Her Birinden En İyinin En İyisi, Takımı Temsil Eden Oyuncular


Asya Kupası 2022 en iyi oyunlar

Asya Kupası 2022, kriket severler arasında bir sansasyon yarattı. Kriket camiasında, daha çok Hindistan-Pakistan yarışması olarak bilinen, oynanmayı bekleyen inanılmaz bir rekabet var. Asya’nın en iyi oyuncuları birbirleriyle yarışıyor. Her gün yeni bir rekabet olacak. Asya’nın en ayrıcalıklı oyuncuları 2022 Asya Kupası’nda yer alacak. Her kadrodaki en iyi oyuncular kimler? Bir kriz durumunda “savaşçı” olabilecek oyuncular kimlerdir? İşte ayrıntılı bir görünüm

En iyinin en iyisi

(1) Hardik Pandya Hindistan’ın 2022 Asya Kupası ve 2022 ICC Dünya Kupası planlarındaki en önemli takım koludur. Hindistan’ın bu sezon Asya Kupası için önemli oyunculardan oluşan güçlü bir takım oluşturduğuna dair tek bir söylenti var, Hardik’in rolünün olması bekleniyor. vuruş ve bowlingde geçerli olacaktır. Floater, bitirici ve çok yönlü vuruş. Hardik’in katılımı, takım kombinasyonuna çok fazla denge getiriyor. Herhangi bir T20 maçında en az 3 over’ın bankasıdır. Şu anki formundan ölümcül bir topa vuran oyuncu kategorisine giriyor. Pandya tek başına takımın maçları kazanması için çalışır.

Her Birinden En İyinin En İyisi, Takımı Temsil Eden Oyuncular
hardik pandya

(2) Wanindu Hasaranga Sri Lanka ekibinin ayrılmaz bir parçası olacak. Ünlü bacak döndürme sihirbazı, dünya çapında T20 liglerine hükmetmeye devam ediyor. IPL’deki etkileyici performansı, ona çok değer veren tüm eleştirmenleri susturdu. En iyi uluslararası vurucuların googlies’i alması zorlaştı.

Her Birinden En İyinin En İyisi, Takımı Temsil Eden Oyuncular
Wanindu Hasaranga

(3) Mujeeb ur Rahman Afganistan’dan çok etkili oldu ama her zaman Rashid Khan ilgi odağı oldu. Mujeeb ve Rashid ölümcül bir kombinasyon oluşturur. Her iki bowling oyuncusu da iyi performans gösterirse ve topa vuran oyuncular tahtada 160’tan fazla sayı elde etmeyi başarırsa, muhalefetin başı belada olacaktır. Yani Mujeeb, Rashid Khan’dan daha fazla ve topa vuran oyuncuların performansı Afgan takımının kaderini belirleyecek.

Mujeeb ur Rahman
Mujeeb ur Rahman

(4) Shaheen Shah Afridi Pakistan’dan Sol kol hızlı melon oyuncusu her zaman dünya kriketini yönetir. Yıllar içinde aralarında harika bir dönüşüm yaşandı. Solun dönemi Wasim ve Waqar ile başladı ve Zak, Nehra, Stark ve Bolt tarafından ileriye taşındı. Pakistan’ın takım listesinde bir sonraki sansasyon Shaheen Shah Afridi. O, tam bir yorkçu ile ölümcül bir eş değiştirenin ayırt edici bir birleşimidir. Asya Kupası 2018’de oynamaya başladı ve o zamandan beri oyunu hızla gelişti.

Shaheen Shah Afridi
Shaheen Shah Afridi

(5) Mustafızur Rahman Bangladeşli, 2022 Asya Kupası’ndaki bir diğer hızlı melon oyuncusu ama bu sefer bir T20 uzmanı. “Fizz” Hindistan ve Pakistan’a karşı şimdiden çok iyi iş çıkardı. Ayrıca bir deneyim okyanusu var. Şimdi inanılmaz varyasyonları olan bir T20 uzmanı oldu. Asya Kupası 2022’de nasıl performans gösterdiğini görmek harika olacak.

Mustafızur Rahman
Mustafızur Rahman


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/asia-cup-2022-best-of-best-from-each-players-who-represent-the-team/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir