Garrett Bradbury’nin Geleceğine İlişkin İlk İpucu
2021’de, NFL’deki üçüncü yılında, Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury 43,7 pas koruma notu aldı. itibaren Profesyonel Futbol Odağı. 2022’de Kevin O’Connell liderliğindeki yeni bir koçluk ekibinin vesayeti ile Bradbury’nin pas engelleme skoru etkileyici bir şekilde 68,1’e yükseldi.

Franchise’ın eski 1. Tur seçiminin başarılı olmasıyla ilgili bir çıkarı olduğundan, gelişme Bradbury ve Vikingler için büyük bir sorundu.

Garrett Bradbury’nin Geleceğine İlişkin İlk İpucu

Artık North Carolina Eyaleti mezunu serbest bir oyuncu ve bundan iki hafta sonra ligde herhangi bir yere imza atabilir. Ve sezonun ilk bir buçuk ayı boyunca kimse Vikinglerin pivotu yeniden imzalamak isteyip istemediğinden emin değildi.

Garrett ile ilgili 1. İpucu
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury (56), Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı oynanan bir maç sırasında kenarda. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Geçen hafta, Bradbury gizemi biraz daha netleşti, çünkü KSTP’ler Darren Wolfson Vikinglerin görevdeki pivotu 2023’te karşılamaya ilk kez ilgi gösterdiğini doğruladı. Wolfson üzerinde dedi SKOR Kuzey’in Mackey ve Judd Gösterisi Cuma, “Garrett Bradbury’yi yeniden imzalamak ilgi görüyor

Wolfson o zaman Twitter’daki açıklamaya açıklık getirdi Vikinglerin muhtemelen Bradbury’ye toplam en yüksek doları harcamayacağını, “Onların yapmaya istekli olduklarından daha fazlasını alıp alamayacağını görmek büyüleyici olacak. Burada bankayı kırdıklarını göremiyorum.

Vikingler Derinlik Çizelgesi -- 16. Hafta ve Devler
Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19) ve pivot Garrett Bradbury (56), Thielen’in ikinci yarıdaki golünü kutluyor. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla North Jersey Kaydı.

Neyse ki Bradbury’nin iyiliği için, Vikinglerin iddia edilen ilgisi onun arzularıyla örtüşüyor. Bradbury gazetecilere söyledi Vikingler, sezon sonrasında New York Giants’a yenildikten sonra Minnesota’da kalma hakkında, “Çok isterim. Burayı seviyorum. Bu soyunma odasını seviyorum – antrenörler, uygulanan kültür. O köprüyü önümüzdeki aylarda geçeceğiz. Bunu daha önce hiç yaşamadım, bu yüzden nasıl çalıştığını gerçekten bilmiyorum.

Dahası, Minnesota’nın QB1 Kirk Cousins’i, Bradbury’yi 2023’te tekrar görmek isteyeceği bir kişilik olarak listeden çıkardı. ESPN’den Kevin Seifert tweet attı“[Kirk] Cousins ​​kendisine yakın hissettiği iki serbest oyuncudan bahsetti: pivot Garrett Bradbury ve arka bek Alexander Mattison.

Garrett Bradbury'nin Geleceğine İlişkin İlk İpucu
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ikinci çeyreğinde New York Giants’a karşı pivot Garrett Bradbury’den (56) ani bir hareket için hazırlanıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Wolfson’ın ipucu, Bradbury’nin niyeti ve takımın önde gelen liderinin yeniden bir araya gelme çağrısı ile Bradbury, gelecek yıl mor renkte dönmeye hazır olmalı. Şimdi konu fiyat.

Vikings hayranları, Bradbury’ye bir karşılaştırma merceğinden bakıyor. 2022’de artık korkunç değildi, bu nedenle – şükürler olsun. Eski genel müdür Rick Spielman, her şeye rağmen Bradbury ile “doğru anlamış” olabilir. Yine de küçük bir uyarı var – Bradbury hala 1. Tur kalibreli bir pivot değil. Genel menajerlerin merkezlere nadiren 1. Tur taslak sermaye harcamasının bir nedeni var. Taslağın sonraki turlarında bulunabilirler. Bir takım 1. Turda bir merkez seçerse, o oyuncu olağanüstü olsa iyi olur.

Bu ne anlama gelir? Pekala, Bradbury’nin istediği fiyat adil olmalı. o öyleydi düzgün 2022’de. Spotrac listeler Bradbury’nin tahmini piyasa değeri 11,9 milyon dolar. Ve bu, Bradbury’nin bir sonraki sözleşmesi için muhtemelen hayal edilebilecek kadar büyük bir başlamama durumu. Diğer güvenilir kuruluşlar, Bradbury’ye yaklaşık 7 milyon dolar değer biçiyor ki bu çok daha makul.

Seçkin bir pivot gibi telafi edilmeyi beklemediği sürece, Bradbury’nin bir sonraki kontratında Vikingler’le geri dönmesi için hazırlanmalısınız. Vikings yörüngesindeki herkes – Bradbury dahil – görünüşe göre Beşinci Yılı mor renkte istiyor. Ancak fiyat uyumlu olmalıdır.


NFL Combine'ında Vikingler İçin İzlenecek 5 Oyuncu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/roster/freeagency/the-1st-hint-on-garrett

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir