Habersiz Vikings Pass Rusher, 2023 Sezonu Heyecanını Kanada Medyasına Anlatıyor
Luiji Vilain son zamanlarda manşetlerde pek yer almıyor. Yine de genç Vikings pas koşucusu yine de sağlam bir rol oynayabilir.

Çoğunlukla, Vikings hayranları kendilerini Za’Darius Smith muamması, Andre Carter II’nin UDFA olarak eklenmesi (göz kamaştırıcı bir anlaşma yoluyla) ve Marcus Davenport’un tam sağlıkla baskın bir sezonu bir araya getirip getiremeyeceği ile meşgul ettiler. yedekte Oh, ve Danielle Hunter kontrat durumu kesinlikle değerlendirildi.

Habersiz Vikings Pass Rusher, 2023 Sezonu Heyecanını Kanada Medyasına Anlatıyor
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncuları Danielle Hunter (99) ve Za’Darius Smith dışında. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Son zamanlarda, Vilain yaptı şimdi TSN’de görünen bir röportaj (ESPN’nin Kanada versiyonu). Orada, 25 yaşındaki oyuncu, NFL’deki ikinci sezonuna girerken kendini nasıl çok daha fazla evinde hissettiğini açıklıyor: “Her şey bir anda üzerinize atılıyor, her şeyi alıp onunla koşmanız gerekiyor. Ama şimdi, ne bekleyeceğimi biliyorum. Çok daha rahatım, kendime çok daha güveniyorum ve gerçekten önümüzdeki sezona odaklanabiliyorum.”

Vilain’e göre 2022 sezonu “biraz telaşlıydı” ama kendini daha iyi hissediyor: “Rahat ve kendinden emin olmak, şu anda nasıl hissettiğimi kesinlikle en iyi şekilde açıklıyor.”

Makalenin geri kalanı, Minnesota’nın Brian Flores’e geçişini, Vilain’in Amerika’daki üniversite balosuna yolculuğunu (bir Kanadalı büyük bir üniversite programına girebildiğinde her zaman dikkate değerdir), geçen sezon NFL Draftına hazırlanmanın nasıl bir şey olduğunu tartışmaya devam ediyor. ve derin pas koşucusunun 53 kişilik kadroya ait olduğunu nasıl kanıtlamaya çalıştığı.

Habersiz Vikings Pass Rusher, 2023 Sezonu Heyecanını Kanada Medyasına Anlatıyor
9 Ekim 2021; Syracuse, New York, ABD; Syracuse Orange oyun kurucusu Garrett Shrader (16), Carrier Dome’da ikinci yarıda Wake Forest Demon Deacons defans oyuncusu Luiji Vilain’i (2) geçerek topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports

Yine de bizim amaçlarımız açısından, diğer geçiş acelecilere yönelik yukarıda belirtilen ilgiye geri dönmekle daha çok ilgileniyorum. Bay Vilain’i düşündüğümüzde, Vikinglerin geçiş koşusunun daha geniş bağlamı hatırlamaya değer.

Bir Za’Darius yeniden birleşmesi olursa, Vikingler olağanüstü bir üst sıradaki aceleci üçlüsüne sahip olacak. Smith, Davenport ve Hunter’ı aynı anda sahaya koymak, içinde yaşamak istediğim bir dünya. süspansiyon.

Buna karşılık, Smith’ten ayrılmak, takımın çok önemli konumda bir açık yuvası daha olacağı anlamına gelir.

Büyük olasılıkla, Luiji Vilain, yarışmanın olası liderleri olan DJ Wonnum ve Patrick Jones ile EDGE3/4 olmak için yarışıyor. Wonnum, kendisinin çok az hatası olmasına rağmen, bir kesim adayı olarak izlenmesi gereken biri. Eski rejimin taslak seçimiydi ve Minnesota’nın bütçesine bir kesinti yoluyla 2.743.000 $ ek oda verebilir. Rick Spielman tarafından draft edilen/imzalanan oyuncuların büyük bir çıkışını zaten gördük, bu yüzden göz önünde bulundurulması gereken bir durum.

NFL: Washington Commanders'ta Minnesota Vikings
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99) ve Vikings defans oyuncusu DJ Wonnum (98), FedExField’da üçüncü çeyrekte Washington Commanders’a karşı bir çuvalın ardından kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Geçen sezon dışında Kwesi Adofo-Mensah, Luiji Vilain’e anlaşmasında 207.000 $ garanti vermeye karar verdi ve bu, Minnesota’nın onun katkıda bulunabileceğine inandığını gösterdi. 2023’e hızlı bir şekilde ilerleyin, Kanadalıdan ayrılmanın çok az üst sınırı var – sadece 13.334 $ ölü para – ama onu tutmanın maliyeti 900.000 $ ‘dan daha az olacak.

Purple & Gold için ikinci bir sezona layık olduğunu kanıtlamak için kadroya geri dönenlerin yanı sıra son yetenek eklemelerini savuşturması gerekecek. Geçen sezon, Luiji Vilain savunmada 34 ve özel takımlarda 59 snap oynadı.

Mart başında 25 yaşına girdi.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı Ve Kapak Üzeri bu parça ile yardımcı oldu.

Eski NFL Cornerback, Brian Flores'i Destekliyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-pass-rusher-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir