

İşte buradasın. Bir şampiyonluk için yarışın – Adofo-Mensah ve O’Connell’in gelişinden bu yana Vikinglerin eve attığı bir zihniyet – eski askerler veya bir QB1 olmadan. Görünüşe göre buradaki iksir sadece Justin Jefferson’ın kadroda olması. Her nasılsa, belirsiz bir zamanda birkaç isimsiz genç oyuncuyla birlikte franchise’ı Vaat Edilen Topraklara götürecek.

Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

İlginç bir şekilde, aynı ruhla, Adofo-Mensah konuştu Bu hafta NFL Combine’da NFL’de tankçılık hakkındaki görüşü hakkında, “İnsanlar her zaman ‘Sadece tank’ hakkında konuşur ve bu sporda, bu oyuncuların bizim için tehlikeye attıkları şey için bunu yapmanın biraz mantıksız olduğunu düşünüyorum. spor.”

Bir futbol takımından yaşlanan gazilerin kitlesel göçü, bir sonraki NFL taslağı için tamamen bir ‘tanka’ benzemek zorunda olmasa da, Jefferson dışındaki herkesle bağları koparmak, yaklaşmakta olan bir tank festivalini güçlü bir şekilde ima eder.

Vikinglerin Jordan Hicks ve CJ Ham gibi bir avuç gazi ile bağlarını kesmesi bekleniyor. Ancak genç olmayan herkesi kasıtlı olarak kötü oynaması ve dolayısıyla yeniden inşa etmesi için serbest bırakmak, Adofo-Mensah’ın inancına uymuyor. Adofo-Mensah, onun tam tersi olan “rekabetçi yeniden inşa” felsefesini rutin olarak onaylar. Futbol Yabancılar öneri.

NFL ücretsiz ajansı sekiz gün içinde başlıyor.


Kevin O'Connell, Adam Thielen'in Durumunu Vikings ile Güncelliyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/let-everyone-leave

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir