Görünüşe göre, OBJ Yeşil ve Altın İstiyorGörünüşe göre, OBJ Yeşil ve Altın İstiyor
13 Şubat 2022; Inglewood, CA, ABD; Los Angeles Rams’in geniş alıcısı Odell Beckham Jr. (3), SoFi Stadyumu’nda Super Bowl LVI sırasında Cincinnati Bengals’e karşı. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA BUGÜN Spor

Normalde, yırtık bir ACL’den çıkan eski bir geniş alıcı imzasız bir serbest oyuncu olarak oturduğunda, imzalayacakları veya imzalamayacakları takımların listesini oluşturamazlar. Yaşlanan geniş alıcı bir Super Bowl şampiyonu olduğunda ve NFL tarihindeki en büyük gol yakalamalarından biri ile yaygın olarak tanındığında normal kurallar geçerli değildir.

Elbette geçen yıl Los Angeles Rams’a takas edildikten sonra Super Bowl şampiyonluğuna giden yolda bu hücumda önemli bir katalizör haline gelen Odell Beckham Jr.’dan bahsediyorum. O Super Bowl’da OBJ ACL’sini yırttı, ancak 26 yarda bir çift pas ve bir gol yakalamadan önce değil.

2022 sezonunun başlarında, kıdemli geniş alıcı ülke genelinde görüldü ve görünüşe göre iyileşmesi tamamlandıktan sonra imzalamayı düşünebileceği bazı takımlara “turlar” yapıyor. Şimdi, OBJ görünüşe göre sezon için finalist listesini yayınladı. O liste aşağıdaki beş takımı içerir:

  • Baltimore Kuzgunları
  • bufalo faturaları
  • Yeşil Defne paketleyicileri
  • kansas şehir şefleri
  • Los Angeles Koçları

Minnesota Vikingleri için en dikkat çekici olanı, en azından şu anda Packers’ın buraya dahil edilmiş olmasıdır. Aaron Rodgers ve Green Bay, bu sezon havada herhangi bir ritim elde etmek için mücadele etti. Bu yaz Davante Adams’ı takas ettikten sonra Romeo Doubs ve Christian Watson’a bir çift çaylak alıcıyı dahil etmeye çalışıyorlar.

OBJ, Yeşil ve Altın için hemen çok şey sağlayamayabilir, ancak sezonun sonuna ve playoff’a doğru bir kıvılcım, Packers’ın playofflarda tam olarak ihtiyaç duyduğu şey olabilir. Geçen sezon, kıdemli alıcı Rams için büyük bir adım attı. Playofflar boyunca, dört maçta 21 resepsiyon, 288 karşılama sahası ve bir çift touchdown kaydetti.

Şu andan itibaren, Minnesota Vikings, NFC Kuzeyindeki Packers üzerinde bir eşitlik bozmaya sahip. Ancak, bu iki takım Lambeau Field’da karşılaştıklarında Yılbaşına doğru bir çarpışma rotasında olabilirler. OBJ, Packers ile imzalamayı seçerse muhtemelen bu noktada aktif hale gelir ve bu, o oyunda Rodgers için büyük bir parça olabilir.

OBJ bir karar verene kadar, şubat ayındaki sakatlığını rehabilite ettiği için serbest oyuncu olarak kalacak. Eğer birileri bunu yaparsa, sezonun son bölümüne doğru giderken kimin şansı olduğunu göreceğiz.

Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. NFL hakkında yazmadığında, Josh genellikle bir maraton için antrenman yapıyor, video oyunları oynuyor veya Milwaukee Brewers ve Bucks için kök salıyor. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/apparently-obj-wants-the-green-and-gold

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir