Garrett Bradbury’nin Mücadeleleri Devam EttiGarrett Bradbury / Kirk Kuzenleri

Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury, 10 Kasım 2019 Pazar günü Arlington’daki AT&T Stadı’nda Dallas Cowboys’a karşı oynanan maçta Kirk Cousins’a pas atmak için bekliyor. Vikingler, Kovboyları 28-24 yendi. Nfl Dallas Cowboys Minnesota Vikingler

Geçen sezon, Garrett Bradbury ile olan şeyler, Vikings 8. Hafta’nın Dallas Cowboys’a yenilmesinin ardından yedek kulübesinde kaldığında nihayet bir kırılma noktasına geldi. Merkez, 2019 taslağının ilk turunda hazırlandı ve sonunda Vikinglerin merkezdeki sıkıntılarını çözmesi bekleniyordu. Açıkçası, Bradbury, Kirk Cousins’in tarafında bir pas koruyucusu olarak sürekli bir diken olduğu ve 2021 sezonunun dört maçı için kenardan izlediği için durum böyle değildi. Görünüşe göre bu mücadeleler 2022 sezonu öncesinde eğitim kampına kadar devam etti.

Vikinglerin pedlerle ilk antrenmanı sırasında, kamp dışından gelen haberlere göre Garrett Bradbury, özellikle Harrison Phillips’in burnunu takarken çok zor zamanlar geçirdi. Phillips’in kampa formda geldiğini ve gitmeye hazır olduğunu duymak harika, özellikle de Vikinglerin son yıllarda savunmada ne kadar mücadele ettiğini düşünürsek. Bununla birlikte, Bradbury ile bu durumda olumsuzluklar iyiden daha ağır basabilir.

Bu yıl Bradbury ile işlerin farklı olacağına inanmak için sebepler vardı. Yedek kulübesinden görünüşte daha iyi bir tavır ve biraz netlikle döndü. Bu, özellikle Pittsburgh Steelers gibi takımlara karşı geliştirilmiş oyunla desteklendi.

Sonra OTA’lara giren Bradbury, kendisinin kendini kelimenin tam anlamıyla daha büyük bir adama dönüştürmüştü. Sezon dışı boyunca yaklaşık 10 kilo aldığını ve bunun Phillips gibi daha büyük savunmacılara karşı kendini tutmasına yardımcı olması gerektiğini belirtti.

Ekstra kilonun en azından şu anda çok az şey yaptığı ortaya çıktı. Bu şu soruyu akla getiriyor: Bradbury aynı eski benliğiyse Minnesota ne yapacak? Eh, başka seçenekleri de var. İlk olarak, Austin Schlottmann yedek merkez olma niyetiyle imzalandı. Teorik olarak onu dışarı atıp ne olduğunu görebilirler.

Ayrıca Chris Reed’in görünme olasılığı da var. Jesse Davis şu anda sağ bekte favori gibi görünüyor, pozisyon ne kadar akıcı olursa olsun. O noktayı gerçekten kilitlerse, Chris Reed, gerektiğinde doldurmak için üç iç hücum hattı noktasından herhangi birinde bir seçenek. Arif Hasan’ın atletik, kıdemli yan hakem merkezdeki ikinci takımla sıraya giriyor. Bradbury işe yaramazsa, bunun o orta nokta için sırada olduğu anlamına geldiği varsayılabilir.

Ancak şimdilik iş Bradbury’de. Belki de sadece kötü bir antrenman günüydü ve koçluk ekibi bununla pek ilgilenmiyor. Bunun Bradbury’den çok Phillips ile ilgili olması ihtimali de var ve belki de bu yıl müthiş bir burun mücadelesi olarak ortaya çıkıyor. Vikinglerin diğer takımlarla karşı karşıya geldiğini görene kadar kesin olarak bilemeyeceğiz ve ilk sezon öncesi maçları 11 gün daha sürmeyecek.

Ed Ingram için Plan Daha Net Oluyor
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/news/garrett-bradburys-struggles-have-continued/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir