ESPN Uzmanı Adam Thielen’in Geleceğini Tahmin Ediyor
Saha seçmelerine ve etkinliklerine ek olarak, NFL Combine, NFL yöneticileri ve koçları için büyük bir buluşmadır. Olaydan doğal olarak fısıltılar ve söylentiler çıkıyor ve 2023 de farklı değil.

ESPN analisti CJ Stroud ve Anthony Richarson Indianapolis’te gösterişli performanslarıyla oyun kurucu manşetlerini çalarken Jeremy Fowler incelendi serbest oyuncu vızıltısı ve Minnesota Vikings dışarıda bırakılmadı.

ESPN Uzmanı Adam Thielen’in Geleceğini Tahmin Ediyor

ESPN Uzmanının Tahminleri
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Indianapolis Colts köşe bağı Isaiah Rodgers’ın (34) önünde bir gol attı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Ve uzun süredir geniş alıcı Adam Thielen için Fowler, Vikingler ile bir bölünmeyi ima etti. şu açıklamayı yaptı: “İzleyin Minnesota Vikingleri kıdemli oyuncularla da bazı hamleler yapmak. Alıcı Adem Thielen’in 20 milyon dolarlık tavan vuruşu yeniden çalışılmalı ve görüşmelerin yeni bir başlangıçla sonuçlanması sürpriz olmaz.

Thielen ve Vikings ön ofisi, yaklaşık bir aydır sözleşme müzakere görüşmeleri yapıyor.

“Hücumdaki rolü, Thielen’in 2021’deki 7,3’ten maç başına ortalama 6,4 gol atmasının ardından bir sorun olabilir. Bundan daha fazlasını sunabileceğine inanıyor ve Minnesota, serbest oyuncu veya takas yoluyla alıcı pazarına çok iyi girebilir. Emniyet harrison smith (19,1 milyon dolar) ve defans oyuncusu Eric Kendricks (11,4 milyon dolar) da izlenmesi gereken gaziler,” diye devam etti Fowler.

Dalvin Cook, Fine İçin Kara Tahta İşlemini Kullanıyor
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19) ve geri koşan Dalvin Cook (4), TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Fowler, Vikings’in serbest oyunculuğu hakkında şu sonuca vardı: “Vikingler onlardan sözleşmelerini yeniden yapılandırmalarını veya ücret kesintileri yapmalarını isteyebilir. Buradaki anlam, yeniden işlenmiş bir maaş olsa bile Smith’in devam etmesidir.

Vikinglerin sezon sonrası evinde New York Giants’a yenilmesinden bu yana Thielen’in olası bir ayrılışı söylendi. Thielen, maçtan hemen sonra US Bank’ın atmosferini emmiş gibi göründü, bu da onun bir Viking olarak sonuncusu olabileceğini ima ediyor.

Ancak Thielen, son iki aydır kulüpte kalma arzusu konusunda çekingen davranmıyor. Baştan sona bir Minnesotalı, bu yüzden Kuzey Yıldız Eyaletinde bir hikaye kitabı kariyerini bitirmek istemesi şaşırtıcı değil.

ESPN Şiddetli Tavsiye Ediyor
26 Eylül 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’nda Seattle Seahawks’a karşı ikinci çeyrekte bir golü kutluyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Thielen dedi ki ESPN’ler İlk Çekim Super Bowl’dan hemen önce, “Bir Viking’i emekli etmek istiyorum. Bu olacak mı? Bilmiyorum. Bu aynı zamanda bir iştir. Ayrıca yüksek seviyede oynayabileceğimi göstermek için bir fırsatım olsun istiyorum. Yani ne olacağını göreceğiz.”

“Bazı şeyler üzerinde çalışıyoruz çünkü büyük bir sermayem var. Bir şeyler yapmaya çalışacaklar ama göreceğiz” dedi. Thielen yanıtladı Pat McAfee Gösterisi aynı hafta içinde

Thielen, 2022’de 716 karşılama yardası ve 6 gol kaydetti, bu rakamlar 2023 için güvertede 19,9 milyon dolarlık bir fiyat etiketine pek eşdeğer değil. Sonunda mora dönebilir, ancak ESPN birleşme sonrası bunun pek olası olmadığına inanıyor gibi görünüyor.


Vikings, Serbest Oyunculukta Eski Bir Söylentinin Peşinde Olabilir

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/espn-expert-predicts

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir