Gregg Popovich bir lise muhabirine komik tavsiyeler verdi


İlk NBA maçını haber yapan bir lise muhabiri, şimdiye kadarki en büyük baş antrenörlerden birinden bazı tavsiyeler aldı.

San Antonio Spurs baş antrenörü Gregg Popovich, diğer birçok muhabirin zor yoldan uğraşmak zorunda kaldığına dair yüksek sesle bir tavsiyede bulundu:

“Popovich ile röportaj yapmaktan uzak durun.”

San Antonio Spurs başantrenörü Gregg Popovich’in saha kenarındaki muhabirlere verdiği soldurucu yanıtlarla, aklından geçenleri söylemekten çekinmediği biliniyor, ancak yanıtları nadiren kötü niyetli oluyor. Var listeler ve Youtube videoları ve hatta gifler oyun içindeki ve etrafındaki neşesini gösteriyor.

Bu cevap da elbette sadece şakaydı. Popovich, ilk sahte tavsiyesinden sonra bunu kendisi söyledi. NBA.com yazarı Mark Medina, Popovich’in genç muhabiri uzak durması konusunda uyarmasının ardından tweet atarak şunları ekledi:

“Yine de komikim! Biraz eğlenmelisin. Olayları kişisel algılayan insanlar, bu onların sorunu; benim değil.”

Ayrıca San Antonio Express-News muhabiri Mike Finger tarafından tweetlenen gerçek bir tavsiye verdi:

Umarım muhabir her şeye hazırdı ve kendini fazla ciddiye almıyordu. Her iki durumda da, Popovich’in tepkisi muhtemelen onu hazırlıksız yakalamıştı.

Spurs, Cuma günü Los Angeles Clippers’a 119-97 yenildi ve şu anda, hanedanlık sonrası Spurs için bir yeniden yapılanma yılı olarak algılanan sezonda 6-11. Bir sonraki maçları da Los Angeles’ta, Cumartesi akşamı 4-10 Lakers ile karşılaşacakları bir maç.
Kaynak : https://usatodayhss.com/2022/gregg-popovich-gave-hilarious-advice-to-a-high-school-reporter

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir