Ex-Vikings CB, Panthers – Vikings Territory’ye KatıldıEx-Vikings CB, Panthers'a Katıldı

Tae Hayes

Minnesota Vikings için çok uzun süre oynamadı ama köşe oyuncusu Tae Hayes, Carolina Panthers’a katılıyor. Mike Kaye’e göre Profesyonel Futbol Ağı.

Eski Vikingler oyun kurucu Kyle Sloter gibi, Hayes de USFL’yi NFL dönüşü için bir sıçrama tahtası olarak kullandı. Sloter, yaklaşık iki hafta önce eski bir Hayes takımı olan Jacksonville Jaguars’a katıldı.

Vikingler, korner derinliğinin eksik olduğu 2020 sezonunda Hayes ile anlaştı. Takım için bir normal sezon maçında, 2020 sezonunun 17. Haftasında Detroit Lions karşısında 37-35 galibiyet aldı. Mike Zimmer’ın koçluk ekibi, Hayes’i özel bir takım oyuncusu olarak kullandı.

Hayes’in bugüne kadarki özgeçmişi tepetaklak, altı NFL takımıyla (Panterler dahil) tekrar tekrar kapalı bir şekilde vakit geçiriyor:

Ex-Vikings CB, Panthers - Vikings Territory'ye Katıldı
Görünüm inceliği Stathead.com’un

Profesyonel kariyerine Jaguar’larda hazırlıksız bir serbest oyuncu olarak başladı, ancak franchise ile sadece bir oyun oynadı. Bundan sonra, NFL takımı müzikal sandalyeleri başladı.

Üç sezonda, Hayes altı kariyer maçında oynadı, toplam 10 müdahale, iki pas savunması ve bir belalı toparlanma kaydetti.

Ex-Vikings CB, Panthers - Vikings Territory'ye Katıldı
15 Ağu 2019; Jacksonville, FL, ABD; Jacksonville Jaguar, Tae Hayes’in arkasında defans yapıyor. Zorunlu Kredi: Douglas DeFelice-USA TODAY Sports.

Hayes, Carolina’da eski Vikings personeli Pat Elflein (C), Xavier Woods (S) ve Brandon Zylstra’ya (WR) katılacak. Ay sonunda açıklanacak olan 53 kişilik Panthers kadrosuna girmek için yokuş yukarı bir tırmanışla karşı karşıya.

24 yaşındaki Hayes, USFL’nin Birmingham Stallions’ında eski Vikings linebacker DeMarquis Gates ile takım arkadaşıydı. Stallions, Temmuz ayında ligin şampiyonluğunu kazandı.


Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/ex-vikings-cb-joins-panthers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir