Giants HC Fearless ve Vikings Maçı 6 Gün UzaktaGiants HC Fearless ve Vikings Maçı 6 Gün Uzakta
1 Ocak 2023; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants baş antrenörü Brian Daboll, oyun kurucu Daniel Jones’u selamlıyor. Zorunlu Kredi: Vincent Carchietta-USA TODAY Sports.

New York Giants’ın kadroda çok fazla play-off deneyimi yok ama soyunma odasında kimsenin umurunda değil.

New York, 17. Hafta’da sezon sonrasına bir bilet yumrukladı ve Wildcard raund rakibi Pazar günü kristalleşti – bu Pazar US Bank Stadyumu’nda Minnesota Vikings. İki takım en son 22 yıl önce bir playoff maçında karşılaştı ve Giants, 2000 NFC Şampiyonasında Vikingleri kesinlikle ezdi.

Ama bu o zamandı ve bu şimdi. Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, Giants Super Bowl maçına giderken Vikingleri ezip geçtiğinde lise birinci sınıf öğrencisiydi. Şimdi, o Vikinglerin lideri ve takıma Devleri geçerek Tümen Turuna kadar rehberlik edebilir.

Giants HC Fearless ve Vikings Maçı 6 Gün Uzakta

Sahanın diğer tarafında Brian Daboll bekliyor. O’Connell gibi o da birinci sınıf baş koçu ve O’Connell’e benzeyen Daboll, Giants’ı ilk kampanyasında kazanan bir rekora yönlendirdi. New York, 2016’dan bu yana ilk kez Daboll’un vesayeti altında sezon sonrasına giriyor.

Giants HC Fearless ile Vikingler
18 Eylül 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants başantrenörü Brian Daboll. Zorunlu Kredi: Brad Penner-USA TODAY Sports.

Ve çeşitli kapasitelerde Bill Belichick’in New England Patriots’una bağlı beş kez Super Bowl şampiyonu olan Daboll, takımının playoff deneyiminden yoksun olmasını gerçekten umursamıyor. Daboll, sezon sonrası resminin pekişmesiyle söylenmiş NY Günlük Haberler, “Bir Super Bowl’un parçası olduğum ilk yıl, oyun kurucunun New England’da herhangi bir play-off deneyimi yoktu. Adamlardan bazıları yaptı. Bazıları yapmadı.”

“Buffalo’da biraz tecrübemiz vardı [from 2019 through 2021]; kaybolduk. Bundan çıkardığınız şey, size karşı dürüst olmak gerekirse, deneyimin muhtemelen abartıldığıdır,” diye onayladı Daboll.

vikingler ve devler
4 Aralık 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants başantrenörü Brian Daboll. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

Daboll, neredeyse zorunluluktan ‘onlar yapana kadar kimsenin playoff deneyimi yoktur’ çizgisine eğiliyor. Giants çekirdeğinin çoğu playoff deneyiminden yoksun, bu yüzden Daboll’un yapması ya da söylemesi gerekiyor bir şey Sahte sorunla karşılaşıldığında. Pazar, Daboll’un baş antrenör olarak ilk playoff maçı, oyun kurucu Daniel Jones’un ilk maçı ve Saquon Barkley’nin de bakir deneyimi olacak.

Bu arada Vikingler, Kirk Cousins, Adam Thielen, Za’Darius Smith, Danielle Hunter, Harrison Smith, vb.’den geniş bir playoff deneyimine sahip. Aslında, New York ile yan yana kıyaslandığında, Vikinglerin şaşırtıcı bir şekilde çok fazla playoff deneyimi var. .

Giants HC Fearless ve Vikings Maçı 6 Gün Uzakta
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Marton-USA TODAY Sports.

Bu deneyim gerçekten önemli mi? Genellikle evet. Antrenörler, oyuncular ve uzmanlar, takvimde bu sıralarda deneyim davullarını çalma eğilimindedir – genellikle buna sahip olan takımları alkışlar – çünkü “daha önce burada bulunduk” genellikle doğru gelir.

Yine de, Daboll böyle hissetmiyor. Devleri ne olursa olsun hazır olacak; 2,5 hafta önce US Bank Stadyumu’nda Vikingleri neredeyse şok eden takımın aynısı onlar.

Vikingler, New York’u yenmek ve Tümen Turuna geçmek için üç kişi tarafından tercih ediliyor.


Vikings Hayranları Cumartesi Günü Yüksek Sesle SEA Taraftarı Olacak

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/giants-hc-fearless-with

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir