Flashback Friday: Vikingler 2018’de Yunusları PatlattıFlashback Friday: Vikingler 2018'de Yunusları Patlattı
16 Aralık 2018; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

4-1 Minnesota Vikings ve 3-2 Miami Dolphins Pazar günü Hard Rock Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Miami son iki maçını kaybederken Minnesota üç maçlık bir galibiyet serisine sahip (tümü tırnak yiyen).

Vikingler tüm zamanların 5-8’i Yunuslara karşı 1976’dan beri Miami’de kazanamadı.

Program açıklandığında, bu Minnesota’nın en zorlu oyunlarından biri gibi görünüyordu, ancak çaylak üçüncü dizi oyun kurucu Skylar Thompson’ın başlaması bekleniyor, bu oyun çok zor görünmüyor.

Ancak bu bir yol oyunu ve Minnesota’nın 4-1 olmasına rağmen rekor durumları kadar iyi oynamadılar. Şu anda kolayca 1-4 olabilirlerdi. Bu maçı kazanmaları lazım ama son üç maçta oynadıkları gibi oynarlarsa bu hiçbir şekilde bitmiş bir anlaşma olmayacaktır.

Bu iki takım en son 2018 yılında karşılaştı. Minnesota, US Bank Stadyumu’nda 41-17 galip geldi.

Flashback Friday: Vikingler 2018'de Yunusları Patlattı
16 Aralık 2018; Minneapolis, MN, ABD; Dalvin Cook’u (33) geride bırakan Minnesota Vikings, oyun kurucu Kirk Cousins ​​ile kutluyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Kirk Cousins ​​215 yard, iki touchdown ve bir müdahale için 14/21 gitti. Dalvin Cook 136 yarda koştu ve 19 taşımada iki touchdown yaptı. Latavius ​​Murray 68 yarda koştu ve 15 taşımada bir gol. Stefon Diggs ve Aldrick Robinson’ın her biri touchdown yaptı.

“Sadece oraya çıkıp oynayabileceğimizi bildiğimiz gibi oynamaya geri dönmek istedik” aşçı dedi.

Savunma tarafında, Vikingler dokuz çuval kaydetti. Danielle Hunter ve Anthony Barr’ın her biri ikişer tane kaydetti. Barr ayrıca yedi maç rekoru kırdı.

Vikingler Mücadele Eden Yunuslarla Ziyafet Edebilir OL
Danielle Avcısı

Miami için Ryan Tannehill 108 yarda 11/24 gitti. Kalen Ballage 123 yarda koştu ve 12 taşımada bir gol. Minkah Fitzpatrick bir touchdown için 51 yarda bir müdahaleye karşılık verdi.

Yunuslar Vikinglere Karşı 15. Haftanın Öne Çıkanları | NFL 2018 – YouTube

Galibiyetle sezonda Minnesota 7-6-1’e yükselirken, Miami 7-7’ye düştü. Minnesota sezonu 8-7-1, Miami ise 7-9 ile tamamladı.

Kevin O’Connell’in kulübü kazanmaya devam ediyor. Çirkin kazanır ama yine de kazanır. 5-1’e başlamak, özellikle ilk yıldaki baş antrenör için çok büyük olurdu. Green Bay Packers 3-2 ve kuzeyde ikinci. Her iki takım da sezonun geri kalanında baş başa olabilir, bu nedenle Vikinglerin yenmeleri gereken takımlara karşı galibiyetler toplamaya devam etmeleri gerekiyor.

Tahmin: Vikingler 24-20 kazanır.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/flashback-friday-vikings-blow-out-dolphins-in-2018

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir