Göldeki Vikingler Oyunu Açıkça ‘Lezzetli’ OlacakGöldeki Vikingler Oyunu Açıkça 'Lezzetli' Olacak

Drew Brees ve Jameis Winston

Kendinden emin bir “Ws yiyici”, bu Ekim ayında Londra’da Minnesota Vikings’i ele geçiriyor.

Bu yiyici New Orleans Saints oyun kurucu Jameis Winston ve NFL Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Vikingler ve Azizlerin 4. Hafta maçı için Tottenham Spur Stadyumu’nu işgal edeceğini duyurdu.

Bu habere tepki vermek – muhtemelen biraz abartarak – NFL AğıKyle Brandt “lezzetli” eşleşmesini icat etti.

“Amerika’da yaptığımız ve dayanılmaz derecede Amerikan olan şeylerden biri, yemek olmayan veya yiyemeyeceğiniz şeyleri lezzetli olarak tanımlamamızdır. Jameis Winston’a karşı Kirk Cousins ​​çok lezzetli,” dedi Brandt.

Brandt, “48-45 maç yapalım. {…]Kahkaha atarak dışarı çıkacaklar. Justin Jefferson, Minnesota’da. Chris Olave bu yılın Justin Jefferson’ı olabilir.”

Vikingler, Winston liderliğindeki Saints’e 45 veya 48 puan verirse, bu, 2022 sezon dışı savunma önlemlerinin başarısız olduğunu gösterecektir. Bu yüzden Vikingler adına, önerilen çatışmanın bundan daha evcil olmasını umacaklar.

Vikings savunması geçen sezon neredeyse her önemli yarı sonu durumunda çökerken, Saints savunması müthişti ve NFL’de ikinci sırada yer aldı. savunma EPA/oyun. Verimlilik analizi başına savunmada yalnızca Buffalo Bonoları daha iyiydi.

Göldeki Vikingler Oyunu Açıkça 'Lezzetli' Olacak
7 Kasım 2021; New Orleans, Louisiana, ABD; New Orleans Saints defans oyuncusu Marcus Davenport. Zorunlu Kredi: Chuck Cook-USA TODAY Sports.

Bu nedenle, bu yarışmanın bir şans olduğu açıktır. lezzetli chuck-fest, ancak geçen yılki rakamlar Brandt’in tahminini mutlaka yansıtmıyor. göreceğiz.

Minnesota ve New Orleans, göletin karşısındaki savaşta yenilmediler ve sırasıyla 2-0 rekor kırdılar. Bu lastik eşleşme olarak kabul edilebilir.

Son zamanlarda, Vikingler playofflarda Saints sayısına sahip ve 2017 ve 2019’da sezon sonu hayallerini dramatik bir şekilde sona erdirdi. Ardından, 2020’de New Orleans, normal bir sezon maçında Noel gününde Minnesota’yı 52-33 mağlup etti.

Vikingler [very] Londra’da Saints’i yenmek için erken tek puanlık favoriler.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikinglerin Erken Dönem OL Taslağı Hazırlama Zamanı Geldi
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-game-across-the-pond-will-evidently-be-delicious

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir