Fantastik taslaklarda en iyi uyuyanlar


Bu yıl birçok fantezi beyzbol liginde, kazananlar ve kaybedenler, 2023’te en iyi MLB fantezi uyuyanları kimin belirleyebileceğine inebilir.

Sezona girerken gözden kaçan veya değer verilmeyen ancak büyük bir sezon geçirecek oyuncuları bulabilir misiniz? Bir MLB fantezi taslağı kılavuzuna ihtiyacınız varsa, en iyi fantezi beyzbol uyuyanlarını seçmek çok önemlidir.

MLB fantezi uyuyanlar 2023

Doğal olarak, 2023 için MLB fantazilerimizi paylaşmak istedik. Bazıları patlamaya hazırlanan genç oyuncular, diğerleri ise şu ya da bu nedenle 2023’e girerken göz ardı edilebilecek deneyimli oyuncular.

Tabii ki, beyzbol veya fantezi sporları söz konusu olduğunda hiçbir garanti yok, ancak işte önümüzdeki sezon için en sevdiğimiz 10 fantezi beyzbol takımı.

Jorge Polanco

Beyzbol dünyası her yıl Jorge Polanco’yu unutuyor veya görmezden geliyor gibi görünüyor. Muhtemelen tüm kariyerini Minnesota’da geçirmesinin bir sonucu. Bununla birlikte, tipik olarak beyzboldaki en güvenilir ikinci kalecilerden biridir.

Geçen sezon 0,235 ortalamayla, çoğu fantezi oyuncusu muhtemelen ondan biraz geride. Ancak, 2019’da all-star iken 22 homer’ı olduğunu ve 2021’de .826’lık bir OPS yayınladığında 33 home run yaptığını unutmayın. Ayrıca geçen sezon IL’de sayılarına zarar veren birkaç engel tarafından engellendi. Ancak 29 yaşındaki oyuncu hâlâ kariyerinin zirvesinde ve Minnesota kadrosunda önemli bir figür olarak geri dönüş sezonu geçirmesi gerekiyor, bu da onu herhangi bir fantezi sahibi için ikinci aşamada güvenli ve güvenilir bir seçim yapıyor.

Trevor Rogers

2021’de Trevor Rogers, Miami’nin rotasyonu için geleceğin aslarından biri gibi görünüyordu, ancak 2022’de 5,47 ERA ile dünyaya geri döndü. Bu sayıların kesinlikle birçok fantezi sahibi olacak, ancak bu, Rogers’ı herhangi bir fantezi taslağında geç kalmak için harika bir uyuyan seçim yapacak.

O sadece 25 yaşında ve bir kez draftta 13. sıradan seçilmişti, bu yüzden avantajı hala orada. Genç bir atıcının bir aksilik yaşadığını ve sonra geri döndüğünü görmek alışılmadık bir durum değil. Ne de olsa Rogers, 2021’de attığı vuruşlardan daha fazla vuruş yaptı ve geçen sezon hala çok sayıda vuruş yaptı, bu da iki yıl önceki forma geri dönecek malzemeye sahip olduğunu gösteriyor.

tommy edman

Son birkaç sezonda, Tommy Edman yetenekli ve çok yönlü bir savunma oyuncusu olarak adından söz ettirdi. Ancak 2023, hücum gücü olarak öne çıktığı yıl olabilir.

Edman geçen sezon 13 homers ve 31 double üretti, ikinci sezonda 30’dan fazla üs çalmaktan bahsetmiyorum bile. Sezonun ikinci yarısında gerçekten güçlenmeye başladı, bu da 2023’teki fantezi umutları için iyi bir işaret. Artı, hızı ve savunmadaki çok yönlülüğü sayesinde Edman, bir oyuncu olmasa bile yararlı bir fantezi oyuncusu olduğunu düşünüyor. iyi niyetli yıldız.

Brendan Rodgers

Fantastik uyuyanlar ararken, Rockies’teki oyunculara bakmakta yanlış bir şey yok, bu yüzden Brendan Rodgers bu amaca uyuyor. Bir zamanlar MLB Draftında üçüncü sıradan seçilmişti ve şimdi 26 yaşında, tam potansiyelini karşılamaya hazır olabilirdi.

Son iki sezonda bunun belirtileri görüldü ve şimdi Rodgers gibi oyuncuların her şeyi bir araya getirmeye başlama zamanı. Evinde büyük rakamlar ortaya koyuyor ve aynı şeyi deplasmanda da yapması gerekiyor. Ama öyle olmasa bile Rodgers, Rockies Coors Field’da her oynadığında onu kadronuza alarak başka biriyle takım oluşturabileceğiniz bir fantezi oyuncusu olmaya devam ediyor.

Jack Flaherty

Sakatlıklar, Jack Flaherty’yi son iki sezonda sadece 23 startla sınırladı, bu yüzden onu çok erken draft etmenin bazı riskleri var. Doğal olarak, sakatlıklar göz önüne alındığında fantezi değeri biraz düştü. Ancak Flaherty’nin sağlıklı olduğu zaman bir ön cephe oyuncusu gibi performans gösterebileceği inkar edilemez.

2019’da 33 başlangıçta 2,75 ERA yayınladı. Flaherty ayrıca iki yıl önce sadece 17 maçta dokuz maç kazandı. 27 yaşında, geçmiş sezonlarda sahip olduğu forma geri dönmek için sağlıklı kalması gerekiyor, bu da Flaherty’yi 2023’te ideal bir fantazi uyuyan yapıyor.

Joey Bart

Devler sabırla Joey Bart’ın ortaya çıkmasını ve potansiyeline ulaşmasını bekledi ve bu yıl olabilir.

Plakanın arkasındaki büyük Buster Posey’i devraldıktan sonra doldurması gereken büyük ayakkabıları vardı. Bart’ın muhtemelen geçen yıl San Francisco’nun en iyi avcısı olmaya alışması gerekiyordu. Ancak Ağustos ayında, 2023’te kendine gelmesi için ihtiyaç duyduğu güveni vermesi gereken sıcak bir galibiyet serisi yakaladı. Bu, onu fantezi liglerinde şansını denemeye değer genç bir yakalayıcı yapıyor.

carlos santana

Çoğu insan muhtemelen Carlos Santana’yı unutmuştur, ancak onu 2023’te MLB fantazi uyuyanlarımızdan biri olarak sayıyoruz.

Korsanlar için hem ilk aşamada oynayacak hem de DH’de zaman görecek, bu da muhtemelen geçen sezondan daha fazla vuruşla sonuçlanacak. Son yıllarda sayıları düşerken, arka arkaya sezonlarda 19 home run yapan Santana için güç hala orada. Son turlarda güce sahip oyuncular arıyorsanız, Santana hala teslim edebilecek bir oyuncu.

Charlie Morton

39 yaşındaki Charlie Morton, özellikle 2022’deki en kötü sezonlarından birinin ardından, muhtemelen çok fazla draft tahtasında yüksek değil. Ancak, dayanıklı ve etkili bir atıcı olduğunu defalarca kanıtladı.

2020’nin altında bir sezon geçirdiğini ancak 2021’de 14 maç kazanarak güçlü bir şekilde geri döndüğünü unutmayın. Hatta son altı sezonun dördünde en az 14 maç kazandı. Braves için sahaya çıktığı için Morton, 2023’te maç kazanmak için pek çok fırsata sahip olacağını düşünüyor ve bu da onu herhangi bir fantezi takımında ideal bir arka uç başlangıcı yapıyor.

Jake Fraley

Kırmızılar son yıllarda kalabalık bir sahaya sahipken, Jake Fraley Cincinnati’deki birincil sol saha oyuncusu olma yolunda. Ayrıca diğer iki dış saha noktasını oynayacak kadar çok yönlü, bu nedenle, özellikle yeniden yapılanan bir takımda, vuruş yapmak sorun olmamalı.

27 yaşındaki oyuncu, 2022’de Cincinnati’deki ilk yılında 12 home run yaptı ve .812’lik bir OPS kaydetti. Bunun sadece 68 maçta olduğunu unutmayın.

Fraley, Mayıs ayı başlarında IL’ye gitti ve sezonunun büyük bir bölümünü alarak Temmuz ayı sonlarına kadar geri dönmedi. Ancak sağlıklı kalabilirse, bir çıkış sezonu geçirebilir ve bazı etkileyici güç rakamları yayınlayabilir.

Oswald Peraza

Oswald Peraza, Yankees için her gün stoper haline gelirse, fantezi draftlarında son turda top çalabilir. Kaleci liglerinde 22 yaşındaki oyuncunun üzerine atlamanın zamanı gelmiş olabilir.

Tabii ki, söz konusu Peraza olduğunda birlikte çalışabileceğimiz sadece 49 MLB at-vuruşumuz var. Ancak geçen yıl ana dallardaki bu kısa yarışta, dört ekstra taban vuruşuyla .306’ya ulaştı. Geçen sezon triple-A’da 19 gol attı ve 33 üs çaldı, bu nedenle Peraza’nın çeşitli kategorilerde fantezi takımlarına yardım etme şansı var. Tek yakalama, stoperde başlangıç ​​işini kazanıp kazanamayacağı ve tam zamanlı bir oyuncu olup olmayacağıdır.


Kaynak : https://franchisesports.co.uk/mlb-fantasy-sleepers-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir