Greg Joseph Büyük Sezona HazırlanıyorGreg Joseph Büyük Sezona Hazırlanıyor

27 Ağustos 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Minnesota Vikings, Greg Joseph’i vuruyor. Zorunlu Kredi: Denny Medley-USA TODAY Sports.

Oyuncu. Minnesota Vikingleri söz konusu olduğunda, futbol takımında kalp kırıklığı ile eş anlamlı olan bir pozisyon.

Büyük maç kaçırmalar, kaçırılanlardan daha yüksek profilli gelmiyor Gary Anderson ve Blair Walsh – Vikingleri neredeyse bir franchise olarak tanımlayan playoff kalp kırıklığı. Daha yakın zamanlarda, bir çaylak Daniel Carlson’ın Packers’a karşı bir maçı kazandığını ve ardından Minnesota’dan atıldığını gördük – sadece Raiders için güvenilir bir vurucu olmak için.

O zamanlar Dan Bailey, uzun yılların güvenilir veteran vurucusu geldi ve Vikingler ile üçüncü sezonunda patladı. Geçen sezonun 2. Haftasında, şu anki Vikings vurucusu Arizona Cardinals’e karşı maçı kazandıran bir deplasman golü kaçırdığında aynı yolda ilerliyor gibiydi. Yine de, Greg Joseph bu darbeden geri döndü ve 2022’de büyük bir sezon için şekilleniyor.

Güney Afrikalı, Vikings bu yılki ilk sezonunda geri dönüşünü garanti altına almak için yeterince şey yaptı. Bu erken darbeye rağmen, ilk sezonda sağlam bir ilk sezon geçirdi ve 37 şut denemesinin 32’sini 55 yard ile yaptı. Ayrıca 36 ekstra sayı denemesinden 32’sini yaptı. Özel ekipler birimi geçen sezon Ryan Ficken yönetiminde gelişme gösterdi. Bu sezonda büyük bir koçluk değişikliğinden sonra, 2022’de özel takımlarda işleri yöneten Matt Daniels olacak.

Greg Joseph
14 Ağustos 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Greg Joseph’i vuruyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Daniels, kampta şimdiye kadar Joseph’ten gördükleri karşısında heyecanlandı, alenen vurucusunu övdü ve “kariyerinin en iyi yılını” geçireceğini tahmin etti. Bir Vikings kicker için övgü, Vikings hayranlarının duymaya alışık olduğu bir şey değil. Sadece tekmelerden bahsetmek, Vikings hayran kitlesi arasında küfür gevezeliğine neden olacaktır. Ben batıl inançlı biri değilim, ancak her yıl güvenilir kalan güvenilir bir tekme, Vikinglerin yıllarca süren tutarsızlıktan sonra can attığı bir şeydir.

Etkileyici bir kampın tüm konuşmaları ve koçunun halka açık bir güven gösterisi ile Joseph Çarşamba günü antrenmana geldi ve 58 yarddan bir tanesi boş alan da dahil olmak üzere 8 şut denemesinden 8’ini tamamladı.

Joseph’in %86.8’lik şut yüzdesi onu geçen sezon paketin ortasına yerleştirdi.

Bir yıl önce Bailey’den gelen bir korku sezonundan sonra, bu Vikingler için sağlam bir gelişmeydi. Hedef bu sezon bunu %90’ın üzerine çıkarmak olmalı. Uzun mesafe vuruşlarını yapmak için “bacağına” sahip olduğunu gösterdi. Şimdi onu bir sonraki seviyeye taşımak için biraz daha tutarlılık sağlaması gerekiyor. Şu ana kadar kampta, doğru yöne gidiyor gibi görünüyor. Kanıt sezon başladığında gelecek ve ilk baskı vuruşunu yapacak. Bu yıl Greg Joseph için büyük bir sezon olabilir.


Greg Joseph Büyük Sezona Hazırlanıyor

Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/greg-joseph-shaping-up-for-big-season

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir