Garrett Bradbury Çarşamba Günü Antrenmana DönüyorGarrett Bradbury Çarşamba Günü Antrenmana Dönüyor
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury (56), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports

Vikings hayranları, son zamanlarda Minnesota’nın hücum hattıyla ilgili pek çok kötü haberle karşılaştı. 17. Haftada, hem Brian O’Neill hem de Austin Schlottmann, muhtemelen sezonlarını sona erdirecek sakatlıklarla yere düştüler ve Minnesota o zamandan beri yamalı bir hat oluşturmaya çalışıyor.

Evet, çarşamba günü uzun bir aradan sonra hücum hattıyla ilgili ilk güzel haberimizi aldık. New York Giants’a karşı Vikings Wild Card maçına sadece dört gün kala, Garrett Bradbury antrenmanlara geri döndü.

Kabul edildi, sadece sınırlı bir şekilde çalıştı, ancak bu, Vikings pivotunun sahaya geri dönmesi için harika bir zamanlama. Toplamda, Minnesota’nın Çarşamba günü sakatlık raporunda listelenen beş oyuncusu vardı. İşte tam liste:

 • LB Brian Asamoah- Limited (diz)
 • C Garrett Bradbury- Sınırlı (geri)
 • CB Cam Dantzler- DNP (ayak bileği/kişisel mesele)
 • DL James Lynch- Tam (omuz)
 • S Harrison Smith- Sınırlı (diz)

Bradbury, sırtından sakatlanan Vikings formasıyla son beş maçta forma giyememişti. Yaralanma, birkaç hafta önce bir araba kazasında ağırlaştı ve bu kesinlikle iyileşmesine yardımcı olmadı. Onun yerine, Austin Schlottmann ve Chris Reed’in pozisyonda enstantane çekmesinin bir kombinasyonu oldu. Vikingler bu hafta sonu kazanırsa, Tümen turu için geri dönme şansı yüksek gibi görünüyor.

Ek olarak, Vikingler siperlerinin diğer tarafında iyi bir haber aldı. Omuz sakatlığı nedeniyle son iki maçı kaçıran James Lynch, Çarşamba günkü antrenmana tam kadro katıldı. Lynch’in planı her zaman 17. ve 18. Haftaları kaçırmak ve ardından playofflar için toparlanma sürecinde nerede olduğunu görmekti. Bu rapora bakılırsa iyi bir yerde olduğu görülüyor.

Garrett Bradbury Çarşamba Günü Antrenmana Dönüyor
Center Garrett Bradbury, 3 Mayıs 2019 Cuma günü Eagan’daki Twin Cities Orthopedics Performance Center’daki Minnesota Vikings Rookies mini kampı sırasında. (John Ausey / Pioneer Press)

Çarşamba günü Vikingler için tek DNP, kişisel bir mesele ve ayak bileği yaralanması nedeniyle antrenmana çıkmayan CB Cam Dantzler.

Öte yandan, Giants herkesin antrenmanlarına katılmasını sağladı. Genel olarak, Çarşamba günü sakatlık raporlarında görünen altı oyuncusu vardı. Yaralıların listesi şöyle:

 • C Jon Feliciano- Sınırlı (geri)
 • CB Adoree’ Jackson- Limited (diz)
 • OLB Azeez Ojulari- Limited (ayak bileği)
 • S Jason Pinnock- Limited (omuz)
 • DL Leonard Williams- Sınırlı (boyun)
 • S Xavier McKinney- Tam (parmaklar)

Adoree’ Jackson, 16. Haftada Giants ve Vikingler arasındaki ilk maçı kaçırdı ve 12. Haftadan bu yana New York için oynadığı her maçı kaçırdı. Bu hafta sonu New York’a dönerse, Giants savunması için büyük bir kazanç olur. yılın büyük bölümünde mücadele etti.

Garrett Bradbury Çarşamba Günü Antrenmana Dönüyor
13 Kasım 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants köşe bağı Adoree’ Jackson (22), MetLife Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Houston Texans’a karşı yandan bir tekmeyi kurtardı. Zorunlu Kredi: Brad Penner-USA TODAY Sports

Xavier McKinney de Vikinglere karşı ilk maçı kaçırdı, ancak sahaya dönüşünü 17. Haftada Indianapolis Colts karşısında yaptı. McKinney bu sezon şu ana kadar toplam dokuz maç oynadı, dolayısıyla bu playoff koşusunda da New York için çok önemli bir katkı gibi görünüyor.

Vikingler ve Devler Perşembe ve Cuma günleri ikişer sakatlık raporu daha yayınlayacak, bu yüzden hafta ilerledikçe bu sakatlık durumları hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. Ardından, iki takım 15 Ocak Pazar günü 15:25 CST’de US Bank Stadyumu’nda karşılaşacak.

Justin Jefferson, Meslektaşları Tarafından Tamamen Profesyonel Olarak Seçildi

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.1819:02/46:30 Haftasında Ayılar-Vikinglere Bir Bakış
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/garrett-bradbury-returns/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir