Görünüşe göre Vikingler Efsanevi Harry Stillerini Kullanıyor.Görünüşe göre Vikingler Efsanevi Harry Stillerini Kullanıyor.
14 Mart 2021; Los Angeles, CA, ABD; Harry Stilleri. © Kayıt Akademisi için Getty Images.

Sadece genç olmanın bir bedeli var ve Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell bu hafta garip ama eğlenceli bir karşılaştırmanın hedefi oldu.

Vikingler, 15. Haftada Indianapolis Colts karşısında NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü gerçekleştirdikten bir hafta sonra, bu hafta sonu aşırı başarılı New York Giants’ı ağırlıyor. Ve Giants, Kevin için ilginç bir karşılaştırma yapan Wink Martindale adlı bir adam tarafından defansif olarak yönetiliyor. Çarşamba günü O’Connell.

“Adil değil. Ben Harry Styles’a karşı çıkan mavi yakalı adamım,” dedi Martindale, Cumartesi günü O’Connell’in mor hücumuna hazırlanma görevi hakkında gazetecilere.

Tabii ki, Martindale’in yorumları şaka amaçlıydı, ancak bu, bir Vikings baş antrenörünün çılgınca popüler bir İngiliz pop şarkıcısı ve One Direction üyesi olan Styles’a benzetildiği ilk dikkate değer olay olarak bilinsin.

efsanevi istihdam
Harry Stilleri. © Jay Calderon/The Desert Sun / USA TODAY AĞI.

Martindale. 59, 37 yaşındaki O’Connell’den 22 yaş küçük. Ve O’Connell, Styles’tan dokuz yaş küçük, yani burada çok şey oluyor. Yine de Martindale’e göre O’Connell, bir pop yıldızınınkine benzer genç bir karizmaya sahip.

Vikingler ve Devler, New York için savunmada eski savaş atı koçluk tarzına ve Minnesota’da hücumda One Direction tarzına rağmen 2022’de beklenmedik bir başarı elde etti. Ağustos ayında, Vikingler spor kitapları tarafından yaklaşık 8 veya 9 maç kazanacak şekilde sabitlenirken, Devler yedi galibiyetli basketbol sahasındaydı. Aralık ayının sonlarına hızlı bir şekilde ilerleyin ve Minnesota varsayılan galibiyet toplamını 11 ile aştı ve New York Pazar gecesi sekizinci maçını kazandı. Etkileyici.

Görünüşe göre Vikingler Efsanevi Harry Stillerini Kullanıyor.

Giants 8-5-1 rekoruna rağmen, New York savunmada daha iyi günler gördü. Martindale, eski işvereni Baltimore’dan East Rutherford’a kibirli bir özgeçmiş getirdi, ancak çoğu için savunması pek iyi değil. 15 hafta boyunca, Giants savunması NFL’de 29. sırada yer alıyor savunma DVOA başına ve 29. sırada defansif EPA/Oyun. Martindale’in adamları, NFL’deki en kötü koşu başına 5,4 yarda izin vererek özellikle koşuya karşı mücadele ediyor.

için tehlikede olan şey
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Öte yandan Vikingler hücumu, yetenekle dolu, ancak NFL dünyasını havai fişeklerle aydınlatmak zorunda olmayan karışık bir çanta. Minnesota, atılan 4. Çeyrek sayılarında NFL’de zirvede, 1. Düşüşlerde 5. ve atılan gollerde 7. – ancak genel hücum DVOA’da 20., izin verilen çuvallarda 27., topa sahip olma süresinde 27. ve acele yardalarda 28. sırada.

Ama Cumartesi günü Vikingler Harry Styles’a karşı oynarken, Martindale kendisine ne diyorsa, bir şeyler vermeli. Eskiye karşı yeni, eskiye karşı genç, Doğu Ortabatı ile buluşuyor ve playoff takımı playoff takımına karşı. Aslında, Vikingler ve Devler büyük olasılıkla üç hafta sonra sezon sonrası Wildcard Round’da karşılaşabilirler. Böyle bir şey olsaydı, takımlar aynı binada 21 veya 22 günlük bir süre içinde iki kez oynayacaktı.

Kevin O'Connell'in QB'nin Tank Avcısına Komik Tepkisi
Kevin O’Connell

Vikingler, 2013’ten beri Giants’a karşı bir oyun kaybetmedi ve kötü şöhretli “Josh Freeman oyunu”ndan bu yana New York’un çeşitli yinelemelerini üç kez devirdi.

Wink Martindale oğludur diğer Wink Martindale, önde gelen bir disk jokeyi ve yarışma sunucusu, hatta Hollywood Walk of Fame’de bir yıldızı bile var.

Minnesota, New York karşısında dört puan önde.


Old Vikings Nemesis, Indy'deki QB'de Devraldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/employ-the-legendary

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir