Harper Murray, Gatorade Ulusal Yılın Voleybol Oyuncusu seçildi


Harper Murray’in altın madalya kazandığı ve All-American olduğu bir yılda, Skyline Lisesi (Ann Arbor, Mich.) Gatorade Yılın Ulusal Voleybol Oyuncusu seçildi.

2023 sınıfının 1 numaralı voleybolu olan Murray, 86 servis ası, 44 asist ve 40 blokla 726 öldürme ve 409 kazma kaydetti.

Liseye başladığından beri her sezon takım başına öldürme sayısına liderlik etti. Bir fırtınayla başladı, birinci sınıf öğrencisi olarak 700 öldürme topladı, gençken öldürme yüzdesini %54,7’ye ve isabet yüzdesini %43’e çıkardı ve son sınıfta 726 öldürme ve set başına 6,1 öldürme ile kariyer rekorları kırdı.

Ağustos 2022’de Amerika Birleşik Devletleri’ni U-19 Pan Am Kupası altın madalyasına taşıdı ve etkinlikte En İyi Smaçör seçildi.

MaxPreps ve Amerikan Voleybol Antrenörleri Derneği, onu Birinci All-American Takımı olarak adlandırdı.

Gatorade, yılın oyuncularını seçerken eğitim ve toplum hizmetini de göz önünde bulunduruyor. Murray, üç yıl boyunca akciğer kanseriyle mücadele ettikten sonra 2011 yılında 44 yaşında vefat eden merhum babasının adını taşıyan Vada Murray Bağışlanmış Kanser Araştırma Fonu için gönüllü oldu.

Onun anısına toplum hizmeti yaptı ve Michigan Üniversitesi’nde atletizmde futbol oynayan Vada’nın peşine düştü ve Nebraska Üniversitesi’nde kendi yolunu açmaya hazırlanıyor. İle bir röportajda programın kültürüne, kadrosuna ve oyuncu geliştirme geçmişine değindi. rakipler. Baş antrenör John Cook’un yönetimindeki 23 yılda, Cornhuskers 384-51’lik (.883) bir rekora sahip ve dört ulusal şampiyonluk kazandı.

Murray’e Pazartesi günü Gatorade ödülü verildi.

Harper Murray, Gatorade Ulusal Yılın Voleybol Oyuncusu seçildi

Fotoğraf: “Gatorade”


Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/nebraska-commit-harper-murray-named-gatorade-national-volleyball-player-of-the-year

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir