“Her Şeyi Yap” Savunma Yan Görevlisi, 2023’e Giren En Az Değerlendirilen Viking Yolu Olarak Adlandırıldı"Her Şeyi Yap" Savunma Yan Görevlisi, 2023'e Giren En Az Değerlendirilen Viking Yolu Olarak Adlandırıldı
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Harrison Phillips ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

NFL’deki her takım, haftalık olarak sahaya getirdikleri için takdir edilmeyen oyunculara sahip olmak zorundadır. Takımların kadrosunda aynı anda 53 oyuncu olduğunda, bu mutlaka gerçekleşecektir.

2023 sezonu yaklaşırken William Moy Profesyonel Futbol Odağı 32 takımın tümü için hafife alınan oyuncuların bir listesini derledi. Vikingler için Moy’un seçimi? “Her şeyi yapan” defans yan hakemi ve 2022’de serbest oyuncu satın alan Harrison Phillips’ten başkası değil.

'Her Şeyi Yap' Savunma Yan Görevlisi En Az Değerlendirilen Viking Oldu
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Harrison Phillips’i (97) ele alıyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports

İlk dört NFL yılını Buffalo Bills ile geçirdikten sonra Vikinglerle açılış sezonunda, Phillips 17 maça başladı ve 59 top çalma, 3 mağlubiyet, 6 QB vuruşu, 1.5 çuval, pas savunması ve başarısız bir kurtarma kaydetti. Moy, Phillips’in hafife alınan oyuncular listesine girmesi için şunları söylemek zorunda kaldı:

Phillips geçen sezon pas atarken mücadele etti, ancak koşuya karşı sağlamdı. Geçen sezon koşuyu savunurken en az 300 snap kaydeden 28 iç saha savunucusundan biriydi ve bu grup arasında 73.8 koşu savunma derecesi ile yedinci sırada yer aldı. Phillips, koşuyu durdurduğunda pozitif not oranında 10. oldu ve aynı zamanda en iyi yedinci negatif not oranını da bildirdi.

"Her Şeyi Yap" Savunma Yan Görevlisi, 2023'e Giren En Az Değerlendirilen Viking Yolu Olarak Adlandırıldı
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Harrison Phillips (97), Hard Rock Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı oynanan bir maçın ardından fotoğraf için poz veriyor. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports

Phillips, 2022’de pas atarken bazı zorluklar yaşadı, ancak bu açıdan kesinlikle daha kötü olabilirdi. Gücü her zaman koşu durdurucu olarak olmuştur, ancak savunma yan hakemi geçen sezon 24 baskı kaydetti, 7’si 10. Haftada eski takımına karşı ve PFF ona pas geçme notu olarak 59.4 verdi..

Her şeye rağmen Vikingler, Dalvin Tomlinson’ın serbest oyuncu döneminde ayrılmasıyla bu sezon Phillips’in koşu durdurucu olarak hünerine daha fazla güvenmeye hazırlanıyor. Tomlinson’a 2022’de 65.0’lık bir koşu savunma derecesi verildi. En az 250 koşu savunması yapan tüm savunma görevlileri arasında, % 8,8 ile koşu durma yüzdesinde yedinci sırada yer aldı.

"Her Şeyi Yap" Savunma Yan Görevlisi, 2023'e Giren En Az Değerlendirilen Viking Yolu Olarak Adlandırıldı
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans mücadelesi Harrison Phillips (97), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı dördüncü çeyrekte bir duruşa tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Geçtiğimiz birkaç yılda, Minnesota’nın kaçma savunması, bir veya iki yıldızın katkıda bulunmasına güvenmekten ziyade, daha çok bir “komite çabası” haline geldi. Belki de Tomlinson’ın yokluğunda, 2023, Phillips’in Vikingler savunmasında daha fazla ilgi odağı olduğu yıldır.

Görünüşe göre Vikingler, 2023 NFL Draftında En İyi QB İçin Takas Etmeye Çalıştı

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/defensive-lineman/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir