Gelecekteki Onur Listesi CB, Vikingler Onu İstiyorsa Mevcut Olacak
Minnesota Vikings’in köşe vuruşu için 2023 kadrosuna ihtiyacı var ve neslinin en iyilerinden biri muhtemelen doğru takas fiyatına sunulacak.

Şimdilik Minnesota’nın 2023 için kontratlı oynanabilir üç korneri var: Andrew Booth, Cameron Dantzler ve Akayleb Evans. Üçü de bu yaz Vikings kampına gelebilir ve olağanüstü görünebilir; üçü de bu yaz Vikings kampına gelebilir ve berbat görünebilir. Vikinglerin şu anki CB odalarıyla geldiği yer burası.

Gelecekteki Onur Listesi CB, Vikingler Onu İstiyorsa Mevcut Olacak

Ancak franchise, CB’de – pahalı bir fiyat etiketiyle – kesin bir şey istiyorsa, gelecekteki Onur Listesi Jalen Ramsey ticaret yoluyla piyasada olacağı bildiriliyor.

Gelecekteki Onur Listesi CB
16 Ekim 2022; Inglewood, Kaliforniya, ABD; Los Angeles Rams köşe bağı Jalen Ramsey (5), SoFi Stadyumu’nda Carolina Panthers’a karşı ilk yarıda. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

NFL Ağları Tom Pelissero Cuma akşamı tweet attı, “Rams, altı kez Pro Bowl CB Jalen Ramsey hakkında takas görüşmeleri yaptı ve lig kaynakları artık Ramsey’in önümüzdeki haftalarda halledilmesinin çok muhtemel olduğuna inanıyor. 28 yaşındaki Ramsey, 2023’te ortalama 20 milyon dolarlık önden yüklemeli bir anlaşma için 17 milyon dolar alacak ve LA sermaye alanını temizliyor.

Ramsey’in hizmetleri hakkında hangi ekiplerin aradığı belli değil, ancak bir takasın önümüzdeki iki hafta içinde sonuçlanması bekleniyor.

Evero'ya Yürüyüş
30 Ocak 2022; Inglewood, Kaliforniya, ABD; Los Angeles Rams köşe bekçisi Jalen Ramsey (5), SoFi Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı NFC Şampiyonası maçından sonra çocuklarla poz veriyor. Rams, 49ers’ı 20-17 mağlup etti. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Ramsey, NFL’nin en iyi viraj oyuncularından biridir ve bazen the en iyisi, bakana bağlı olarak. O, altı kez Profesyonel Atıcı, üç kez Birinci Takım All-Pro ve bir Super Bowl şampiyonu. Ve Ramsey, Los Angeles’ta şu anki Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell ile Super Bowl’u kazandı.

2022’de Ramsey, 86,4 puanla ligin en iyi üçüncü korneri olarak derecelendirildi. itibaren Profesyonel Futbol Odağı. 82.9 PFF derecesini ateşleyen sonradan görme Vikings CB Duke Shelley’nin bir sıra üzerinde yaşadı. Ramsey, NFL’ye 2016’da Jacksonville Jaguars ile beşinci genel seçimle girdi ve o zamandan beri ligi kasıp kavurdu.

Gelecekteki Onur Listesi CB, Vikingler Onu İstiyorsa Mevcut Olacak
8 Ocak 2023; Seattle, Washington, ABD; Los Angeles Rams köşe bağı Jalen Ramsey (5), Lumen Field’da ilk çeyrekte Seattle Seahawks’a karşı bir müdahale yapıyor. Zorunlu Kredi: Joe Nicholson-USA TODAY Sports.

2023’teki üst sınırı 19,6 milyon dolardır (ticaret sonrası), mevcut kontratıyla Vikings’e bir takas yapma olasılığı düşüktür. Minnesota bir Ramsey takası istiyorsa, muhtemelen taslak seçimler için anlaşmayı tamamlar ve sözleşmeyi yeniden düzenlerken daha fazla garantili para ekler ve sınır vuruşunu geleceğe iter.

Ramsey en son takas edildiğinde, Jaguarlar 2020 1. Tur seçimi (K’Lavon Chaisson), 2021 1. Tur seçimi (Travis Etienne) ve 2021 4. Tur seçimi (Robert Rochell) aldı. Yaşı nedeniyle fiyatı o kadar yüksek olmayacak, ancak Rams muhtemelen en azından bir 2. Tur ve ek bir seçim isteyecektir. Ayrıca Vikinglerin 2023 2. Tur seçimine sahip olmadığı da belirtilmelidir çünkü bu seçim, geçen Kasım ayında TJ Hockenson için yapılan bir anlaşmanın parçası olarak bağışlanmıştı.

Ramsey ticaret yemi yasalsa, Los Angeles onu muhtemelen NFL’nin serbest oyuncu döneminin “yasal tahrifat” aşaması olan 13 Mart’tan önce başka bir yere gönderecek.


Danielle Hunter'ı mı kestin?  1 Adam Öyle Düşünüyor.

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/future-hall-of-fame-cb

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir